تالار گفتمان مانشت
فصلهای مهم دروس تخصصی ومشترک IT - نسخه‌ی قابل چاپ

فصلهای مهم دروس تخصصی ومشترک IT - Aso M - 29 آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۵۰ ب.ظ

سلام به همه دوستان مانشتی...

بچه من حدود ۲۰ روزیه شروع کردم به خوندن واسه ارشد IT، البته کارشناسی نرم افزار خوندم... پایه ام نه زیاد ضعیفه نه زیاد قوی....
این علاقه و پشتکار و تلاش وهدفی هم که زیاد ازش حرف میزنن واسه it مخصوصا گرایش شبکش رو میشه گفت دارم.
خیلی دوس دارم یکی از دانشگاهای تهران قبول شم، از تمام دوستانی که قبول شدن و دوستانیم که اطلاعت مفیدی که بتونه منو امثال منو کمک کنه بگید یا بذارید ( مثل فصلهای مهم دروس تخصصی و مشترک یا کارنامه های قبول شدگان مخصوصا ۹۱، نحوه خوندن درسا، یا ساعات خوندن واسه من با شرایطی که گفتم....)
خلاصه هرچی که به نظرتون مفیده و میتونه کمک کنه....

درضمن تا امروز که ۲۹ آبان تقریبا ۵۰ درصد اول همه درسا رو خوندم ولی هنوز تست این ۵۰ددرصدو نزدم.....

خواهشا کمک کنید بچه ها.....

RE: فصلهای مهم دروس تخصصی ومشترک IT - M@A - 29 آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ

(۲۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۵۰ ب.ظ)Aso M نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان مانشتی...

بچه من حدود ۲۰ روزیه شروع کردم به خوندن واسه ارشد IT، البته کارشناسی نرم افزار خوندم... پایه ام نه زیاد ضعیفه نه زیاد قوی....
این علاقه و پشتکار و تلاش وهدفی هم که زیاد ازش حرف میزنن واسه it مخصوصا گرایش شبکش رو میشه گفت دارم.
خیلی دوس دارم یکی از دانشگاهای تهران قبول شم، از تمام دوستانی که قبول شدن و دوستانیم که اطلاعت مفیدی که بتونه منو امثال منو کمک کنه بگید یا بذارید ( مثل فصلهای مهم دروس تخصصی و مشترک یا کارنامه های قبول شدگان مخصوصا ۹۱، نحوه خوندن درسا، یا ساعات خوندن واسه من با شرایطی که گفتم....)
خلاصه هرچی که به نظرتون مفیده و میتونه کمک کنه....

درضمن تا امروز که ۲۹ آبان تقریبا ۵۰ درصد اول همه درسا رو خوندم ولی هنوز تست این ۵۰ددرصدو نزدم.....

خواهشا کمک کنید بچه ها.....

سلام
منم مث شما
براتون آرزوی موفقیت دارم
تلاش خودتون رو بکنید باقیش با الباقی

فصلهای مهم دروس تخصصی ومشترک IT - student - 02 آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۲۸ ب.ظ

تمام سعیم و میکنم بعد مراسم عاشورا در یه فایل آماده کنم

RE: فصلهای مهم دروس تخصصی ومشترک IT - saeedehs - 29 آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۹ ق.ظ

سلام پس چی شد فایلتون؟

فصلهای مهم دروس تخصصی ومشترک IT - student - 31 فروردین ۱۳۹۲ ۰۶:۳۵ ق.ظ

سلام پوزش میخوام لی فعلا اینا رو بدونید:
پایگاه داده SQL
شبکه اینترنت و لایه ها
طراحی الگوریتم فروشنده دوره گرد
مابقی رو تا آخر هفته میارم

SadSadSadSadSadSadهمیشه در پناه خداوندی هستیم که برای برآورده کردن آرزوهایمان دیر نمیکند؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!