تالار گفتمان مانشت
در خواست معرفی یک کتاب ساختمان داده خوب - نسخه‌ی قابل چاپ

در خواست معرفی یک کتاب ساختمان داده خوب - jafar.sh - 13 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۳۸ ق.ظ

با سلام بر دوستان

من توی درس طراحی الگوریتم گیر کردم و با توجه به اینکه این درس به ساختمان داده ها وابسته هست: لطفا کتاب یا جزوه ای را معرفی کنید که مباحث پیچیدگی زمانی و مرتبه اجرایی را قشنگ توضیح داده باشه !!! مخصوصا اون سیگما ها و دنباله تصاعدی و سری ها و.....
سپاس

در خواست معرفی یک کتاب ساختمان داده خوب - mohammadali1990 - 13 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۱۵ ب.ظ

گسترش علوم پایه و پارسه...

در خواست معرفی یک کتاب ساختمان داده خوب - jafar.sh - 13 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۱۸ ب.ظ

متشکر: ولی من جزوه پارسه را دارم زیاد خوب توضیح نداده!!!
و اینکه اسم کتاب گسترش علوم پایه چی هست؟؟
سپاس

در خواست معرفی یک کتاب ساختمان داده خوب - mohammadali1990 - 13 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۸ ب.ظ

خواهش---بروبچ بهش میگن مقسمی Smile

اگه بازم متوجه نشدی ب نیپولیتان یا CLRS رجوع کن

در خواست معرفی یک کتاب ساختمان داده خوب - jafar.sh - 13 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ ب.ظ

متشکر: این کتاب ها نسخه پی دی اف دارند؟؟

RE: در خواست معرفی یک کتاب ساختمان داده خوب - mohammadali1990 - 13 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۳۴ ب.ظ

(۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ ب.ظ)jafar.sh نوشته شده توسط:  متشکر: این کتاب ها نسخه پی دی اف دارند؟؟

خاهش---حتما دارند ---تو مانشت هم هست --- تو گوگل هم بسرچی صددرصد پیدا میکنی ----من نیپولیتانو دارم ولی CLRS نه

در خواست معرفی یک کتاب ساختمان داده خوب - redflight - 14 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۰۷ ب.ظ

(۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۸ ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  خواهش---بروبچ بهش میگن مقسمی Smile

اینا عالین

اما کتاب مقسمی و پوران هم بد نیس

در خواست معرفی یک کتاب ساختمان داده خوب - jafar.sh - 18 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۱۲ ق.ظ

متشکر:یعنی منظورتون این هست که کتاب طراحی الگوریتم نیپو لیتان خوب هست!!! ولی من ساختمان داده را گفتم!!!Wink

RE: در خواست معرفی یک کتاب ساختمان داده خوب - white bird - 25 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ ق.ظ

(۲۵ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۵۱ ق.ظ)mhbftdb نوشته شده توسط:  مقسمی رو به هیچ وجه نخون کاملا وقتت تلف میشه. عمرا اگه تونستی باهاش تست بزنی

پوران + جزوه خود آقای یوسفی که دوستان در سایت گذاشتند برای مباحث ساختمان داده و فصل اول الگوریتم بسیار خوبه
این جزوه که میگید من پیدا نکردم
میشه لینکش تو مانشت بدید ممنون میشم

در خواست معرفی یک کتاب ساختمان داده خوب - csharpisatechnology - 25 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۱۶ ب.ظ

توی عنوان این تاپیک نوشته شده "منبع خوب ساختمان داده"
اونوقت دوستان میان منبع algorithm رو می گن ؟ !!!
==
شما ساختمان داده ی پوران رو بخون ۱۰۰ درصد می زنی موفق باشی(هارویز + غیره رو هم بیخی)(مقسمی هم ج نمیده)(پارسه هم ناقصه ، حالا بعضیها گفتن پارسه و پوران خوبه)(سوالی بود پ.خ بزن)

در خواست معرفی یک کتاب ساختمان داده خوب - *farnaz* - 25 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۴۰ ب.ظ

من ساختمان داد ه چاپ ۸۸ رو دارم با چاپ ۹۱ متفاوته؟ لازمه چاپ جدیدشو هم بگیرم؟

در خواست معرفی یک کتاب ساختمان داده خوب - jafar.sh - 25 آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۵۷ ب.ظ

متشکر:از تمام دوستان
من کلا یک کتاب میخوام که مفهومی و واضح همه چیز را توضیح داده باشد: چون من ذرس طراحی الگوریتم را زیاد نمی فهمم برای همین گفتم که یک کتاب خوب معرفی کنید: چون پیشنیاز هست!!!
سپاس