تالار گفتمان مانشت
منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - mehrhanieh - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۷ ب.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۲ ب.ظ)byb نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۶ ب.ظ)mehrhanieh نوشته شده توسط:  Wink چه جالب ، منم با آخرین نفر ۴ تا فاصله دارم ... فاصله کم یه درد داره ،زیادشم یه درد دیگه
چه رشته و چه شهری زده بودی؟؟؟
اگه فاصله ات نه کم باشه نه زیاد دیگه بدتره..من با آخرین نفر ۱۸ تا فاصله دارم همش فکر میکنم چند نفر میگیرن؟

قزوین ، نرم افزار

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - abs - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ ب.ظ

دوستان اگه یکی از سهمیه شاهد تو کنکور استفاده کنه و قبول بشه و نره ایا سال بعد مجاز به استفاده از سهمیه هست؟

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - taha.maten - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۴ ب.ظ

حداقل بیان بگن چه تاریخی نتایج رو می خوان اعلام کنند؟بخدا زندگیمون مختل شده...

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - *Najmeh* - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۵ ب.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ ب.ظ)abs نوشته شده توسط:  دوستان اگه یکی از سهمیه شاهد تو کنکور استفاده کنه و قبول بشه و نره ایا سال بعد مجاز به استفاده از سهمیه هست؟
من شنیدم ولی مطوئن نیستم
اگه از سهمیه استفاده کنی و قبول بشی درصورتی که نری می تونی دوباره استفاده کنی

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - taha.maten - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۸ ب.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۵ ب.ظ)*Najmeh* نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ ب.ظ)abs نوشته شده توسط:  دوستان اگه یکی از سهمیه شاهد تو کنکور استفاده کنه و قبول بشه و نره ایا سال بعد مجاز به استفاده از سهمیه هست؟
من شنیدم ولی مطوئن نیستم

سهمیه تو دانشگاه آزاد فقط یک بار تو دفترچه کلمل توضیح داده

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - تینا - ۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۱ ب.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ ب.ظ)abs نوشته شده توسط:  دوستان اگه یکی از سهمیه شاهد تو کنکور استفاده کنه و قبول بشه و نره ایا سال بعد مجاز به استفاده از سهمیه هست؟

من شنیدم اگه قبول شی دیگه نمیتونی استفاده کنی حالا چه بری چه نری ولی مطمئن نیستم بهتره بیشتر پرس وجو کنی بعدا پشیمون نشی.

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - Sadeghq1 - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۳ ب.ظ

کی گفته ۱۵ مهر میاد که شما گیر دادین میگین ۱۵ مهر
تو هیچ خبری تاریخ دقیق نیست
فقط موقع اعلام تاریخ انتخاب رشته مجدد گفته نیمه مهر که اولا زمان تقریبیه دوما نیمه مهر میشه دهم تا بیستم مهر . تا بیستم صبر کنید لااقل !

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - mohsen62 - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۳ ب.ظ

دوستان من با تراز ۵۰۹۸ رتبه ۲۴۳ انتخاب اول زنجان به نظرتون تکمیل ظرفیت پردیس زنجان قبول میشم؟

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - taha.maten - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ ب.ظ

بچه کل وامی که تو ارشد می تونی بگیری چقدره؟

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - rorschach - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۹ ب.ظ

میشه با ارشد معماری کنکور دکترا هوش شرکت کرد؟؟!!ConfusedHuh

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - abs - 15 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۳ ب.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۸ ب.ظ)taha.maten نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۵ ب.ظ)*Najmeh* نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ ب.ظ)abs نوشته شده توسط:  دوستان اگه یکی از سهمیه شاهد تو کنکور استفاده کنه و قبول بشه و نره ایا سال بعد مجاز به استفاده از سهمیه هست؟
من شنیدم ولی مطوئن نیستم

صفحه ی چنده جناب؟

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - taha.maten - 15 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۶ ب.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۹ ب.ظ)rorschach نوشته شده توسط:  میشه با ارشد معماری کنکور دکترا هوش شرکت کرد؟؟!!ConfusedHuh

بله-مهم داشتن مدرک ارش کامپیوتر

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - mohsen62 - 15 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۶ ب.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۳ ب.ظ)mohsen62 نوشته شده توسط:  دوستان من با تراز ۵۰۹۸ رتبه ۲۴۳ انتخاب اول زنجان به نظرتون تکمیل ظرفیت پردیس زنجان قبول میشم؟

دوستان میشه جواب بدید؟

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - taha.maten - 15 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۹ ب.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۶ ب.ظ)mohsen62 نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۳ ب.ظ)mohsen62 نوشته شده توسط:  دوستان من با تراز ۵۰۹۸ رتبه ۲۴۳ انتخاب اول زنجان به نظرتون تکمیل ظرفیت پردیس زنجان قبول میشم؟

دوستان میشه جواب بدید؟

شاید انتخابهای آخرت جواب بده اخه نمرت پایین

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - abs - 15 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۴ ب.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۳ ب.ظ)abs نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۸ ب.ظ)taha.maten نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۵ ب.ظ)*Najmeh* نوشته شده توسط:  
من شنیدم ولی مطوئن نیستم

صفحه ی چنده جناب؟

صفحه ی ۹ دفترچه زده در صورت قبولی و ثبت نام دیگه نمیشه استفاده کرد.یعنی اگه یکی قبول بشه و ثبت نام نکنه یا قبول نشه مجدادا میتونه استفاده کنه.