تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - tayebe68 - 06 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۰ ب.ظ

بچه های آیتی، شما کنکورهای مهندسی نرم افزار رو هم می زنید؟ از چه سالهایی ؟

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - fatima1537 - 06 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۳ ب.ظ

(۰۵ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  نمیدونم چه درسی رو مرور کنم،تست کار کنم یا مرور کنم.بعضی وقتا احساس میکنم درسا یادم رفته،
دروس مشترک اولویت دارند به خاطر ضریبشون.البته اگر درسی هم هست که روش خیلی تسلط دارید حیفه که به خاطر مرور نکردن بخشی از اون هم یادتون بره.

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - amnhck123 - 06 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۰ ب.ظ

(۰۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۰۸ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  خدایا تو توانایی هر چه خواندایم را سر کنکور به سرعت نور یادمان بیاور خدایا تو قادری ما اگر سوالی را نصفه یادمان آدمد بقیشا برسون خدایا تو عالمی سوالایی که بلد نیستیما یجوری سر امتحان بلد شیم و درست بزنیم خدایا تو رحیمی پای حیثیت درمیونه قبول شیم خدایا تو کریمی میتونی رتبه ما را دو رقمی کنی بخوای خدایا تو علام الغیوبی هر چی سوال سخته را تو این دوسه هفته وقت هس از دفتر چه ها حذف کن میدونی که دو ماهه سوالامون سنجشه بدو تا دیر نشده خدایا تو را خدا مراقبمون خوش اخلاق باشه حرف نزنه و کفش پاشنه بلند نپوشه خدایا سالنمون گرم و پرنور باشه نه مث زیر زمین کلیسای نتردام خدایا من حرف زیاد زدم نزنی پس کلم بگی حکمتم گفت تو قبول نشی بهتره خیلی حرف میزنی خدایا من خبط کردم این بچه های مانشتا کمک کن خو بدبختا یکی نیست یه لیوان آب بده دستشون صب تا شب درس در جریانی که خدا جون دست من و کرم تو Rolleyes
ضمن تشکر از شما بخاطر این متنی که گذاشتید من یکی که شاد شدم با خوندنش

به عنوان تنوع :

خدایا تو که این همه ویژگی داری کریمی حکیمی مهربونی و ... اصلا چه کاریه من درس بخونم
یک راست قبولی دانشگاهم رو بفرست در خونمون دیگه ...

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - ۸Operation - 06 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۷ ب.ظ

(۰۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۰ ب.ظ)amnhck123 نوشته شده توسط:  خدایا تو که این همه ویژگی داری کریمی حکیمی مهربونی و ... اصلا چه کاریه من درس بخونم
یک راست قبولی دانشگاهم رو بفرست در خونمون دیگه ...
این یه راست قبول کردن تو دانشگاه با صفت حکیم در تناقض است!چون به دور از حکمته!پایگاه دانش نباید تناقض داشته باشه ها ! Big Grin
Just Kidding Wink

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - shima_24 - 06 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۹ ب.ظ

بچه ها یعنی کسی بلد نیست :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

امروز تستای ۹۰ رو زدم چقدر پایگاه و سیستم و معماری سخت بودن Sad
ولی مشترکا خوب بودن

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Amir V - 06 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۸ ب.ظ

(۰۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۰ ب.ظ)tayebe68 نوشته شده توسط:  بچه های آیتی، شما کنکورهای مهندسی نرم افزار رو هم می زنید؟ از چه سالهایی ؟
سلام.

آره من میزنم. گسسته و ساختمان و طراحی و هوش و سیستم رو میزنم.
البته نه واسه اینکه ببینم جواب میتونم بدم، بلکه فقط واسه یادگیری و اگه نکته به دردبخوری داشت یادداشت میکنم.
علوم کامپیوتر هم بد نیس یه نگایی بندازید.

