تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - mehdi.nine - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۰۵ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۳۷ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۴۷ ب.ظ)maneshty نوشته شده توسط:  آقا یا من بلد نیستم سرچ کنم یا مشکل از الگوریتم سرچ مانشته!
مثلا میرم تو تالار گسسته و توی اون کادر که نوشته((جستجو در این انجمن)) سرچ میکنم.ولی میگه: با عرض پوزش....فلان.
حتی مثلا اسم دقیق یه تاپیک رو کپی کنی و سرچ کنی بازم چیزی نمیاره.
بچه ها چه جوری سرچ کنم؟دنبال سوال ۷۷ علوم ۹۰ هستم.(مربوط به گسسته)
توی گوگل سرچ کنین.

فقط جلوش یه کلمه بنویسید +مانشت.

میاد مانشت رو میگرده براتون ;-)
البته + نقش همون اسپیس رو داره خط اسپیس هم بزنید فرقی نداره Big Grin
برای جست و جوی سریع تر کلمه مورد نظر site:https://manesht.ir این جوری فقط و فقط سایت مانشست رو می گرده.

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - ۸Operation - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۱۳ ب.ظ

بعد از این همه گسسته خوندن(البته تست کم زدم) توی سه تا آزمون ۸۹-۹۰-۹۱ IT کلا تونستم دوتا تست بزنم!
البته گسسته های علوم و مهندسی رو در حدود ۳۰-۴۰ راحت می زنم اما این IT واقعا سوالاش نجومیه!
دیگه تصمیم دارم وقتمو سرجلسه زیاد روی این درس نزارم!(کلا بی خیالش بشم فکر کنم سنگین تر باشه!آخه چه بزنم چه نزنم خوندن و حل کردن سوالاش کلی وقت می گیره!)
بچه ها شما با این گسسته IT چیکار میکنید؟!

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Eng_Sara - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۳۳ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۱۳ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  بعد از این همه گسسته خوندن(البته تست کم زدم) توی سه تا آزمون ۸۹-۹۰-۹۱ IT کلا تونستم دوتا تست بزنم!
البته گسسته های علوم و مهندسی رو در حدود ۳۰-۴۰ راحت می زنم اما این IT واقعا سوالاش نجومیه!
دیگه تصمیم دارم وقتمو سرجلسه زیاد روی این درس نزارم!(کلا بی خیالش بشم فکر کنم سنگین تر باشه!آخه چه بزنم چه نزنم خوندن و حل کردن سوالاش کلی وقت می گیره!)

منم از سوالات ۹۱ نتونستم بزنم با اینکه وقت کافی برای این درس گذاشتم و خوندمش و جز ۲-۳ فصل که خیلی کم ازش واسه آی تی سوال اومده بقیه رو خوندم... اما گاهی وقتا نمیشه حتی ۱ تست ازش زد!
البته فکر کنم سوالات ۸۹ و قبل اون خوب بودن... کلاً با خوندن روی سوال می فهمم که مردش هستم که حل کنم یا نه! اگه سخت باشه امسال منم میزارمش کنار... Sad
در ضمن امضاتون خیلی باحاله... باورم نمیشه ۴-۵ ماه فقط و فقط درس خوندن داره تموم میشه...

(۱۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۲۱ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  بچه ها هزینه دانشگاه آزاد واحد های تهران یا بقیه واحد ها فرق داره؟؟
خیلی بیشتره؟؟سطح علمیشون چطوره؟؟
با هزینه های متفرقه و خوابگاه و ... به نظرتون ارزش داره مدرکش؟

HuhHuhHuh

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - mehdi.nine - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۴۲ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۱۳ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  بعد از این همه گسسته خوندن(البته تست کم زدم) توی سه تا آزمون ۸۹-۹۰-۹۱ IT کلا تونستم دوتا تست بزنم!
ایضا Big Grin مسائل شمارشش که جوابشم نگا می کنم نمی فمم Tongue البته شمارش رو کلا گذاشتم کنار Big Grin

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - ۸Operation - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۰۴ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۳۳ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  البته فکر کنم سوالات ۸۹ و قبل اون خوب بودن... کلاً با خوندن روی سوال می فهمم که مردش هستم که حل کنم یا نه! اگه سخت باشه امسال منم میزارمش کنار... Sad
در ضمن امضاتون خیلی باحاله... باورم نمیشه ۴-۵ ماه فقط و فقط درس خوندن داره تموم میشه...
آره قبل ۸۹ رو میشد حداقل ۲۰-۴۰% زد اما این سه سال گسسته فاجعه بوده مخصوصا ۹۱!
توکل بخدا...
در مورد امضا هم مرسی لطف دارید...

