تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - fatima1537 - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۷ ق.ظ

آخه اونجا حوزه مدیریتی من نیست (در رفتن از زیر بار مسئولیت این دم کنکوری Smile ) البته به دور از شوخی اونجا حوزه من نیست فکر کنم حوزه آقای جویباری باشه!

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - armin_b00ter - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۷ ق.ظ

حالا من که جواب سوالامو گرفتم ولی واقعا این چه وضعیه خب من صبح وقت گذاشتم کلی اینارو تایپ کنم بعد هیچکی نمی تونه جواب بده اینم شانس ماست Big Grin

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - fafajoon - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۱ ق.ظ

[/quote]
سلام.
۵۶ شبکه همون گزینه ۲ که گفته درسته دیگه خودش به دست آورده ۱۱/۷۶ که معادل ۱۲ گرفته.
سوال ۷۴ گفته گزینه ۱ و توضیحاتشم گفته گزینه یک(ناگفته نمونه من در کتاب پارسه با یه دلیل منطقی گزینه دو رو گفته درسته )
۷۶ گفته گزینه دو طبق توضیحات هم گزینه دو درسته دیگه.

[quote='shima_24' pid='157113' dateline='1359488306']

سلام ممنونم
فقط بیزحمت سوال ۳۱ و ۳۶(گسسته) یه نگاهی می اندازید.
در رابطه با سوال ۷۶ خط سوم توضیحاتش نوشته "همیشه برای fc نیازمند هدف هستیم" که با گزینه ۴ در تضاده !!!!

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - mehdi.nine - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۴۲ ق.ظ

آهان اشتباه چاپیه باید می شده نیستیم! از جملش کاملا پیداس.
سوال ۳۱ درست حدس زدید گزینه ۴ می شه.
سوال ۳۶:
طبق توضیحی که خودش داده باید گزینه یک رو زد ولی گزینه ۴ رو زده. این تست کلا یه جواریی مشکل داره کتاب هادی یوسفی گزینه ۱ رو درست اعلام کرده و گفته گزینه ۴ باید علامت زده بشه در حالی که سنجش واسه گزینه یک مثال نقض آورده.البته مثلا نقضشو من نفهمیدم!

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Eng_Sara - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ

وای من یکی استرس دارم.... Confused
کاشکی این روزا زودی بگذره... دیگه نمیدونم چی بخونم!!!

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - azarakhsh1986 - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۳۱ ق.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۷ ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  لینک مصاحبه با مانشت هیچ مانشتی خالی نباشه .
صلوات

اللهم صل علی محمد و ال محمد وعجل فرجهمAngelAngelAngelAngelAngelRolleyesRolleyesRolleyes

(۱۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  وای من یکی استرس دارم.... Confused
کاشکی این روزا زودی بگذره... دیگه نمیدونم چی بخونم!!!

میخوای دعا کنی یه هماهنگی بکن با دوستان مانشتی دیگهCool
چی چیو تموم شه !!!!! هنو کلی درس نخونده داریم SadSadTongueBig GrinExclamation

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - mos_hos - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۳۹ ق.ظ

سوال ۶۵ معماری ۹۱
آرمین جان اون تاپیک بسته بود واسه همین اینجا جواب واست گذاشتم.من اینجور حلش کردم:
۱۲۰/۸=۱۵ که ۸تا ثبات سراسری رو از اون کم میکنیم که ۱۴ تا ۸ میمونه.حالا هر پنجره ۸ تا ثبات خصوصی داره که و ۸تا ثبات مشترک با پنجره کناری خودش.پس بین هر ۲تا ۸ یک عدد ۸ میزاریم و این کار رو تا رسیدن به ۱۴تا ۸ ادامه میدیم.حالا تعداد ۸های پایین رو تو عکسی که گذاشتم بشماری میشه ۷ که تعداد پنجره هاست
البته اگه فرمولش رو بلد باشی خیلی بهتره ولی من چون فرمول بلد نبودم اینجور حلش کردمTongue

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - mahua - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۰۲ ق.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ)fafajoon نوشته شده توسط:  سلام بر دوستان
من امروز تستای سال ۹۰ آی تی از روی کتاب سنجش خوندم.جوابای تستی هم از سایت پردازش دانلود کردم. ولی یه چند مورد از جواباش فرق می کرد. چند تاش که تابلو بود کتاب سنجش اشتباه زده چون تو ی تو ضیحاتش گزینه دیگه ای به عنوان جواب درست توضیح داده.ولی چند تای دیگه را همون گزینه ای که به عنوان گزینه درست معرفی کرده بود توضیح داده بود!!! من خیلی گیج شدم..از دوستانی که انتشارات دیگه ای مثل مقسمی دارندخواهش می کنم جوابای اونا بگن تا من بفهمم جواب درست کدومه!! خواهش می کنم.
سوالات:
۳۶(ساختمان گسسته)
۵۶(شبکه)
۷۴(هوش)
۷۶(هوش)
بی زحمت گزینه درست کامل بنویسید.
ممنون می شم کمکم کنید
سلام
جواب های پوران پژوهش ایناست
۳۶(۲)
۵۶(۳)
۷۴(۳)
۷۶(۱و۲)!