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - shima_24 - 06 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۲۰ ب.ظ

بچه ها من اسکن سیستم عامل پارسه سوالای ۹۰ ۹۱ رو میخواستم میشه ادرسشو بدین بهم ؟

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - fa_karoon - 06 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۲۷ ب.ظ

سلام دوستان
الان از آزمون مهستان برگشتم، رفتم همه رو منفی زدم، خیلی ها رو هم بلد نبودم
یه سوال آیا وقتی زمان دفترچه اول تمام می شه دفترچه رو می گیرند بعد دومی رو می دن؟

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - asiehmohammadian - 06 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۴۵ ب.ظ

(۰۵ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۱۶ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  ۱۱ صبح بیدار شدن که حسرت خوردن نداره!

ولی خوشا به سعادتت. مایه ی افتخار انجمنی با این تاریخ تولدت Big Grin

مرسیBig Grin
دوروزه دارم طراحی الگوریتم وساختمان میخونم حالا فهمیدم همه مرتبه زمانی هاروباهم قاطی کردمConfused
مثلا دارم ازخودم میپرسم ببینم چی یادمه
پریمHuh
کراسکالHuh
مرتب سازی انتخابیHuh ، بدترین ، بهترین ، متوسطHuh
کلی غصه ام شده ازصبح Sad
توروخدا هرکی یک راهکارخوب داره براحفظ کردن اینا بگه
واقعا کلافه شدمConfused

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - fateme66 - 06 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۴۵ ب.ظ

(۰۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۲۷ ب.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  سلام دوستان
الان از آزمون مهستان برگشتم، رفتم همه رو منفی زدم، خیلی ها رو هم بلد نبودم
یه سوال آیا وقتی زمان دفترچه اول تمام می شه دفترچه رو می گیرند بعد دومی رو می دن؟

سلام.
تا جایی که یادمه پارسال،چند دقیقه به پایان زمان دفترچه اول ،دفترچه ۲ رو پخش کردن،بعد که زمانش تموم شد،جمعش کردن و دفترچه ۲ رو شروع کردیم.
ایشالا موفق باشین

برای همه دوستان آرزوی موفقیت میکنم،
از خدا میخوام به همه دوستان آرامش بده،
مهمترین موردی که سر جلسه کمک میکنه تا بتونیم از اطلاعاتمون استفاده کنیم
به امید روزی که دوستان با خبر رتبه های خوبشون ما رو خوشحال کنن

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - neda_Network - 06 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۳۵ ب.ظ

جک کنکوری:
یه مهندس آیتی با ۱۰ بار خودندن میره سر کنکور و با اعتماد به نفس میشینه سر امتحان میبینه که سوالات گسسته از کتاب ریاضی مریخیون و اطراف طرح شده سوالات طراحی و ساختمان بد نیس خداراشکر البته اگه درختا بزارن چش و چارمون کور شد بس شاخشون رفت تو چشمون و سوالات نرم افزار ۱)میدونی نرم افزار اول به فکر کی رسید؟ ۲)کجا بود؟ کدوم شهر کشور قاره ایالت خیابون بیابون...۳)خواب بود؟ بیدار بود؟ خواب و بیدار بود؟ هرسه؟۴) خوب حالا چه موادی را قاطی کرد شد نرم افزار؟ آردوتخم مرغم داشت؟ مطمئنی نداشت؟امکان نداره ها!۵) همسایه دست چپیشون چیکرده بود؟۶)چند سالش بود از دو چرخه افتاد پاش شیکست؟سولات شبکه: خوب بچه ها کل کتابهای کل رشته های دانشگاهی را خوندید؟ آفرین؟ این شکلا را جایی ندیدی؟ اشکال نداره حالا که دیدید یه فکری برا را حلش بکنید خوب یادتون باشه نصف سوالا جواب ندارن نصفشونم دوتا جواب دارن موفق باشیدBig Grinسوالت پایگا ه داده هر چی شما بزنید بر عکسش لطف کنید زبانتونم خوب باشه و چرت و پرت بلد باشید زیاد.سوالات هوش؟ اگر بتونید همزمان دوتا نیمکره مغزتون را به بازدهی ۱۰۰ برسونی زدید وگرنه عمرا بزنید البته بعد از بازدهی ۱۰۰ و زدن همه سوالات فلج مغزی میشید و کل سلولای خاکستریتون میسوزن اما ارزششا داشت هوشا ۱۰۰ زدید و اما سوالات سیستم عامل از اسم درسش وحشت میاد انگار چه خبره یا میزاشتید سیستم یا عامل نمی شد! خوب سوال او ل تا ۶ را ۶۰ بار بخون حل نشد ای بابا فک کنم از یه کتاب اشتباه سوالات جابجا در آوردن نگران نباش سال بعد درست میکنن و هر سال همین وضعیت و اینجاست که بن بست و انحصار متقابل و گشنگی و تشنگی و... به حال ما میخندن و لبخند ژکوند میزنن که خوب حالتون گرفته شد ! سوالای معماریم که کلا حرفی زده نشه بهتره وای بیچاره مدیریت نه اینکه اصلا ربطی به فنی مهندسی نداشت و اینجاس که میگن شلغم خودشوا قاطی میوه ها حساب میکنه! جا موند بیچاره از تام کتابهای دبستان دبیرستان داستان راستان و تاریخ و جغرافی و جامعه شناسی و روانشناسی سوال میاد حتی کتابایی که نوشته نشده !

