تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - SarahRad - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۴۴ ب.ظ

مرسی بچه ها . ببحشید میدونم این حرف توی این روزهای آخر حال همه رو بد می کنه! اما واقعا شوکه شدم و الانم باید سعی کنم که فکر کنم واسه یه راه حل! اصلانم نمیدنم تا چقدر می تونه کمک کنه!

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - maneshty - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۴۷ ب.ظ

آقا یا من بلد نیستم سرچ کنم یا مشکل از الگوریتم سرچ مانشته!
مثلا میرم تو تالار گسسته و توی اون کادر که نوشته((جستجو در این انجمن)) سرچ میکنم.ولی میگه: با عرض پوزش....فلان.
حتی مثلا اسم دقیق یه تاپیک رو کپی کنی و سرچ کنی بازم چیزی نمیاره.
بچه ها چه جوری سرچ کنم؟دنبال سوال ۷۷ علوم ۹۰ هستم.(مربوط به گسسته)

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - fafajoon - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۴۰ ب.ظ

سلام
جواب های پوران پژوهش ایناست
۳۶(۲)
۵۶(۳)
۷۴(۳)
۷۶(۱و۲)!
[/quote]
سلام ممنون
میشه بیزحمت جواب سوال ۵۶ بنویسید چه جوری به دست آورده؟
سنجش اینجوری حل کرده و جواب ۱۲ بدست آورده:
۶۴kbps*0.184=11.776kbps
که بطور تقریبی جواب ۱۲ گرفته.
راستی سوال ۳۱ (گسسته) پوران چی زده؟؟کتاب سنجش گزینه ۳(الف و ث) زده ولی جوابی که از سایت گرفتم گزینه ۲ (ب و ث)زده بود!!

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Mehrdad7soft - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۴۶ ب.ظ

دوستان اصلا نگران نباشید بنده این ترم ۲۰ واحد درس دانشگاه داشتم تا موقع امتحانات لاشو باز نکردمBig Grin داشتم ارشد میخوندم یه درصدای ۷۰-۸۰ میدیم ذوق میکردیم امتحان اومد گفتیم وای چه خاکی تو سرمون کنیم دانشگاه چه کنم Smile))

امتحان‌های دانشگاه تموم شد هرچند همرو قبول شدیم اما گند زادیم به معدل زیبامون بعد ۲۰ روز خوردی سرگم امتحان دانشگاه رفتیم آزمون جامع زادیم پایگاه داده که همیشه بالا ۷۰ میزدیم زدم ۰ البته هوشو زدم ۸۳ گفتم احسنت هرچی‌ خوندم یادم رفته ۱۰ روز دیگه هم امتحان ما هم قصد تهران داشتیم خلاصه از الان قول رتبه ۱-۳ Ideaسال دیگه میدم بذارید برا من کنارSmile))))Tongue

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - mahua - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۰۰ ب.ظ

بچه ها کسی برا سوال ۵۵ آی تی ۹۱ جواب تشریحی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه دارین لطفا کمک کنید...

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - virtual girl - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۰۵ ب.ظ

بچه ها تو دفترچه دانشگاه آزاد چیزی راجع به انتخاب رشته ننوشته ؟ محدودیتش چییاس ؟ مثلن من میتونم هم نرم افزار و هم آی تی بزنم ؟

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Eng_Sara - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۱۶ ب.ظ

چرا زمان دقیق کنکور رو اعلام نمیکنن من ببینم چهارشنبه پنجشنبه باید درس بخونم یا برم سر جلسه!!! Big Grin
کاشکی الان یه لینک میزاشتن تو انجمن مانشت با این عنوان :
"دانلود سوالات ارشد ۹۲ ویژه مانشتی های درس خون!!" Big Grin

Dodgy خدایا یعنی امسال کدوم انسان عتیقه ای برامون سوال طرح کرده! Rolleyes
اینقدر که سوالات پایگاه و سیستم عامل سالای اخیر منو ترسونده شبا کابوس میبینم فقط! یا دارم تو خونه های نمودار گانت میپرم اینور اونور!! یا دارم از رو سمافورا قل می خورم! یا هم تو +{} گیر کردم نمی تونم بیام بیرون Big Grin

Smileولی من مطمئنم ما از پسش بر میایم Heart Heart

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Payam92 - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۲۶ ب.ظ)Saagharmh نوشته شده توسط:  کسی میدونه سوال پایگاه داده شی گرای پارسال حذف شده بود یا نه ؟

نه حذف نشده
ولی به نظر من طراح سولاش (شایدم تایپیستش) زیاد رو فرم نبوده ، یه ربع رو سوال ۱۰۳ بودم همشون عین هم بودن!

