تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - kati - 09 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۴۹ ب.ظ

من امروز ۹۱ رو زدم نمی دونم چرا تو جو قرار گرفته بودم همش هنگ می کردم!!!!! اصلا یه چیزهای ساده رو قاطی کرده بودم!!!واسه همینم وقت خیلی کم آوردم. تخصصی هم بد زدم خدا کنه تو کنکور اینجوری نشم Confused خدا کمک کنه و امیدوارم امسال از اون درس هایی که بلدیم سخت ندن Smile
موفق باشید.

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Amir V - 09 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۵۵ ب.ظ

خدا کنه امسال شبکه همش Routing باشه و Subnetting ♥

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - mehdi.nine - 09 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۰۰ ب.ظ

۳لام همگی.
من فک کنم برعکس همه ملتم Big Grin سال ۹۱ رو نزدم هنوز ولی ۹۰ خوب بود .زبان خیلی راحت بود مخصوصا ریدینگ ها . سوالات زبان عمومیش یه کم سخت تر بود. مشترک خیلی راحت بود فقط نرم افزارش نسبت به سالای قبل تغییر کرده بود بقیش تکراری. هوش راحت بود سیستم سخت و پایگاه خیلی سخت. در کل مشترک ها راحت تر از قبل بود واسم ولی پایگاه سخت تر از سالای قبل.

(۰۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۵۵ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  خدا کنه امسال شبکه همش Routing باشه و Subnetting ♥
من فقط با بخش فیزیک مشکل دارم فوریه و اینا هیچی نمی فمم ینی بخش فیزیک رو فقط حفظم Big Grin

(۰۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۳۱ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  
(09 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ ب.ظ)lvlina_r نوشته شده توسط:  کنکور ۸۵ را زدم، افتضــــــــــــــاح، مخصوصا زبان، به جانه خودم اگه می خواستم اینقدر همش را غلط بزنم، به این خوبی نمی تونستم، کاملا ریدینگا را می فهمیدم، ولی نمی دونم چرا اینجوری شد، نیم ساعت تلاشم شد ۴ درصد... Sad
ریاضی فقط محاسبات و گسسته شد ۳۶ درصد، راضی بودم...
مشترک، تنها ۲۶ درصد شد، باز هم غلط های زیاد، و بد تر از همه تخصصی نرم، که فقط ۲۲ درصد...

دقیقاً برعکس من! ۸۵ تا ۸۹ درصدام بالای ۶۰-۷۰ بود همه ی دروس(البته زبان ها رو نمیزنم!)
۹۰-۹۱ تمام درصد ها زیر ۳۰-۲۰ !!! Sad Sad
۹۱ که دیگه هیچی!!!
Sad قدیما کمتر می پیچوندن دانشجو رو! سوال واضح گفته که چی می خواد دانشجو هم یا بلده یا بلد نیست!!
سخت بودن سوالات فقط به ضرر کسایی هست که خوب خوندن و برای هر درسی وقت گذاشتن وگرنه اونی که کم خونده باشه یا اصلاً نخونده باشه براش فرقی نمیکنه که سوال سخت باشه یا آسون.یا جواب نمیده یا حتی جواب سوالای ساده رو هم اشتباه میده و اینجا فقط حق داوطلبای خوب و متوسط که پایمال میشه!
این دو سال آخر رسماً انگار هدف فقط اذیت کردن دانشجو بود! Sad
توکل به خدا ، امیدوارم امسال طراحای خوبی سوالات رو طرح کرده باشن. چون واقعاً بعد از این همه خوندن دلم نمی خواد به جز فشار و استرس کنکور، سر جلسه استرس سوالات غلط و غلوط رو هم داشته باشم!
Big Grin امیدوارم همگی موفق باشیم بچه ها....

بابا کارت درس ینی برام آرزو شده یه درس رو یه بار بالای ۷۰ بزنم Big Grin یه دسی به سر منم بکش البته با دست کش Tongue

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - SarahRad - 09 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۳۶ ب.ظ

من هنوز اصلا کنکورا رو نزدم Big Grin از فردا میخوام شروع کنم از ۸۹ بزنم! ازقبلش به نظرم فایده نداره . چون تو درس خوندن تستاشو زدیم. تازه همون ۸۹ هم خیلی جدید نیست!
بچه ها من رفتم کلاس نکته و تست آقای یوسفی از ساختمان داده و الگوریتم هرچی می گفت دهنم باز مونده بود همش جدید بود!!! و واقعا هم ۹۰ و ۹۱ سوالای این دوتا مخصوصا الگوریتم فوق العاده خلاقیت می خواسته! حالا امیدوارم امسال بدترش نکنن Huh

