تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - white bird - 12 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۰۱ ب.ظ

(۱۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۷ ق.ظ)armin_b00ter نوشته شده توسط:  
(12 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۸ ق.ظ)white bird نوشته شده توسط:  بچه ها امسال میگند احتمالا کنکور راحتر از سال های قبله
پس امیدوار باشید
کی می گه ؟ Big Grin
بنا به دلایل انتخاباتیBig Grin

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - lvlina_r - 12 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۰۵ ب.ظ

من که هی بدتر می شم...، امروز کنکور ۸۷ را زدم، همه درصدام ۲۰ تا ۲۵ بود...، خیلی داغونم....
نمی دونم چرا اینقدر غلط می زنم....، نصف سوالایی که می زنم غلطه....، اعصابم ریخته به هم، شیطونه می گه طی یک حرکت نمادین اصلا سر کنکور نرم.... :دی
.
.
.
یعنی می شه خاطره ی کنکور کارشناسی دوباره تو این کنکورم تکرار بشه....، درصد ادبیات و شیمیم به طور باور نکردنی تو کنکور اصلی رفت بالا، یعنی منی که خودمو می کشتم، ادبیات ۲۰ درصد بزنم و نمی شد، تو کنکور ۵۵ درصد زدم، و شیمی که نهایت تو کنکور آزمایشی ها ۳۰ می زدم، یهویی شد ۷۰% ، یعنی خودمم باورم نمی شد...
البته زبانمو ، ریاضیم پایین اومد، ولی نه به حد پیشرفت این دو تا، کلی ذوقیده بودم ، وقتی درصدامو حساب کردم
.
.
.
الانم چه خوب می شه، از کنکور که میام، همش را درست زده باشم
زبان -> 30 درصد
ریاضی -> 30 درصد
مشترک -> 50 درصد
تخصصی -> 40 درصد..................
هوراااااااااااااااااااااااااااا، اگه بشه چی می شه....!!!
.
.
.
پی نوشت -> افکار یک کنکوریه ناامید بهتر از این نمی شه....، نخندید که خدا سوسکتون می کنه.....

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - white bird - 12 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۰۵ ب.ظ

(۱۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۲۶ ب.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  
(12 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۲۱ ب.ظ)user22 نوشته شده توسط:  ------ آی تی ۸۸
در طراحی بانک اطلاعات رابطه ایی کدام یک از معیار ها مهمتر است؟
۱) رعایت شرط Nonloss join
۲) داشتن کلید اصلی در رابطه ها
۳) حفظ وابستگی تابعی functional Dependency
۴) کاهش تعداد خصیصه ها attributes در رابطه ها relations
کتاب پوران گفته ۴ درسته و چند سال کنکور مدرسان شریف گفته ۱

تو بقیه کتابا هم گزینه ۱ درست زدن
مدرسان گفته ۳ که به نظر من درست تره

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - neda_Network - 12 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۱۴ ب.ظ

باید خودما برا مصاحبه ها آماده کنم کم کم رتبه یکه و هزار دردسر امضا نمیدم اصرار نکنیدBig Grin

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - good-wishes - 12 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۱۴ ب.ظ

(۱۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۰۵ ب.ظ)lvlina_r نوشته شده توسط:  من که هی بدتر می شم...

دوست گرامی اگر اجازه بفرمایید طبق یک تجربه شخصی خدمت شما و دوستان عرض کنم در این روزهای باقیمانده هدف از تست زدنتون فقط یافتن نکات و شمای کلی سوالات باشه تا هی تو ذوقتون نخوره. اصلا اصلا اصلا از این بابت خودتون رو نگران نکنید که نمی تونید تستی رو بزنید چون نگرانی الانتون فقط به ضررتون هست و فقط با این ایده برید جلو که می خواهید ببینید سال های قبل چطور سوال دادن حتی اگه شده برا مواردی که شک دارید بلافاصله به پاسخنامه رجوع کنید تا جواب صحیح در ذهنتون نقش ببنده.

آرامش در این روزها هنری هست که هر کسی نداره سعی کنید هنرمندانه بازی کنید
مانشتی ها با قدرت جلو می رن.