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Eng_Sara - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۲۱ ب.ظ

بچه ها هزینه دانشگاه آزاد واحد های تهران یا بقیه واحد ها فرق داره؟؟
خیلی بیشتره؟؟سطح علمیشون چطوره؟؟
با هزینه های متفرقه و خوابگاه و ... به نظرتون ارزش داره مدرکش؟

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Payam92 - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۲۲ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۱۶ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  اینقدر که سوالات پایگاه و سیستم عامل سالای اخیر منو ترسونده شبا کابوس میبینم فقط! یا دارم تو خونه های نمودار گانت میپرم اینور اونور!! یا دارم از رو سمافورا قل می خورم! یا هم تو +{} گیر کردم نمی تونم بیام بیرون
خخخخخ..
اره خداییش خدا رحم کنه

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - nader618 - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۲۷ ب.ظ

[quote='Eng_Sara' pid='157273' dateline='1359546417']
چرا زمان دقیق کنکور رو اعلام نمیکنن من ببینم چهارشنبه پنجشنبه باید درس بخونم یا برم سر جلسه!!! Big Grin
کاشکی الان یه لینک میزاشتن تو انجمن مانشت با این عنوان :
"دانلود سوالات ارشد ۹۲ ویژه مانشتی های درس خون!!" Big Grin

Dodgy خدایا یعنی امسال کدوم انسان عتیقه ای برامون سوال طرح کرده! Rolleyes
اینقدر که سوالات پایگاه و سیستم عامل سالای اخیر منو ترسونده شبا کابوس میبینم فقط! یا دارم تو خونه های نمودار گانت میپرم اینور اونور!! یا دارم از رو سمافورا قل می خورم! یا هم تو +{} گیر کردم نمی تونم بیام بیرون Big Grin

Smileولی من مطمئنم ما از پسش بر میایم Heart Heart
[/quote
به خدا منم سه چار شبه فقط کابوس میبینم.خدا به خیر بگذرونه!!!!!!!!!!
نمیدونم شبه کنکور چه خاکی میخام تو سرم بریزم!!!!!!۱

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Imehrdad - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۳۷ ب.ظ

با سلام ! یه سوال از هوش داشتم !!!
اگر در یه عبارت منطق مرتبه اول از کلمه"کسی" استفاده شد باید از سور عمومی استفاده کنیم یا سور وجودی ؟!

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - *farnaz* - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۴۷ ب.ظ)maneshty نوشته شده توسط:  آقا یا من بلد نیستم سرچ کنم یا مشکل از الگوریتم سرچ مانشته!
مثلا میرم تو تالار گسسته و توی اون کادر که نوشته((جستجو در این انجمن)) سرچ میکنم.ولی میگه: با عرض پوزش....فلان.

سیستم جستجوش ضعیفه، کاش درست شه

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - mehdi.nine - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۳۶ ب.ظ

' نوشته شده توسط: سنجش اینجوری حل کرده و جواب ۱۲ بدست آورده:
۶۴kbps*0.184=11.776kbps
که بطور تقریبی جواب ۱۲ گرفته.
راستی سوال ۳۱ (گسسته) پوران چی زده؟؟کتاب سنجش گزینه ۳(الف و ث) زده ولی جوابی که از سایت گرفتم گزینه ۲ (ب و ث)زده بود!!

چه ها کسی برا سوال ۵۵ آی تی ۹۱ جواب تشریحی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه دارین لطفا کمک کنید...

با سلام ! یه سوال از هوش داشتم !!!
اگر در یه عبارت منطق مرتبه اول از کلمه"کسی" استفاده شد باید از سور عمومی استفاده کنیم یا سور وجودی ؟!
دوستان لطفا سوالاتون رو در بخش خودش مطرح کنین حتما جواب می گیرین مدیرا هم اشکال نمی گیرن Big Grin
منظور شما هم اگه سوال ۷۴ هوش سال ۹۰ اونم تو بخش هوش بحث شده Big Grin شبکه هارو بلدم ولی گسسته رو خیلی نه Big Grin من هر چی بلد بودم اون ور واستون می نویسم...

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Amir V - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۳۷ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۴۷ ب.ظ)maneshty نوشته شده توسط:  آقا یا من بلد نیستم سرچ کنم یا مشکل از الگوریتم سرچ مانشته!
توی گوگل سرچ کنین. فقط جلوش یه کلمه بنویسید +مانشت. میاد مانشت رو میگرده براتون ;-)

ضمیمه رو ببینید.