تالار گفتمان مانشت
زمینه کاری cloud computing برای پایان نامه - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶
زمینه کاری cloud computing برای پایان نامه - zahrai - 13 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۰۶ ق.ظ

سلام خوبین خسته نباشین ..............من دانشجویه رشته نرم افزار ارشد هستم ......میخوتم پایان نامه مو در زمینه امنیت محاسبات ابری بر دارم ولی نمیدونم تو کدوم لایش کار کنم که بیشتر جای کار داره میتونین منو در این زمینه کمک کنید

تا فردا هم موضوع سیمسنارمو باید مشخص کرده باشم میخوام تو این حوضه باشه اگه کسی هست که اطالاعات کافی داره کمکم کنه

z_nafas@ymail.com

RE: زمینه کاری cloud computing برای پایان نامه - ali2016 - 01 شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۵۸ ق.ظ

سلام.
کسی در مورد xpaas در cloud اطلاعاتی داره؟
که اصلا چه فرقی با paas داره؟Huh

RE: زمینه کاری cloud computing برای پایان نامه - shervak90 - 24 مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۳ ق.ظ

(۲۴ آبان ۱۳۹۴ ۰۲:۴۰ ب.ظ)سحر سامی نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من دانشجوی ارشد نرم افزار هستم و نیاز به مشاورت در انتخاب موضوع پایان نامه دارم . سمینار رو در زمینه زمانبندی رایانش ابری انجام دادم و می خوام پایان نامه هم در همین زمینه باشه . به من پیشنهاد شده الگوریتم ژنتیک رو ترکیبی بایه الگوریتم دیگه بردارم . می خوام پیاده سازیش رو با متلب انجام بدم لطفا اگه کسی اطلاعاتی در این زمینه داره به من کمک کنه و موضوع خوبی پیشنهاد بده .ضمنا من برنامه نویسی خوبی ندارم.

سلام منم ترم دو ارشد معماری کامپیوتر هستم ولی چون به موضوعات شبکه علاقه دارم استادگفت راجب زمانبندی محاسبات ابری باشه ممنون میشم اطلاعات و راهنمایی کنید

زمینه کاری cloud computing برای پایان نامه - sh4 - 29 آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۱ ب.ظ

سلام دوستان من دارم روی امنیت کلود کار می کنم. الان رسیدم به بخش ایده میشه لطفا از بین مقاله هایی که خوندید چند تا از ایده هایی که قبلا مطرح شده بگید. یا اگه مقاله یا فایلی در این رابطه دارید برام بفرستید

RE: زمینه کاری cloud computing برای پایان نامه - azsxdcfv - 04 دى ۱۳۹۵ ۰۵:۳۰ ب.ظ

سلام دوستان تعادل بار محاسبات ابری موضوع خوبی برای پایان نامه است،من مفهوم کلود رو خوب متوجه نمی شوم، محاسبات ریاضی زیاد دارد؟ ممنون میشم جواب بدید؟

زمینه کاری cloud computing برای پایان نامه - hosseini_0599 - 29 فروردین ۱۳۹۶ ۰۹:۳۹ ق.ظ

با سلام
دوستان در زمینه محاسبات مه و sdn وچالشهای موجود در این دو مطالبی دارن به اشتراک بذارند .سپاس
یک دید جهت پایانامه

زمینه کاری cloud computing برای پایان نامه - αɾια - ۲۳ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۰۵ ق.ظ

سلام دوستان کسی روی ترکیب cloud-iot یا cloud-sdn کار کرده؟

و وقتی میگیم امنیت در محاسبات ابری یعنی دقیقا امنیت در چی؟
امنیت سمت سرور یا کلاینت یا ..؟
مبحث رمزنگاری و کلیدها ؟

RE: زمینه کاری Decoration data داده کاوی برای پایان نامه - AWSDAWSDAWSD - 08 آبان ۱۳۹۶ ۰۶:۴۲ ب.ظ

با سلام
در زمینه داده کاوی هم اگه تونستید صحبت کنید
خیلی بحث جالبیه
من دوست دارم در مورد حیوانات داده کاوی کنم . البته روی یک گله از حیوانات اهلی ، هم از نظر اقتصادی و هم از نظر علمی مورد بررسی قرار بدم .
توکل بر خدا
آقای دکتر اگه میتونید کمی راهنماییم کنید و اینکه باید چه داده هایی رو برای پیدا کردن چه دانشی استفاده کنم
ممنون میشم

RE: زمینه کاری cloud computing برای پایان نامه - αɾια - ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۲۳ ب.ظ

(۲۳ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۰۵ ق.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  و وقتی میگیم امنیت در محاسبات ابری یعنی دقیقا امنیت در چی؟
خام بودیم چقدر Smile

دوستان کسی با Xen/XCP کار کرده؟
پیشنهاد می کنید یادگیریشو برای پایان نامه یا نریم سمتش؟ Confused