تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - ۸Operation - 10 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۳۸ ب.ظ

(۱۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۳۳ ب.ظ)armin_b00ter نوشته شده توسط:  دوستان کسی نظری در مورد این سوالا نداشت ؟
من کلا تو معماری مشکل دارم اگه درسا دیگه بودم در خدمتت بودم آرمین جان(البته ماشالله سوالای شما High Order هستناااا)

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - fafajoon - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ

سلام بر دوستان
من امروز تستای سال ۹۰ آی تی از روی کتاب سنجش خوندم.جوابای تستی هم از سایت پردازش دانلود کردم. ولی یه چند مورد از جواباش فرق می کرد. چند تاش که تابلو بود کتاب سنجش اشتباه زده چون تو ی تو ضیحاتش گزینه دیگه ای به عنوان جواب درست توضیح داده.ولی چند تای دیگه را همون گزینه ای که به عنوان گزینه درست معرفی کرده بود توضیح داده بود!!! من خیلی گیج شدم..از دوستانی که انتشارات دیگه ای مثل مقسمی دارندخواهش می کنم جوابای اونا بگن تا من بفهمم جواب درست کدومه!! خواهش می کنم.
سوالات:
۳۶(ساختمان گسسته)
۵۶(شبکه)
۷۴(هوش)
۷۶(هوش)
بی زحمت گزینه درست کامل بنویسید.
ممنون می شم کمکم کنید

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - shima_24 - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۸ ق.ظ

بچه ها الان مرور میکنید یا تست میزنید؟

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - white bird - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ ق.ظ

(۱۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۴۲ ب.ظ)maneshty نوشته شده توسط:  
(10 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۳۹ ب.ظ)white bird نوشته شده توسط:  چه ها کسی جوابای گسسته ۹۱ کتاب پوران داره؟؟خواهشا اگه دارید لطف کنید بذارید
بفرمایید:
بسیار سپاس گذارم

ببخشید من فکر کردم اینا مال ای تی هست هر چی میخونم میگم چرا نمیشه
میشه لطف کنید مال ای تی هم بذارید

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - ۸Operation - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۸ ق.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۸ ق.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  بچه ها الان مرور میکنید یا تست میزنید؟
من دیگه امروز تست زنی رسمی رو تموم کردم(هرچند کلی تست موندش) اما دیگه وقتشه که همینایی که خوندمو جم و جور کنم!
شاید این ۲-۳ روزه لابه لای مرور تست هم بزنم اما از جمعه دیگه مرور نهایی شروع میشه تا قبل کنکور

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - mahsa_a3moon - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۲۶ ق.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۸ ق.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  من دیگه امروز تست زنی رسمی رو تموم کردم(هرچند کلی تست موندش) اما دیگه وقتشه که همینایی که خوندمو جم و جور کنم!
شاید این ۲-۳ روزه لابه لای مرور تست هم بزنم اما از جمعه دیگه مرور نهایی شروع میشه تا قبل کنکور
سپاس بیشتر به دلیل امضای قشنگ...

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - mehdi.nine - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۲ ق.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ)fafajoon نوشته شده توسط:  سلام بر دوستان
من امروز تستای سال ۹۰ آی تی از روی کتاب سنجش خوندم.جوابای تستی هم از سایت پردازش دانلود کردم. ولی یه چند مورد از جواباش فرق می کرد. چند تاش که تابلو بود کتاب سنجش اشتباه زده چون تو ی تو ضیحاتش گزینه دیگه ای به عنوان جواب درست توضیح داده.ولی چند تای دیگه را همون گزینه ای که به عنوان گزینه درست معرفی کرده بود توضیح داده بود!!! من خیلی گیج شدم..از دوستانی که انتشارات دیگه ای مثل مقسمی دارندخواهش می کنم جوابای اونا بگن تا من بفهمم جواب درست کدومه!! خواهش می کنم.
سوالات:
۳۶(ساختمان گسسته)
۵۶(شبکه)
۷۴(هوش)
۷۶(هوش)
بی زحمت گزینه درست کامل بنویسید.
ممنون می شم کمکم کنید
سلام.
۵۶ شبکه همون گزینه ۲ که گفته درسته دیگه خودش به دست آورده ۱۱/۷۶ که معادل ۱۲ گرفته.
سوال ۷۴ گفته گزینه ۱ و توضیحاتشم گفته گزینه یک(ناگفته نمونه من در کتاب پارسه با یه دلیل منطقی گزینه دو رو گفته درسته )
۷۶ گفته گزینه دو طبق توضیحات هم گزینه دو درسته دیگه.

