تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - ۸Operation - 08 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۰۴ ب.ظ

(۰۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۳۶ ب.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  خوبه نیم ساعت وقت میگیره .واسه من که ۴۵ دقیقه میشه .Big Grin
مرسی
منم اگه بخوام خوب جواب بدم همینجوریه!مجبور شدم آزمون قبلی ۱ متن رو بی خیال شم!
به نظرم ۲ دوتل متنو درست بخونم و بزنم بهتره تا سه تا رو بخونم و نامطمئن جواب بدم!
یعنی توی این ۴-۵ آزمون اخیر به این نتیجه رسیدم.

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - shima_24 - 08 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۵۹ ب.ظ

بچه ها خسته شدم از عصر تا الان هیچی نخوندم Sad خب شماها هم نخونید دیگه Big Grin

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - SarahRad - 08 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۱۵ ب.ظ

وایــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی من با این فصل اول معماری چی کار کنم؟؟؟؟؟ همش یادم میره !! چی کارش کنم؟؟؟؟ هر بار تست می زنم با بعد که میام . همه چی رو قاطی میکنم! مخصوصا این ضرب کننده ها و جمع کننده ها رو!!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این سوالمم اگه میتونید جواب بدید لطفا

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - neda_Network - 09 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۹ ق.ظ

با lap topاومدن وقتی الان فارسی نویس نداره و تو ام حفظ نباشی که ویندوز سیستم خونه نیس شده بدترین شکنجس دم کنکور مردم تا این دوخطا نوشتم واجبه انگارCool

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - ۸Operation - 09 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۲۸ ق.ظ

(۰۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۴۶ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  اگه درصد خوبی میزنید ۳۰ دقیقه ارزش وقت گذاشتن داره. موفق باشید
مرسی
اولا خوب می زدم (۴۰-۷۰) اما این آزمونا ۹۱ و ۸۹ انصافا مشکل بودن درصدام به زیر ۳۰ رسید!دیگه دارن زبانو خیلی سخت میدن بی معرفتا!خیلی گزینه های readingها شبیه به هم و پر از تله های فنیه!فک کنم این وقت اضافی که قراره بخاطر معماری و مدیریت اضافه بشه رو بزارم روی زبان!به نظرم ارزش داره!

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - H3NGAM3H - 09 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ ق.ظ

(۰۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۳۵ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(08 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۳۸ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  الانم اومدم بتون بگم برید خوشحال باشید ، یکی از رقیبای قدرتون رفت کنار ... نوش جونتون رتبه های خوب ... منم تو شادیش باهاتون شریک میشم
دیگه قرار نشد جا بزنی.
چیزی نمونده دیگه.
یه منفی بهت میدم تا انرژی بگیریTongue

وااای اولین باره میبینم پستم منفی خورده اونم ۳تا !
ممنونم واقعا
مرسی

راستش به نظرتون اگه از فردا بشینم کنکورای گذشته رو بزنه میتونه کمک باشه ؟
من تلاش خودمو میکنم ، اما واقعا انتظار ندارم نتیجه م بهتر از دوستانی بشه که زحمت بیشتری کشیدن و وقت بیشتری گذاشتن

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - shahbazi - 09 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۵۷ ق.ظ

(۰۹ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ ق.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  
(08 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۳۵ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(08 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۳۸ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  الانم اومدم بتون بگم برید خوشحال باشید ، یکی از رقیبای قدرتون رفت کنار ... نوش جونتون رتبه های خوب ... منم تو شادیش باهاتون شریک میشم
دیگه قرار نشد جا بزنی.
چیزی نمونده دیگه.
یه منفی بهت میدم تا انرژی بگیریTongue

وااای اولین باره میبینم پستم منفی خورده اونم ۳تا !
ممنونم واقعا
مرسی

راستش به نظرتون اگه از فردا بشینم کنکورای گذشته رو بزنه میتونه کمک باشه ؟
من تلاش خودمو میکنم ، اما واقعا انتظار ندارم نتیجه م بهتر از دوستانی بشه که زحمت بیشتری کشیدن و وقت بیشتری گذاشتن

دقیقا منم مثل شمام. جازدم و ماه ها تلاشم برباد رفت
تسلط ندارم. ناامیدشدم. حتی تصمیم دارم نرم سر جلسه
کنکور

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Eng_Sara - 09 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۰۸ ق.ظ

(۰۹ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۲۸ ق.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  
(08 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۴۶ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  اگه درصد خوبی میزنید ۳۰ دقیقه ارزش وقت گذاشتن داره. موفق باشید
مرسی
اولا خوب می زدم (۴۰-۷۰) اما این آزمونا ۹۱ و ۸۹ انصافا مشکل بودن درصدام به زیر ۳۰ رسید!دیگه دارن زبانو خیلی سخت میدن بی معرفتا!خیلی گزینه های readingها شبیه به هم و پر از تله های فنیه!فک کنم این وقت اضافی که قراره بخاطر معماری و مدیریت اضافه بشه رو بزارم روی زبان!به نظرم ارزش داره!

باهات موافقم! ۹۱ بیشتر دروس مشکل داشت! زبان رو منم خوب می زدم اما ۹۱ رو کمتر از ۲۰% زدم! نا امید شدم! Confused
هر سال هم تعداد سوالات و وقت آزمون کمتر و کمتر میشه! امیدوارم سوالات مدیریت و معماری بیشتر بشه...

