تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - esisonic - 08 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۱ ب.ظ

(۰۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۱۰ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  دوستان از امسال روال انتخاب رشته و محل آزمون واسه کنکور دانشگاه آزاد کمی تغییر کرده... لینک زیر رو با دقت مطالعه کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Amir V - 08 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۰ ب.ظ

(۰۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۰۶ ق.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  سلام دوستان پاسخ تشریحی کنکور ۹۱ کسی پی دی اف شو داره؟ من ۱ سالی هست(چن روز کمتر) تو نت دنبالشششش میگردم ولی پیدا نکردم Sad

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۰۸ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۱ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(08 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۱۰ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  دوستان از امسال روال انتخاب رشته و محل آزمون واسه کنکور دانشگاه آزاد کمی تغییر کرده... لینک زیر رو با دقت مطالعه کنید:

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - white bird - 08 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۹ ب.ظ

من کتاب سنجش گرفتم
ولی خیلی غلط داره توش
سوالا از رویه دفترچه گفته جوابارو از رو یه دفترچه دیگه
ولی خوب الان کتاب مدرسان که باش میخونم غلطاش در میاد
این دوتا تقریبا مکمل همند
کسی جواب سو.الای ۹۱ مدرسان ای تی داره؟؟
دوستان اگه دارید بذارید ممنون میشم

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - ۸Operation - 08 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۴ ب.ظ

دوستان عزیز شما ۳۰ تا تست زبان رو در چه تایمی می زنید؟! من هرکاری می کنم نمیشه ۳۰ تا تست زبان رو در ۲۰ دقیقه زد!حداقل واسه من ۳۰ دقیقه وقت می گیره و این جالب نیست!(مخصوصا با Passage های چند سال اخیر که واقعا گزینه ها خیلی شبیه همند!)
شما چیکار می کنید رفقا؟!

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Payam92 - 08 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۳۶ ب.ظ

عاغا میگم این روزا بد زود میگذره هر بار ساعت و نیگا میکنی عقربه بد جور نیش میزنه

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - H3NGAM3H - 08 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۰۵ ب.ظ

بچه ها من سرچ زدم واسه کلید آزمون های گذشته آی تی جز ۸۶،۸۷ ،۸۸ چیز دیگه ای دستمو نگرفت
ممنون میشم کمکم کنید

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - neda_Network - 08 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۱۲ ب.ظ

آرزوهای این روزهای یک کنکوری:

چرا این روزا نمیگذرن تموم شه دیگه اول آخر کنکور بدیم بعدش تا ۱ هفته تا لنگ ظهر بخوابیم بعد چند جلسه استخر و خرید و بیرون و گردش پو سیدیم تو خونه والا انواع اقسام چیزیی که دوسداریم بخوریم بعد بریم بدویم بعد کلی خوش بگذرونیم اینم شد برنامه ی جمع بندی یه هفته قبل کنکور من همش که نمیشه درس خوند تفریحم واجبهBig Grin

تقلب در کنور:

مواد لازم:
به تعداد درسهای کنکوریتان پالتوی روشن ترجیحا سفید یا زرد
خودکار رنگی
کل کتابهای مهم کنکور و نکات مهم انتخابی
خونسردی خیلی
اعتماد به نفس بی نهایت

اول به تعداد کتاب درسیتان پالتو به رنگهای زرد وسفید تهیه کنید سپس کلیه نکات کنکور را در آورده و منظم با خودکارهای رنگ به رنگ که قابل تشخیص باشد برای هر فصل در پالتو بنویسید چون کنکور درزمستان است شانس با شما یار است کل پالتو ها را با ترتیب شماره ی سوالات در دفترچه روی هم بپوشید به بهانه ی گرم بودن سالن یکی یکی پالتوها را در آوره و طی عملیات نینجا روی پایتان گذاشته و نکات کنکوری را ببینید و علامت بزنید به همین ترتیب تا انتها ادامه دهید وقت تمام است با آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز اگه لو نری حتما نفر اول شدی بهت تبریک میگم Big Grin

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Amir V - 08 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۳۰ ب.ظ

یه حرکتی میخواستیم بزنیم با یکی از بچه‌ها.

مثل فیلمهای پلیسی یه میکروفون ریز ببندم به مچ دستم زیر لباس و یک هدفون ریز هم توی گوش و از اون طریق با بیرون ارتباط داشته باشم.

حیف که دیر به فکر افتادم... انشالله واسه امتحانات ارشدم پیادش میکنم Tongue

(۰۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۰۵ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  بچه ها من سرچ زدم واسه کلید آزمون های گذشته آی تی جز ۸۶،۸۷ ،۸۸ چیز دیگه ای دستمو نگرفت
ممنون میشم کمکم کنید
سلام. چه عجب. بس که درس میخونی پیدات نیس.

این۸۹:

پسورد فایل فشرده:

این ۹۰:

این۹۱:

Blush

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - srj - 08 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۴۷ ب.ظ

روز ها خوب و بد دارن میگذرن اما ما همچنان امیییییییییید داریییمممم بلللللللللللییییییییییی Big Grin

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - srj - 08 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۵۷ ب.ظ

۱۰۰% موافقم
البته اول آقایون شروع کنن
درضمننننننننن کیی گفته کنجکاویییییییییییمممممم Tongue

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - banafsheh68 - 08 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۳۶ ب.ظ

بچه ها سوالای ۹۱ رو از رو حل تشریحی که ماهان گذاشته میخونین یا کتاب؟ میشه بگین چه کتابی خوبه؟

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - fatemenp - 08 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۳۸ ب.ظ

برنامه خوبیه ... موافقم اما بعد از کنکور نه الااااااااااااااان

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - banafsheh68 - 08 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۴۱ ب.ظ

یکی تو همپا نوشته تو سایت پارسه زده کنکور آی تی جمعه بعد ازظهره
وااااییییییی خدا عاشقتتتتتتتتتتممممم

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Amir V - 08 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۴۹ ب.ظ

(۰۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۳۶ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  Huh امیر کاغذ A3 رو از وسط به صورت عمودی تا بزنه هر طرفش میشه یه دونه کاغذ A4 ؟ Huh
چه کاریه بچه رو می فرستی پی کاغذ A3 ؟ تو همون A4 بنویس عزیزم Big Grin
من اسمی از A4 بردم؟

گفتم A3 رو از وسط تا بزنی ۴ طرف میتونی چیزی بنویسی:-)

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - srj - 08 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۰۰ ب.ظ

(۰۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۴۱ ب.ظ)banafsheh68 نوشته شده توسط:  یکی تو همپا نوشته تو سایت پارسه زده کنکور آی تی جمعه بعد ازظهره
وااااییییییی خدا عاشقتتتتتتتتتتممممم

بعد از ظهر که خیلی بددده
اما همیشه صبح بوده