پیروز و موفق باشید

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Saagharmh - 12 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۰۵ ب.ظ

(۱۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۰۵ ب.ظ)white bird نوشته شده توسط:  
نقل قول:
نقل قول: ------ آی تی ۸۸
تو بقیه کتابا هم گزینه ۱ درست زدن
مدرسان گفته ۳ که به نظر من درست تره
گزینه درست سه هست. یک که کلا رده به خاطر اینکه تجزیه باید Nonloss باشه و نه Join.

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - ۸Operation - 12 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۱۶ ب.ظ

(۱۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۰۵ ب.ظ)Saagharmh نوشته شده توسط:  گزینه درست سه هست. یک که کلا رده به خاطر اینکه تجزیه باید Nonloss باشه و نه Join.
دوستان عزیز یه توصیه دوستانه!الانه که مدیران عزیز این بحث ببینند و تذکر بدند!چون اینجا جای این سوال نیست!بهتر قبل تذکر این دوستان این سوال و سوالای مشابه رو در تاپیک جدا بپرسید!
اما ختم کلام :کلید سنجش گزینه ۱ هستش!

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - mosaferkuchulu - 12 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۵۲ ب.ظ

خدایا امسال سر جلسه ی کنکور همون روحیه ای و بهم بده که سر کنکور کارشناسی بهم دادی Big Grin

اقا یکی بیاد به من بگه اونجایی که می خوام قبولم Big Grin

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - armin_b00ter - 12 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۵۷ ب.ظ

دوستان لطفا در این سوال مشارکت کنید. حافظه ی نانو مبحث بسیار مهمیه که تو سال های اخیر همیشه ازش سوال اومده پس لطفا مشارکت کنید. ممنون Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - maneshty - 12 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۳۰ ب.ظ

(۱۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۰۲ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(12 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۵۷ ق.ظ)maneshty نوشته شده توسط:  اتفاقا منم شنیدم.
هم آی تی و هم کامپیوتر قراره آسونتر باشه.
خب الان کنکور آسون باشه خیلی خوب میشه؟
البته موافقم که باید نرمال باشه.
(۱۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۵۲ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  اقا یکی بیاد به من بگه اونجایی که می خوام قبولم Big Grin
اونجایی که میخوای قبولی.(برو حالشو ببرSmile )

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Mehrdad7soft - 12 بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۲۴ ب.ظ

(۱۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۲۱ ب.ظ)user22 نوشته شده توسط:  ببخشید که اینجا میپرسم ، گشتم اما آخرش نفهمیدم چطور تاپیک سوال درست کنم .
----- آی تی ۸۴
دیدگاه اصلی در یادگیری استقرایی:
۳) عامل در مورد یک قلمرو فرضیاتی می سازد و بر اساس ورودی ها و خروجی های جدید تابعی را تخمین میزند
۴) عامل با مقایسه ورودی جدید با موارد مشابه در پایگاه دانش در مورد ویژگی های جدید استنتاج می کند
کتاب پوران گفته ۴ درسته و چند سال کنکور مدرسان شریف گفته ۳

------ آی تی ۸۸

تو هر دو سوال من با پوران موافقم ، اما اگه میشه شمام نظرتونو بگید . مرسی Smile
دوست عزیز زیاد رو مدرسان حساب نکن همون پوران درسته

امسال هوش و سیستم و پایگاه چه بکنه با ضریب ۲ فکر کنم با تغییر ضریب زیاد کارنامه‌های سال قبل آن چنان ملاک خوبی‌ نباشند

ولی‌ برا یه قبولی حداقل باید مشترک بالا ۴۰ زد گفتم حداقل چرا میزنی

ای خدا یعنی‌ ما نمی‌تونیم ۱۲ سوال از ۳۰ تا درست بزنیم آخه چلللا Smile))) خوب راست میگه اگه درس دانشگاه بود با ۱۲ تا ۱۰ هم نمی‌شدی پاس کنی‌ چه توقعی داری

اختلالات قبل کنکور

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - hamid_c - 12 بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۰۵ ب.ظ

چندتا سوال داشتم توی امضای یکی نوشته بود
امسال هوش و سیستم و پایگاه چه بکنه با ضریب ۲ فکر کنم با تغییر ضریب زیاد کارنامه‌های سال قبل آن چنان ملاک خوبی‌ نباشند
یعنی ضرایبشون چجور شد ؟قبلا چند بود ؟
برگه سوال پشت و رو یا یه سمت سوال ؟ اخه من محاسباتم حجیمیه بین سوالا که جا محاسبه نیست
سومیه اینه
صبح ساعت ۸ تخصصی بعد ساعت ۲/۵ مشنرک ؟