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - H3NGAM3H - 09 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۰۴ ق.ظ

(۰۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۵۷ ق.ظ)shahbazi نوشته شده توسط:  دقیقا منم مثل شمام. جازدم و ماه ها تلاشم برباد رفت
کنکور

خب اگه اینجور باشه خیلی ها شرایط ما رو دارن و همین خیلیا دارن توی کنکور شرکت میکنن ؛ و مسلما بین بد و بدتر ؛ بد انتخاب میشه
پس بهتره حالا که خوب و عالی نتونستیم پیش بریم حداقل تو جرگه ی بدترا نباشیم ...

توکل به خدا ... اینم بخشی از زندگیه ...

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - shahbazi - 09 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۳۲ ق.ظ

(۰۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۰۴ ق.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  
(09 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۵۷ ق.ظ)shahbazi نوشته شده توسط:  دقیقا منم مثل شمام. جازدم و ماه ها تلاشم برباد رفت
کنکور

خب اگه اینجور باشه خیلی ها شرایط ما رو دارن و همین خیلیا دارن توی کنکور شرکت میکنن ؛ و مسلما بین بد و بدتر ؛ بد انتخاب میشه
پس بهتره حالا که خوب و عالی نتونستیم پیش بریم حداقل تو جرگه ی بدترا نباشیم ...

توکل به خدا ... اینم بخشی از زندگیه ...

اره درسته میگید واقعا اشتباه بزرگی کردم فقط بخاطر
ناامیدی درسو گذاشتم کنار. .

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Fardad-A - 09 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۲۲ ق.ظ

خواهشا" فقط بحث در مورد درس و کنکور بکنید . بذارید این روزها فضا بهتر باشه.
اگه کسی بن شد ناراحت نشید. چون مدام بعضی گزارش میکنن که این تاپیک شده محل تفریح و سرگرمی و چون وقت سرکشی مدام نداریم ناچارنشیم یه وقت بعضی دوستان را تا بعد کنکور بن کنیم.من مخالف فضای شاد و مفرح نیستم ولی خودتون یه جوری اداره کنید که من مداخله نکنم. پیروز باشید

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Fardad-A - 09 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۳۰ ق.ظ

منظورم شما که به تذکرات منفی میدی هم هست اگه بن ات کردم و رفتی بیرون شاکی نشی.

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - esisonic - 09 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۳۲ ق.ظ

(۰۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۵۶ ب.ظ)white bird نوشته شده توسط:  دقیقا شرایط من همینه الان
تازه الان یه ۱۵ روزی هست اومده
این ۱۲ روزم به روش
دیگه شانس دیگه چیکار کنیم
خدا صبرت بده...
میفهمم چی میکشی

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - lvlina_r - 09 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ ب.ظ

کنکور ۸۵ را زدم، افتضــــــــــــــاح، مخصوصا زبان، به جانه خودم اگه می خواستم اینقدر همش را غلط بزنم، به این خوبی نمی تونستم، کاملا ریدینگا را می فهمیدم، ولی نمی دونم چرا اینجوری شد، نیم ساعت تلاشم شد ۴ درصد... Sad
ریاضی فقط محاسبات و گسسته شد ۳۶ درصد، راضی بودم...
مشترک، تنها ۲۶ درصد شد، باز هم غلط های زیاد، و بد تر از همه تخصصی نرم، که فقط ۲۲ درصد...
ولی ناراحت نیستم، خوشحالم ، بلاخره اولین آزمونی بود که دادم، دوره هم که نکردم، ایشاالله به ۹۱ که می رسم همش ۵۰ درصد می شه...!!! نشدم هیچ اشکالی نداره، مهم تلاشمه که می خوام تو این دو هفته بکنم...

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Eng_Sara - 09 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۳۱ ب.ظ

(۰۹ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ ب.ظ)lvlina_r نوشته شده توسط:  کنکور ۸۵ را زدم، افتضــــــــــــــاح، مخصوصا زبان، به جانه خودم اگه می خواستم اینقدر همش را غلط بزنم، به این خوبی نمی تونستم، کاملا ریدینگا را می فهمیدم، ولی نمی دونم چرا اینجوری شد، نیم ساعت تلاشم شد ۴ درصد... Sad
ریاضی فقط محاسبات و گسسته شد ۳۶ درصد، راضی بودم...
مشترک، تنها ۲۶ درصد شد، باز هم غلط های زیاد، و بد تر از همه تخصصی نرم، که فقط ۲۲ درصد...

دقیقاً برعکس من! ۸۵ تا ۸۹ درصدام بالای ۶۰-۷۰ بود همه ی دروس(البته زبان ها رو نمیزنم!)
۹۰-۹۱ تمام درصد ها زیر ۳۰-۲۰ !!! Sad Sad
۹۱ که دیگه هیچی!!!
Sad قدیما کمتر می پیچوندن دانشجو رو! سوال واضح گفته که چی می خواد دانشجو هم یا بلده یا بلد نیست!!
سخت بودن سوالات فقط به ضرر کسایی هست که خوب خوندن و برای هر درسی وقت گذاشتن وگرنه اونی که کم خونده باشه یا اصلاً نخونده باشه براش فرقی نمیکنه که سوال سخت باشه یا آسون.یا جواب نمیده یا حتی جواب سوالای ساده رو هم اشتباه میده و اینجا فقط حق داوطلبای خوب و متوسط که پایمال میشه!
این دو سال آخر رسماً انگار هدف فقط اذیت کردن دانشجو بود! Sad
توکل به خدا ، امیدوارم امسال طراحای خوبی سوالات رو طرح کرده باشن. چون واقعاً بعد از این همه خوندن دلم نمی خواد به جز فشار و استرس کنکور، سر جلسه استرس سوالات غلط و غلوط رو هم داشته باشم!
Big Grin امیدوارم همگی موفق باشیم بچه ها....