تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - mammad_asir - 08 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۰۱ ب.ظ

کسی حل تشریحی پایگاه ۹۰ (آی تی و نرم)و مهندسی نرم افزار ۹۰ رو ندارند؟
اگه کسی لطف کنه بزاره بینهایت سپاسگزار میشم . سوالا رو دارم با کلید اگه کسی بیادو واسه هر سوال کمی توضیح بده بینهایت لطف کرده.

لینک دانلود حل ۹۰ آی تی و کامپ ماهان چیه؟
پایگاه و نرم رو میخوام

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - esisonic - 08 بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۴۵ ب.ظ

یکی از عذاب های سخت دنیا اینه که ۱۲ روز مونده باشه به کنکورت ، بعد خواهرت با دختر بچه ی نغ نغوی دو سالش بیان خونتون!!!

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - tayebe68 - 08 بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ

بچه ها جواب تشریحی کنکور نرم ۹۰ رو دارید؟

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Eng_Sara - 08 بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۴۶ ب.ظ

بچه ها من زبان ها رو نمی خووونم.... حوصله ام نمیاد زبان کنکورای سالای قبل رو بزنم....
به نظرتون بزنم یه دور؟؟؟
چرا ۹۰-۹۱ اینقدر ناجوانمردانه سوال طرح کردن این طراحان عزیز!!! به دور از مردانگش بود این کارشون! هیچ خوشم نیومد!!
یعنیا امسال هم اینجوری باشه سوالات به نشانه ی اعتراض پا میشم پاسخنامه رو همون اول کار میدم، دو سه تا شعار هم میدم یکم جو سیاسی بشه Big Grin بعدش میام بیرون....

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Amir V - 08 بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۴۹ ب.ظ

(۰۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۴۶ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  بچه ها من زبان ها رو نمی خووونم.... حوصله ام نمیاد زبان کنکورای سالای قبل رو بزنم....
به نظرتون بزنم یه دور؟؟؟
نه بابا زبان که تست زدن نداره. وقتت رو تلف نکن.

نقل قول: .... به نشانه ی اعتراض پا میشم پاسخنامه رو همون اول کار میدم، دو سه تا شعار هم میدم یکم جو سیاسی بشه Big Grin بعدش میام بیرون....
بعد هم اردیبهشت تو کهریزک نتایج کنکور رو میفهمی Tongue

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Hamed92 - 08 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۱۱ ب.ظ

میون کلامتون چرا خبری از ثبت نام دانشگاه آزاد نیست? قرار بود این هفته شروع بشه

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Amir V - 08 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۱۵ ب.ظ

(۰۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۱۱ ب.ظ)Hamed92 نوشته شده توسط:  میون کلامتون چرا خبری از ثبت نام دانشگاه آزاد نیست? قرار بود این هفته شروع بشه
یکی دو صفحه پیش لینک گذاشتم برو ببین همشهری.

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - ۸Operation - 08 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۱۸ ب.ظ

(۰۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۴ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  دوستان عزیز شما ۳۰ تا تست زبان رو در چه تایمی می زنید؟! من هرکاری می کنم نمیشه ۳۰ تا تست زبان رو در ۲۰ دقیقه زد!حداقل واسه من ۳۰ دقیقه وقت می گیره و این جالب نیست!(مخصوصا با Passage های چند سال اخیر که واقعا گزینه ها خیلی شبیه همند!)
شما چیکار می کنید رفقا؟!
از همه دوستان عزیز که جواب دادن و راهنمایی کردن صمیمانه ممنونم.

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - shima_24 - 08 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۳۶ ب.ظ

(۰۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۱۸ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  
(08 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۴ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  دوستان عزیز شما ۳۰ تا تست زبان رو در چه تایمی می زنید؟! من هرکاری می کنم نمیشه ۳۰ تا تست زبان رو در ۲۰ دقیقه زد!حداقل واسه من ۳۰ دقیقه وقت می گیره و این جالب نیست!(مخصوصا با Passage های چند سال اخیر که واقعا گزینه ها خیلی شبیه همند!)
شما چیکار می کنید رفقا؟!
از همه دوستان عزیز که جواب دادن و راهنمایی کردن صمیمانه ممنونم.
خوبه نیم ساعت وقت میگیره .واسه من که ۴۵ دقیقه میشه .Big Grin

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - H3NGAM3H - 08 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۳۸ ب.ظ

(۰۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۳۰ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  سلام. چه عجب. بس که درس میخونی پیدات نیس.

مرسی مرسی مرسی
بسیار عالی

نه بابا ، درسم کجا بود ، یعنی درس میخوندم اما واسه امتحانات ! نه کنکور ، دیروز تازه امتحانام تموم شده ...
امروزم هرکاری کردم دیدم روم نمیشه برم طرفِ کتابای کنکورم ، شرمنده ی رویِ نشسته شونم که یهو پریدن وسط زندگیم
جاش نشستم بافتنی کردم :پی

الانم اومدم بتون بگم برید خوشحال باشید ، یکی از رقیبای قدرتون رفت کنار ... نوش جونتون رتبه های خوب ... منم تو شادیش باهاتون شریک میشم

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Eng_Sara - 08 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۴۶ ب.ظ

من زبانم کمه کمش ۳۰ دقیقه وقت میبره! خوب مسلماً خوندن متن ها و پیدا کردن گزینه صحیح زمان میبره برای همه.
یا باید بیخیال زبان بشیم! یا اون تایم رو بزاریم براش.
فکر میکنم عمومی وقت کمتری ببره. اگه رو تایم حساس شدید و سوالات تخصصی و مشترک رو به زبان ترجیح میدید عمومی رو به جای تخصصی بزنید و ازش رد بشید...
به نظرم ۳۰ دقیقه خوبه Big Grin
اگه درصد خوبی میزنید ۳۰ دقیقه ارزش وقت گذاشتن داره. موفق باشید

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Amir V - 08 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۵۱ ب.ظ

دوستان یه سوال هوشه لطفا بیاید یکم بحث کنیم روش جالبه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ممنون.

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - alma90 - 08 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۳۳ ب.ظ

Smileامتحانای منم امروز تموم شدSmile
ولی دیگه انرژی نمونده برای ادامه به نظرتون چکارکنم؟Angel

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - fatima1537 - 08 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۵۴ ب.ظ

(۰۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۳۸ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  خوشحال باشید ، یکی از رقیبای قدرتون رفت کنار ...
به این راحتی کنار نکشید.این دو هفته میشه حداقل یه مرور اساسی کرد

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - white bird - 08 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۵۶ ب.ظ

(۰۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۴۵ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  یکی از عذاب های سخت دنیا اینه که ۱۲ روز مونده باشه به کنکورت ، بعد خواهرت با دختر بچه ی نغ نغوی دو سالش بیان خونتون!!!

دقیقا شرایط من همینه الان
تازه الان یه ۱۵ روزی هست اومده
این ۱۲ روزم به روش
دیگه شانس دیگه چیکار کنیم