بچه های عزیزوقت تمام است پاسخ نامه ها را بگیرید بالا جمع کنم طراح سوال کلا هیچکیا تو دنیا نداره جلیقه ضد فحشم پوشیده پس خونسردیتونا حفظ کنید برید خونه و بازم تلاش کنید کوتاهی از سنجش نبود که شما دقیق نخوندیدBig Grin

جمله ای از استاد رضا کهن: طراح که نمیخواد شما را اذیت کنه میخواد ببینه شما درساتونو خوب خوندید یانه؟

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Amir V - 06 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۵۶ ب.ظ

(۰۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۲۰ ب.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  بچه ها من اسکن سیستم عامل پارسه سوالای ۹۰ ۹۱ رو میخواستم میشه ادرسشو بدین بهم ؟
سلام.
بیا از اینجا دانلود کن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

زحمتش رو یکی از خانومای همین انجمن کشیدن اما یادم نمیاد اسمشون رو.

(۰۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۴۵ ب.ظ)asiehmohammadian نوشته شده توسط:  دوروزه دارم طراحی الگوریتم وساختمان میخونم حالا فهمیدم همه مرتبه زمانی هاروباهم قاطی کردمConfused
مثلا دارم ازخودم میپرسم ببینم چی یادمه
پریمHuh
کراسکالHuh
مرتب سازی انتخابیHuh ، بدترین ، بهترین ، متوسطHuh
کلی غصه ام شده ازصبح Sad
توروخدا هرکی یک راهکارخوب داره براحفظ کردن اینا بگه
واقعا کلافه شدمConfused
ببین اولا لوس بازی نکن Tongue
دوما یه کاغذ A3 رو از وسط به صورت عمودی تا بزن. حالا روی ۴ طرفش همه ی فرمولا رو بنویس.
دیگه همونا رو هی بخون تا ملکه ذهنت شه:-)
بعدش به عنوان تشکر میتونی ازش عکس بگیری واسم ایمیل کنی Tongue

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - mehdi.nine - 06 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۰۸ ب.ظ

(۰۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۰ ب.ظ)tayebe68 نوشته شده توسط:  بچه های آیتی، شما کنکورهای مهندسی نرم افزار رو هم می زنید؟ از چه سالهایی ؟
فعلا که سوالای نود و نود و یکم مونده تموم بشه آره اول مهندسی کامپیوتر رو می زنم. احتمالا طراحی و ساختمان و هوش رو.
البته سوالاشو جدا جدا از کتابا قبلا زدم(می دونم هیچی یادم نمونده Big Grin)

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - sadaf1 - 06 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۳۰ ب.ظ