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - lvlina_r - 09 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۴۶ ب.ظ

ایول بابا...
الان فقط تضعیف روحیه کردی منو...
البته من نا امید نمی شم ، الان تا مشترک ها سوال ها را رفع اشکال کردم، بعضی سوال ها را فقط حوصله نداشتم که نزدم، بعضی هم واقعا بی دقتی بوده..
البته شایان ذکر است، من نسبت به شما هیچی نخوندم...، اولا بسی دیر شروع کردم، بعدم دو تا اتفاق خیلی بد تو این یک ماه واسم اتفاق افتاد...، به قول خودم، کاملا تفـــــــــــــــــــریحی درس می خونم، روزی نیم ساعت تا یه ساعت، البته به جز امروز :دی
درس هایی که من خوندم :
زبان -> صفر
ریاضی -> محاسبات + خلاصه نویسی های سال قبل گسسته
مشترک -> داده و معماری و منطقی و سیستم در حد روخونی، بدون تست...
تخصصی -> خیلی لطف کردم...، فقط پایگاه... :دی بازم بدون تست...
آقا خوب چرا می خندید...، به هر حال انسان به امید زنده اس، خدا را چه دیدی، شاید منم یه جایی قبول شدم Sad

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Eng_Sara - 09 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۵۳ ب.ظ

(۰۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۴۶ ب.ظ)lvlina_r نوشته شده توسط:  
(09 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۳۱ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  
ایول بابا...
الان فقط تضعیف روحیه کردی منو...
البته من نا امید نمی شم ، الان تا مشترک ها سوال ها را رفع اشکال کردم، بعضی سوال ها را فقط حوصله نداشتم که نزدم، بعضی هم واقعا بی دقتی بوده..
البته شایان ذکر است، من نسبت به شما هیچی نخوندم...، اولا بسی دیر شروع کردم، بعدم دو تا اتفاق خیلی بد تو این یک ماه واسم اتفاق افتاد...، به قول خودم، کاملا تفـــــــــــــــــــریحی درس می خونم، روزی نیم ساعت تا یه ساعت، البته به جز امروز :دی
درس هایی که من خوندم :
زبان -> صفر
ریاضی -> محاسبات + خلاصه نویسی های سال قبل گسسته
مشترک -> داده و معماری و منطقی و سیستم در حد روخونی، بدون تست...
تخصصی -> خیلی لطف کردم...، فقط پایگاه... :دی بازم بدون تست...
آقا خوب چرا می خندید...، به هر حال انسان به امید زنده اس، خدا را چه دیدی، شاید منم یه جایی قبول شدم Sad
Shy آخه مهم ۹۰-۹۱ بود که خراب کردم.کنکورای قبلی که همچین فایده ای نداره.اما کلاً همین رفع اشکال خیلی مهمه!
شک نکن مهمترین چیز امیده! همین امید اگه نبود شاید من الان اینجا نبودم! Big Grin
امیدوارم جزو قبولی های ارشد۹۲ باشید با بهترین رتبه Smile

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - H3NGAM3H - 09 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۵۵ ب.ظ

من که روال خوندنم با همه ی شما فرق میکنه
چون بعد از یک ماه تاخیر امروز شروع کردم قصدم بیشتر مرور مطالبیه که قبلا خوندم که حداقل وقتی رو که واسه درسا گذاشته بودم حروم نشه

برنامه م هم اینجوریه : روزی یه کنکور + تست های یکی از درسای کنکوری
مثلا امروز : کنکور ۸۳ +طراحی الگوریتم

تاحالا نرم و شبکه زدم ؛ درصد نرم بالای ۵۰ شد که بسی خشنود گشتم :پی

ما بچه های پیام نوری چون همه امتحانامون تستیه یا تستی تشریحیه ، خوراکمون تست حل کردن با سرعت نوره :پی

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Eng_Sara - 09 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۵۸ ب.ظ

(۰۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۵۵ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  خدا کنه امسال شبکه همش Routing باشه و Subnetting ♥

Big Grin الهی آآآآآآآآآآآآآآمین!
به قول دوستمون که دعا می کرد! خدایا یه کاری کن طراح شبکه یه جوی بهش دست بده که مسئله های سخت سخت طراحی نکنه Confused خدایاااااا... جون من نا امید نکن این بچه ها رو Big Grin خدایا نه که فکر کنی به خاطر خودم میگمااااااا... این بچه های ارشد۹۲ گناه دارن!
Dodgy کمه کمش ۳ تا مسئله داریم تو شبکه طبق روال هر سال...۳ تای دیگه هم بازم طبق روال سالهای اخیر بدون شک IP و Routing هستHeart

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Amir V - 09 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۵۹ ب.ظ

من همیشه لذت بردم از On Time بودن ایرانیا Tongue

دقیقا سر ساعت ۲ ثبت نام آزاد شروع شد. بشتابید.

