تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - یگانه - ۰۷ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۹ ب.ظ

بچه ها لطفا به این سوال ساختمان داده کنکور۹۱ علوم کامپیوتر جواب بدید(درمورد لیست پیوندی)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Amir V - 07 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۴۸ ب.ظ

بچه‌ها اخبار گُف ثبت نام دانشگاه آزاد از ۲شنبه شروع میشه.

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - user22 - 07 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۴۹ ب.ظ

همه میدونیم که حل کردن کنکورای گذشته چقدر ضروری و مفیده

اما چیکار کنیم که از هر کنکور نهایت استفاده رو ببریم؟

آیا لازمه نکته های سوالای هر کنکور رو یادداشت کنیم و دست آخر ؟

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - virtual girl - 07 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۰۳ ب.ظ

آزمون جامع این هفته رو خراب کردم به معنای واقعی ....
کلافه شدم ...Undecided

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - sir_ams - 07 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۳۱ ب.ظ

بچه کسی هست که پاسخ های تشریحی علوم کامپیوتر ۸۹ تا ۹۱ و کامپیوتر ۹۰ و ۹۱ رو داشته باشه و بتونه عکس بگیره به من بده؟
متشکرم پیشاپیش

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Amir V - 07 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۲۶ ب.ظ

رفقا یه سوال از درخت تصمیم (IT84)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

لطفن سر بزنید. ممنون.

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - ana_12345 - 07 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۴۴ ب.ظ

سلام دوستان یه سوال ساده هوش
اگر تونستید یه سر بزنید
سپاس

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - fa_karoon - 08 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ق.ظ

(۰۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۳۱ ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  بچه کسی هست که پاسخ های تشریحی علوم کامپیوتر ۸۹ تا ۹۱ و کامپیوتر ۹۰ و ۹۱ رو داشته باشه و بتونه عکس بگیره به من بده؟
متشکرم پیشاپیش
۹۱ که از سایت ماهان تو سایت هست اما خیلی تشریحی نیست، من کتاب گسترش علوم پایه ۸۹ و ۹۰ رو دارم اگر عکس بگیرم بذارم نمی گن کپی بردای غیر قانونی هست، آخه یه دفعه می خواستم این کار رو انجام بدم ترسیدم توقیف بشمBig Grin اگه مشکلی نداره سعی می کنم در اولین فرصت این کار رو انجام بدم

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Saagharmh - 08 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۴ ق.ظ

سلام لطفا در مورد این سوال نظریه راهنمایی کنید :

(۰۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۴ ق.ظ)Saagharmh نوشته شده توسط:  ۹۱ که از سایت ماهان تو سایت هست اما خیلی تشریحی نیست
متاسفانه معلوم نیست ماهان چطوری تونسته پاسخ سوالات غلط کنکور رو درست جواب بده با اعتماد به نفس بسیار زیاد. سوالاتی که خود سازمان سنجش هم حذفشون کرده و مثلا یک سوال معماری اصلا قابل حل نبوده

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - آدلین - ۰۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۲۲ ق.ظ

سلام دوستان

چند وقت پیش بود یکی از بچه ها یه جزوه خلاصه از مهندسی نرم افزار گذاشته بود، هرچی میگردم پیداش نمیکنمSad، دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید که کجاست.منتظرم، مرسی.

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - deh-ab - 08 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۵۴ ق.ظ

(۰۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۲۲ ق.ظ)آدلین نوشته شده توسط:  سلام دوستان

چند وقت پیش بود یکی از بچه ها یه جزوه خلاصه از مهندسی نرم افزار گذاشته بود، هرچی میگردم پیداش نمیکنمSad، دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید که کجاست.منتظرم، مرسی.
سلام:
بفرمایید اینم لینکش:

موفق و پیروز باشید/...

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Amir V - 08 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۱۰ ق.ظ

دوستان از امسال روال انتخاب رشته و محل آزمون واسه کنکور دانشگاه آزاد کمی تغییر کرده... لینک زیر رو با دقت مطالعه کنید:

ضمنا یه سوال پایگاه هم دارم لطفا یه سر بزنید:

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - sir_ams - 08 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۴۳ ق.ظ

(۰۸ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ق.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  ۹۱ که از سایت ماهان تو سایت هست اما خیلی تشریحی نیست، من کتاب گسترش علوم پایه ۸۹ و ۹۰ رو دارم اگر عکس بگیرم بذارم نمی گن کپی بردای غیر قانونی هست، آخه یه دفعه می خواستم این کار رو انجام بدم ترسیدم توقیف بشمBig Grin اگه مشکلی نداره سعی می کنم در اولین فرصت این کار رو انجام بدم

ممنون میشم که اگر بذارید
سپاس

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - fsi2013 - 08 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۰۶ ق.ظ

سلام دوستان پاسخ تشریحی کنکور ۹۱ کسی پی دی اف شو داره؟ من ۱ سالی هست(چن روز کمتر) تو نت دنبالشششش میگردم ولی پیدا نکردم Sad

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - avril22 - 08 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۵۸ ق.ظ

(۰۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۱۰ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  دوستان از امسال روال انتخاب رشته و محل آزمون واسه کنکور دانشگاه آزاد کمی تغییر کرده... لینک زیر رو با دقت مطالعه کنید:

ضمنا یه سوال پایگاه هم دارم لطفا یه سر بزنید:

اره مثل اینکه شده ۲۰تا انتخاب هر سال اولش فقط یدونه بود اگه اشتباه نکنم ، هرچند که IT سر جمع ۱۰تا انتخابم نداره چه برسه به ۲۰تا...