(۰۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۳۵ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  جک کنکوری:
یه مهندس آیتی با ۱۰ بار خودندن میره سر کنکور و با اعتماد به نفس میشینه سر امتحان میبینه که سوالات گسسته از کتاب ریاضی مریخیون و اطراف طرح شده سوالات طراحی و ساختمان بد نیس خداراشکر البته اگه درختا بزارن چش و چارمون کور شد بس شاخشون رفت تو چشمون و سوالات نرم افزار ۱)میدونی نرم افزار اول به فکر کی رسید؟ ۲)کجا بود؟ کدوم شهر کشور قاره ایالت خیابون بیابون...۳)خواب بود؟ بیدار بود؟ خواب و بیدار بود؟ هرسه؟۴) خوب حالا چه موادی را قاطی کرد شد نرم افزار؟ آردوتخم مرغم داشت؟ مطمئنی نداشت؟امکان نداره ها!۵) همسایه دست چپیشون چیکرده بود؟۶)چند سالش بود از دو چرخه افتاد پاش شیکست؟سولات شبکه: خوب بچه ها کل کتابهای کل رشته های دانشگاهی را خوندید؟ آفرین؟ این شکلا را جایی ندیدی؟ اشکال نداره حالا که دیدید یه فکری برا را حلش بکنید خوب یادتون باشه نصف سوالا جواب ندارن نصفشونم دوتا جواب دارن موفق باشیدBig Grinسوالت پایگا ه داده هر چی شما بزنید بر عکسش لطف کنید زبانتونم خوب باشه و چرت و پرت بلد باشید زیاد.سوالات هوش؟ اگر بتونید همزمان دوتا نیمکره مغزتون را به بازدهی ۱۰۰ برسونی زدید وگرنه عمرا بزنید البته بعد از بازدهی ۱۰۰ و زدن همه سوالات فلج مغزی میشید و کل سلولای خاکستریتون میسوزن اما ارزششا داشت هوشا ۱۰۰ زدید و اما سوالت سیستم عامل از اسم درسش وحشت میاد انگار چه خبره یا میزاشتید سیستم یا عامل نمی شد! خوب سوال او ل تا ۶ را ۶۰ بار بخون حل نشد ای بابا فک کنم از یه کتاب اشتباه سوالات جابجا در آوردن نگران نباش سال بعد درست میکنن و هر سال همین وضعیت و اینجاست که بن بست و انحصار متقابل و گشنگی و تشنگی و... به حال ما میخندن و لبخند ژکوند میزنن که خوب حالتون گرفته شد ! سوالای معماریم که کلا حرفی زده نشه بهتره وای بیچاره مدیریت نه اینکه اصلا ربطی به فنی مهندسی نداشت و اینجاس که میگن شلغم خودشوا قاطی میوه ها حساب میکنه! جا موند بیچاره از تام کتابهای دبستان دبیرستان داستان راستان و تاریخ و جغرافی و جامعه شناسی و روانشناسی سوال میاد حتی کتابایی که نوشته نشده !

بچه های عزیزوقت تمام است پاسخ نامه ها را بگیرید بالا جمع کنم طراح سوال کلا هیچکیا تو دنیا نداره جلیقه ضد فحشم پوشیده پس خونسردیتونا حفظ کنید برید خونه و بازم تلاش کنید کوتاهی از سنجش نبود که شما دقیق نخوندیدBig Grin

جمله ای از استاد رضا کهن: طراح که نمیخواد شما را اذیت کنه میخواد ببینه شما درساتونو خوب خوندید یانه؟

آفرین ندا ، دوتا مطلب فوق العاده فرستادیBig Grin من که خیلی حل کردم.مرسیSmile

خوب این بستگی به خودت داره به نظرم اول تستای کنکور آیتی ۶، ۷ سال اخیر رو بزن بعد اگه وقت داشتی کنکور کامپیوتر درسایی که با آیتی مشترکن رو بزن اگه هم وقت نداری اینطور برا خودت توجیه کن که نیازی ندارم به سوالای کامپیوتر یا وقت تلفیه و از یان جور حرفا..که روحیت شاد باشهSmile در کل اگه تونستس نگاهی بهشون بنداز بهت کمک می کنه منم استفاده کردم هم تستای کامپیوتر هم علوم کامپیوتر،،
همه موفق باشیم :

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - jameshenas - 06 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۵۰ ب.ظ

(۰۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۵۶ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  بعدش به عنوان تشکر میتونی ازش عکس بگیری واسم ایمیل کنی Tongue
و برای اینکه ما هم فیضی برده باشیم لینک عکس رو بزارن تو مانشت تا همگان دعا بفرماین خخخخخ