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - parizad1 - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۲۴ ق.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۷ ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  لینک مصاحبه با مانشت هیچ مانشتی خالی نباشه .
صلوات

اللهم صل علی محمد و آل محمدو عجل فرجهم

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - armin_b00ter - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۴۹ ق.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۳۹ ق.ظ)mos_hos نوشته شده توسط:  سوال ۶۵ معماری ۹۱
آرمین جان اون تاپیک بسته بود واسه همین اینجا جواب واست گذاشتم.من اینجور حلش کردم:
۱۲۰/۸=۱۵ که ۸تا ثبات سراسری رو از اون کم میکنیم که ۱۴ تا ۸ میمونه.حالا هر پنجره ۸ تا ثبات خصوصی داره که و ۸تا ثبات مشترک با پنجره کناری خودش.پس بین هر ۲تا ۸ یک عدد ۸ میزاریم و این کار رو تا رسیدن به ۱۴تا ۸ ادامه میدیم.حالا تعداد ۸های پایین رو تو عکسی که گذاشتم بشماری میشه ۷ که تعداد پنجره هاست
البته اگه فرمولش رو بلد باشی خیلی بهتره ولی من چون فرمول بلد نبودم اینجور حلش کردم
دستت درد نکنه mos_hos جان. من مشکلم حل شد دیشب. مشکل اینجا بود که من اون ۸ تا سراسری رو در نظر نمی گرفتم بعد نمی شد دیگه. در هر صورت ممنون Smile

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - samaneh_aftab - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۷ ب.ظ

بچه های اصفهانی، آزاد نجف آباد دیگه ارشد نداره؟؟؟؟؟؟؟؟
این واحد علوم تحقیقات اصفهان کجاست؟ جدیده؟

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - SarahRad - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۲ ب.ظ

بچه ها من الان دارم از استرس می میرم!! از امروز کنکورا رو شروع کردم از ۸۹ ، اولا که کلی وقت کم اوردم!!! خیلییی بدم اصلا تمرکز نداشتم مثل وقت هایی که جدا تست میزدم. خراب کردم!! خیــــــــــلی!! تو رو خدا کمکم کنید! چی کار کنم؟ اصلا فکر نمیکردم انقدر سوال اشتباه جواب بدم! چی کار می تونم بکنم توی این چند روز؟Huh

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - mehdi.nine - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۲۵ ب.ظ

ای بابا استرس و اینا دیگه چیه Big Grin به این فک کن که سال ۸۹ از جاهای سوال دادن که تو کمتر خوندی امسال از جاهایی می دن که بیش تر خوندی Big Grin شما که این ترم دانشگاه نمی رفتی وقت کم آوردی مارو حساب کن که این ترم درسم داشتیم Big Grin

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Saagharmh - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۲۶ ب.ظ

کسی میدونه سوال پایگاه داده شی گرای پارسال حذف شده بود یا نه ؟

(۱۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۲ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  بچه ها من الان دارم از استرس می میرم!! از امروز کنکورا رو شروع کردم از ۸۹ ، اولا که کلی وقت کم اوردم!!! خیلییی بدم اصلا تمرکز نداشتم مثل وقت هایی که جدا تست میزدم. خراب کردم!! خیــــــــــلی!! تو رو خدا کمکم کنید! چی کار کنم؟ اصلا فکر نمیکردم انقدر سوال اشتباه جواب بدم! چی کار می تونم بکنم توی این چند روز؟

اول از همه به اعصابتون مسلط باشید تا بتونید راحت تر فکر کنید و مشکلتون رو حل کنید. اگه تمرکزتون رو حفظ کنید هیچ کس نمیتونه به اندازه خودتون الان بهتون کمک کنه.

(۱۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۲۶ ب.ظ) mehdi.nine نوشته شده توسط:  سترس و اینا دیگه چیه Big Grin به این فک کن که سال ۸۹ از جاهای سوال دادن که تو کمتر خوندی امسال از جاهایی می دن که بیش تر خوندی Big Grin شما که این ترم دانشگاه نمی رفتی وقت کم آوردی مارو حساب کن که این ترم درسم داشتیم
دقیقا همین طوره

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - razi_sh - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۴۰ ب.ظ

تروخدا یکی سوال ۶۶ معماری ۹۱ رو برای من توضیح میده؟ که این تگ ها چجور حساب میشن
مخصوصا توی حافظه fully associative