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Mehrdad7soft - 12 بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۳۱ ب.ظ

(۱۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۰۵ ب.ظ)hamid_c نوشته شده توسط:  چندتا سوال داشتم توی امضای یکی نوشته بود
یعنی ضرایبشون چجور شد ؟قبلا چند بود ؟
برگه سوال پشت و رو یا یه سمت سوال ؟ اخه من محاسباتم حجیمیه بین سوالا که جا محاسبه نیست
سومیه اینه
صبح ساعت ۸ تخصصی بعد ساعت ۲/۵ مشنرک ؟

سلام داش حمید گٔل اونکه من گفتم برای فناوری اطلاعات بود قبلا ضریبش ۱ بود الان شد دروس مشترک تخصصی با ضریب ۲

برای کامپیوتر تغییری نکرده تا اونجا که من می‌دونم امتحان کامپیوتر تو ۲روز بود موقعی که داداشم میداد ۳سال پیش یه روز تخصصی یه روز مشترک حالا نمیدونم تغییر کرده یا نه

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Amir V - 12 بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۳۵ ب.ظ

سالهای بسیار دور پادشاهی زندگی میکرد که وزیری داشت .
وزیر همواره میگفت: هر اتفاقی که رخ میدهد به صلاح ماست .
روزی پادشاه برای پوست کندن میوه کارد تیزی طلب کرد اما در حین بریدن میوه انگشتش را برید،وزیر که در آنجا بود گفت: نگران نباشید تمام چیزهایی که رخ میدهد در جهت خیر و صلاح شماست !
پادشاه از این سخن وزیر برآشفت و از رفتار او در برابر این اتفاق آزرده خاطر شد و دستور زندانی کردن وزیر را داد.
چند روز بعد پادشاه با ملازمانش برای شکار به نزدیکی جنگلی رفتند. پادشاه در حالی که مشغول اسب سواری بود راه را گم کرد و وارد جنگل انبوهی شد و از ملازمان خود دور افتاد،در حالی که پادشاه به دنبال راه بازگشت بود به محل سکونت قبیلهای رسیدکه مردم آن در حال تدارک مراسم قربانی برای خدایانشان بودند، زمانی که مردم پادشاه خوش سیما را دیدند خوشحال شدند زیرا تصور کردند وی بهترین قربانی برای تقدیم به خدای آنهاست !
آنها پادشاه را در برابر تندیس الهه خود بستند تا وی را بکشند، اما ناگهان یکی از مردان قبیله فریاد کشید : چگونه میتوانید این مرد را برای قربانی کردن انتخاب کنید در حالی که وی بدنی ناقص دارد، به انگشت او نگاه کنید !
به همین دلیل وی را قربانی نکردند و آزاد شد .
پادشاه که به قصر رسید وزیر را فراخواند و گفت:اکنون فهمیدم منظور تو از اینکه میگفتی هر چه رخ میدهد به صلاح شماست چه بوده زیرا بریده شدن انگشتم موجب شد زندگیام نجات یابد اما در مورد تو چی؟ تو به زندان افتادی این امر چه خیر و صلاحی برای تو داشت؟!
وزیر پاسخ داد: پادشاه عزیز مگر نمیبینید،اگر من به زندان نمیافتادم مانند همیشه در جنگل به همراه شما بودم در آنجا زمانی که شما را قربانی نکردند مردم قبیله مرا برای قربانی کردن انتخاب میکردند، بنابراین میبینید که حبس شدن نیز برای من مفید بود!
پس ایمان قوی داشته باشید و بدانید هر چه رخ میدهد خواست خداوند است، تصمیمات خداوند از قدرت درک ما خارج است اما همیشه به سود ما می باشد.

این هم واسه روحیه!
"به نقل از مانشت"

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - ۸Operation - 12 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۲۰ ب.ظ

دوستان عــــــــزیز درس خــــــــــون جلو نشین یه لطفی به ما بوفه نشین ها بکنید Big Grin
چندتا سوال گسسته ساده راهنمایی کنید ممنون میشم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.