تالار گفتمان مانشت
منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - نسخه‌ی قابل چاپ

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - sara_mo - 16 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۱۷ ب.ظ

منم علوم و تحقیقات اصفهان قبول شدم، برای همتون آرزوی موفقیت میکنم

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - agha meysam - 16 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۱۸ ب.ظ

سلام.قبول شدم.کرمان .معماری.یه همه تبریک میگم.امیدوارم همگی موفق باشید.اگر کسی خواست بگه کارنامه رو بذارم واسش

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - MONA_STAR - 16 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۲۳ ب.ظ

(۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۱۸ ب.ظ)agha meysam نوشته شده توسط:  سلام.قبول شدم.کرمان .معماری.یه همه تبریک میگم.امیدوارم همگی موفق باشید.اگر کسی خواست بگه کارنامه رو بذارم واسش

اگه ممکنه بذارید. ممنون

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - soroosh - 16 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۲۳ ب.ظ

هوراااااااااااااااااا قبول شدم

۱- شهر قبولی :it علوم تحقیقات کرمانشاه
۲- رتبه در انتخاب :۲۷
۳- نمره کل :۶۲۳۴
۴-رتبه آخرین فرد قبولی :۵۳
۵- نمره آخرین فرد قبول شده :۶۱۰۱
۶- نوع سهمیه : عادی
۷-انتخاب دوم

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - epmv - 16 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۲۳ ب.ظ

کسی هست که آیت الله آملی رو انتخاب اول زده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟
میخوام تراز آخرین فرد قبولیشو بدونم تو انتخاب اول.....
تروخدا بهم بگید اگه کسی هست....

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - salehi57 - 16 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۲۸ ب.ظ

(۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۰ ب.ظ)mehdi67ma نوشته شده توسط:  مهندسی کامپیوتر- معماری سیستمهای کامپیوتری / واحد بافت قبول شدم
تبریک میگم من با ۶ تا اختلاف مردود شدم

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - f_a - 16 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۲۹ ب.ظ

منم انتخاب خودم بروجرد قبول شدم..

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - rorschach - 16 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۳۲ ب.ظ

مهندسی کامپیوتر- معماری سیستمهای کامپیوتری / واحد علوم و تحقیقات کرمان Sad
راهم دوره
از رشتش خوشم نمیاد
یکی راهنمائیم کنه چه کنم
اما تبریک به همه اونائی که قبول شدننننننننننننننننننننننننننن

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - mehdi67ma - 16 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۳۲ ب.ظ

(۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۲۸ ب.ظ)salehi57 نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۰ ب.ظ)mehdi67ma نوشته شده توسط:  مهندسی کامپیوتر- معماری سیستمهای کامپیوتری / واحد بافت قبول شدم
تبریک میگم من با ۶ تا اختلاف مردود شدم

مرسی. اشالله تکمیل بهمن قبولی

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - hadiabc - 16 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۳۵ ب.ظ

سلام بچه ها
منم قبول شدم
علوم تحقیقات بوشهر
بچه ها کسی می دونه علوم تحقیقات فارس آخرین ترازقبولیش چند؟

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - rorschach - 16 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۳۷ ب.ظ

مهندسی کامپیوتر- معماری سیستمهای کامپیوتری / واحد علوم و تحقیقات کرمان Sad
کسی خواست بیاد عوض کنیم شنیدم گرایشو شهر و رشته مهم نیست کمکککککککککککککک

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - shirin_abb - 16 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۴۲ ب.ظ

قبول شدم ، تهران مرکز /تراز ۶۸۰۰ / رتبه ۱۳۷/ واحد انتخابی : تهران شمال /کامپیوتر نرم افزار / واحد قبولی : تهران مرکز/آخرین نفر : ۶۶۸۸،رتبه :۱۷۴

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - zahra1360 - 16 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۴۳ ب.ظ

بچه ها برای ثبت نام ، من گواهی مدرک کارشناسی رو دارم . اصلشو هنوز نگرفتم . قبول می کنند ؟ ریز نمرات رو هم باید حتما بهشون بدیم واسه ثبت نام ؟ آخه تا سه شنبه نمیشه گرفتش که

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - frzn - 16 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۴۴ ب.ظ

(۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۲۳ ب.ظ)epmv نوشته شده توسط:  کسی هست که آیت الله آملی رو انتخاب اول زده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟
میخوام تراز آخرین فرد قبولیشو بدونم تو انتخاب اول.....
تروخدا بهم بگید اگه کسی هست....

من آیت الله آملی قبول شدم ، نمره آخرین فرد قبولی ۵۹۰۶ بوده ...

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - amin202020 - 16 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۴۶ ب.ظ

سلام به دوستای عزیزم...

منم قبول شدم. همون شهر اولم تو امتحانم

هوش مصنوعی - مشهد
تراز من ۷۱۳۰ و رتبم ۳۱

دوستون دارم

زندگی درک لحظه های با هم بودن است ...