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - fa_karoon - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۴۴ ب.ظ

حال من در این روزهای آخر ، پس از سه چهار تا تست سال های گذشته رو که می زنم تنها اشک های تسکین دهنده هستند
باز هم توکل بر خدا
---------
می دونم ممکنه منفی بدین یا بگین روحیه مون رو خراب کردی، اما فقط می خواستم اضطراب پردردم را با کسانی که شاید مرا می فهمند درمیان بگذارم

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Eng_Sara - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۰۱ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۴۴ ب.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  حال من در این روزهای آخر ، پس از سه چهار تا تست سال های گذشته رو که می زنم تنها اشک های تسکین دهنده هستند
باز هم توکل بر خدا
---------
می دونم ممکنه منفی بدین یا بگین روحیه مون رو خراب کردی، اما فقط می خواستم اضطراب پردردم را با کسانی که شاید مرا می فهمند درمیان بگذارم

منفی نمیدیم! آروم باش و به یاد خدا به راهت ادامه بده....

بچه ها رو این کنکورای ۹۰-۹۱ روحیه خودتونو نبازید...میبینید که اکثر بچه ها با ۹۰-۹۱ مشکل دارن! اگه سوالات امسال هم مثل ۹۰-۹۱ اونهمه اشکال داشته باشه و ناجور باشه خوب وضعیت همه ی ما مشابه هست.

قبول دارم این روزای آخر استرس و فشار خودشو داره و به حد کافی پر درد میگذره اما روحیه خودتونو با موارد دیگه نبازید Shy یه کوچولو هم امیدوار باشید بچه ها ....

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - kati - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۴۴ ب.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  حال من در این روزهای آخر ، پس از سه چهار تا تست سال های گذشته رو که می زنم تنها اشک های تسکین دهنده هستند
باز هم توکل بر خدا
---------

کاملاااااا درک می کنم چون منم........ اما بیا به این فکر کنیم که تمام تلاشمون رو کردیم و اگر امید داشته باشیم چیزی از دست نمی دیم اما با نا امیدی نه تنها خودمون رو از لحاظ روحی نابود می کنیم بلکه همون چیزی هم که تا الان خوندیم حالا چه کم چه زیاد به خاطر استرس از یادمون می ره .
توکلت به خدا باشه........

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - fateme_68 - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۳۹ ب.ظ

بچه ها من درهم سازی ساختمان رو نخوندم بخونمش تو این روزای باقی مونده ؟؟؟
یا ولش کنم ؟؟؟

(۱۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ)kati نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۴۴ ب.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  حال من در این روزهای آخر ، پس از سه چهار تا تست سال های گذشته رو که می زنم تنها اشک های تسکین دهنده هستند
باز هم توکل بر خدا
---------

کاملاااااا درک می کنم چون منم........ اما بیا به این فکر کنیم که تمام تلاشمون رو کردیم و اگر امید داشته باشیم چیزی از دست نمی دیم اما با نا امیدی نه تنها خودمون رو از لحاظ روحی نابود می کنیم بلکه همون چیزی هم که تا الان خوندیم حالا چه کم چه زیاد به خاطر استرس از یادمون می ره .
توکلت به خدا باشه........

منم اوضام همینطوره .... نا امیدم ... چه میشه کرد! نشد ؛ سال دیگه Big Grin

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Eng_Sara - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۴۹ ب.ظ

@ fateme_68
درهم سازی رو بخون. ولش نکن

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Eng_Sara - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۱۹ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۱۶ ب.ظ)maneshty نوشته شده توسط:  @Eng_Sara
تو چجوری نیم ساعته شدی(( فعال ترین کاربر )) امروز؟!فکرکنم کد تقلب زدیBig Grin
من امروز از صبح هی اومدم مانشت و رفتم تا بالاخره یه بار اومدم تو لیست ((فعال ترین ۱۰ کاربر امروز)) اون پایین صفحه اول سایت.

Big Grin ماییم دیگه.... Confused والا از صبح یه سوال پرسیدم منتظر جواب اون بودم ببینم بچه ها نظرشون چیه! اونم که گویا قصد شرکت تو کنکور دانشگاه آزاد رو کسی نداره!

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - neda_Network - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۲۶ ب.ظ

من گسسته ۹۱سه تاشا سر کنکورزدم اما سالا قبل بدتر بوده بعضی سوالا ایشالله امسال خوب سوال میدنBig Grin

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - jameshenas - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۴۳ ب.ظ

من امسال مطمئنم یعنی امیدوارم که گسسته ی امسال نسبت به ۲سال و ۳سال قبل بهتر باشه و بیشتر ازش سوال بیاد...
برای پارسال که واقعا فاجعه بوده...خوشحالم که تنها نیسم(هیچ کس تنها نیست!!!مانشت:دی)

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Amir V - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۵۵ ب.ظ

ایشالا که نسل گسسته امسال منقرض شه به جاش IP subnetting و Routing بدن Tongue

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - shima_24 - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۵۵ ب.ظ

بچه ها من خیلی خسته شدم Sad چه کار کنم ؟