دانلود دفترچه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

هزینه‌ی خرید کارت:
۴۰/۱۵۰ تومان ناقابل.

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Eng_Sara - 09 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۰۷ ب.ظ

(۰۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۵۹ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  من همیشه لذت بردم از On Time بودن ایرانیا Tongue

Big Grin از ۱:۳۰ دارم همش رفرش می کنم! پیش به سوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد X

خدای من نه ه ه ه ه ....
آی تی که قزوین و کرمان و گرمسار و کرمانشاه و بوشهر!!!! آخه این چه وضعشه!!!
چرا یکی از واحدای تهران آی تی نداره؟؟؟

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - sheyda - 09 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۱۶ ب.ظ

(۰۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۵۹ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  من همیشه لذت بردم از On Time بودن ایرانیا Tongue
دانلود دفترچه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

هزینه‌ی خرید کارت:
۴۰/۱۵۰ تومان ناقابل.

خیلی دلم میخواد اینو بگم: عمرآ نه برا کارشناسی ، نه برا ارشد و هیچی دیگه حتی یه بار هم آزمون دانشگاه آزاد رو ندادم! ینی حاضرم بیسواد باشم ولی پول مفت ندما! Big Grin

اینم اگه تاحالا ندیدین یه نگاه بندازید دوستان :

"اطلاعیه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور در باره‌ تاریخ‌، محل‌ رفع نقص کارت و برگزاری‌ آزمون‌ ورودی‌ تحصیلات‌ تکمیلی‌ (دوره‌های‌ کارشناسی‌ ارشد ناپیوسته‌ داخل‌) سال‌ ۱۳۹۲ و هم چنین‌ هیجدهمین دوره‌المپیاد علمی‌ دانشجویی‌ کشور "

موفق باشید Smile

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Eng_Sara - 09 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۱۶ ب.ظ

ها این پردیس علوم تحقیقات یعنی چه؟!
علوم تحقیقات کم بود! پردیس هم کم بود! پردیس علوم تحقیقاتمون هم اختراع شد!!!!!!
حالا که نمیتونم تهران آی تی بخونم میرم دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات متحده عربی مهندسی رنگ بخونم!!!!!

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Amir V - 09 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۳۴ ب.ظ

دوستان تاپیک زیر رو ایجاد کردم واسه بحث در مورد انتخاب رشته دانشگاه آزاد.

لطفا مشارکت کنید به یه نتیجه ای برسیم:

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - shahbazi - 09 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۴۹ ب.ظ

(۰۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۱۶ ب.ظ)sheyda نوشته شده توسط:  
(09 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۵۹ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  من همیشه لذت بردم از On Time بودن ایرانیا Tongue
دانلود دفترچه:

هزینه‌ی خرید کارت:
۴۰/۱۵۰ تومان ناقابل.

خیلی دلم میخواد اینو بگم: عمرآ نه برا کارشناسی ، نه برا ارشد و هیچی دیگه حتی یه بار هم آزمون دانشگاه آزاد رو ندادم! ینی حاضرم بیسواد باشم ولی پول مفت ندما! Big Grin

اینم اگه تاحالا ندیدین یه نگاه بندازید دوستان :

"اطلاعیه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور در باره‌ تاریخ‌، محل‌ رفع نقص کارت و برگزاری‌ آزمون‌ ورودی‌ تحصیلات‌ تکمیلی‌ (دوره‌های‌ کارشناسی‌ ارشد ناپیوسته‌ داخل‌) سال‌ ۱۳۹۲ و هم چنین‌ هیجدهمین دوره‌المپیاد علمی‌ دانشجویی‌ کشور "

موفق باشید Smile

شاید باورتون نشه من یک بارکنکور ازاد شرکت کردم برای کارشناسی ناپیوسته زبان رو سفید گذاشتم بعد تو کارنامه دیدم درصد زده ۱۷درصد. من باهاتون موافقم.

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Amir V - 09 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۰۰ ب.ظ

(۰۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۱۶ ب.ظ)sheyda نوشته شده توسط:  خیلی دلم میخواد اینو بگم: عمرآ نه برا کارشناسی ، نه برا ارشد و هیچی دیگه حتی یه بار هم آزمون دانشگاه آزاد رو ندادم! ینی حاضرم بیسواد باشم ولی پول مفت ندما! Big Grin
شمام اگه مثل پسرا مسئله‌ی سربازی داشتی، آزاد که هیچ، پیام نورِ جزیره خارک هم میرفتی.