منم امروز ۹۱ رو تموم کردم یه کم رفع اشکالش مخصوصا گستته مونده ولی تصمیم دارم سوالات جامع مدرسان و پارسه هم بزنم همزمان مرور هم می کنم Big Grin مرور چیزی ندارم فقط مهندسی نرمه.

تا فراموش نکردم بگم تستای زبانش در صورت سوال جای گزینه ۳ و ۴ رو خودت برعکس کن درست می شه Big Grin البته فقط واسه ۱۰ سوال اول.

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - fatima1537 - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۹ ق.ظ

(۱۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۰۵ ب.ظ)ayubes نوشته شده توسط:  بچه ها نحوه اشترک گزاری یه موضوع جدید چه طوری باید از کجا افدام کنم
توی ضمیمه گفته شده.

(۱۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۱۲ ب.ظ)armin_b00ter نوشته شده توسط:  
نقل قول:
شما که خودت مدیری. اگه دقت کنی کل اون انجمن بسته شده. تو درسای دیگه هم اینجوری شده. کی می بنده اینارو ؟؟ یه پیگیری کنید. بابا ۱۰ روز دیگه کنکوره!!!
هروقت انجمنی بسته میشه یک علامت قفل در پایین و بالای تاپیک هست ولی اینجا چیزی وجود نداره.به همین خاطر عرض کردم

الان متوجه شدم اشکال کارتون کجاست.شما توی انجمنی تاپیک زدید که بسته شده.من چون از طریق جستجو تاپیکها رو باز میکنم متوجه این موضوع نشدم
باید اینجا تاپیک ایجاد کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - esisonic - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۲ ق.ظ

با چک و لگد یه سری از تستای امروزم تموم شد...
...
راستی
بارون بارون ، بارون َ هـِـــی..
بارون بارون ، بارون َ هـِـــی...!

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - armin_b00ter - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۵ ق.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۹ ق.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  هروقت انجمنی بسته میشه یک علامت قفل در پایین و بالای تاپیک هست ولی اینجا چیزی وجود نداره.به همین خاطر عرض کردم
اگر دقت کنید آیکون زیر انجمن های مربوط به سوالات کنکور به شکل پوشه که روش علامت ایست داره در اومده و داخل این زیر انجمن ها نه میشه تاپیک جدید باز کرد و نه جوابی ارسال کرد.

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - fatima1537 - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۶ ق.ظ

خب من هم همینوگفتم الان

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - unicornux - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۷ ق.ظ

لینک مصاحبه با مانشت هیچ مانشتی خالی نباشه .
صلوات

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - armin_b00ter - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۷ ق.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۴ ق.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  الان متوجه شدم اشکال کارتون کجاست.شما توی انجمنی تاپیک زدید که بسته شده.من چون از طریق جستجو تاپیکها رو باز میکنم متوجه این موضوع نشدم
باید اینجا تاپیک ایجاد کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
خوب اون موقع که من پست زدم بسته نبوده. اصلا چرا بسته اس این انجمن ها ؟ :-؟؟

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - fatima1537 - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۰ ق.ظ

میشه تاپیک باز کرد ولی کسی نمیتونه ارسالی داشته باشه.
شما توی این تالار باید ایجاد کنید:

اون جایی که ایجاد کردید ممنوعه! Smile

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - armin_b00ter - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۳ ق.ظ

خب پس حالا که ممنوعش کردید خودتون زحمت جابجاییشو بکشید دیگه Big Grin