تالار گفتمان مانشت
منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - happyfeat - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۵ ق.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۸ ق.ظ)sa16ra نوشته شده توسط:  جالبه ها زنگ میزنی مرکز آزمون این مثلا صدای ضبط شده میگه نیمه دوم شهریور
خسته شدم دیگه!!!

اونجا باید به داخلی ۸ وصل بشی و شنماره ۸ رو بزنی که به اوپراتور وصل بشی منم الان دارم می گیرم اما تا حالا موفق نشدم و اشغال بوده . شما هم سعی کن و اگه تماس گرفتی نتیجه رو اینجا اعلام کن

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - amin202020 - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۵ ق.ظ

سلام به دوستای گلِ پشت کنکوری مِث خودم!
چِطورین؟

آقا به من الهام شده امرو میاد... باوَر کن!
دوستــــــــــــــــــــــان عزیزم .... استرسو از خودتون دور کنین

ریلَکس ...
ریلَکس ...
ریلَکستر ...

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - abs - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۱۰ ق.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۰ ق.ظ)taha.maten نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۳ ق.ظ)abs نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۷ ق.ظ)taha.maten نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۳ ق.ظ)abs نوشته شده توسط:  یکی جواب منو بده...Dodgy

اگه وقت برات مهمه وکارمندی ومدرک خیلی نیازته صددرصد برو...........
اینطوری ها هم نیست که بیان یک عده رو علاف کنند حتی اگه دانشگاه مجوزش گرفته بشه خود مرکز تهران موظفه برای شما مدرک صادر کنه یا انتقالی

کارمند نیستم.مطمئنی که مرکز تهران اینکار و میکنه؟

بله.دوست من اگه امسال بری دانشگاه خیلی خیلی به سودت تمام خواهد شد....
ممکن سال های بعد شرایط خیلی عوض شه....انشااله اگه قبول شدی برو ساری

مرسی.حالا ببینیم قبول میشم یا نه :دی

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - javid_1110 - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۱ ق.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۵ ق.ظ)happyfeat نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۸ ق.ظ)sa16ra نوشته شده توسط:  جالبه ها زنگ میزنی مرکز آزمون این مثلا صدای ضبط شده میگه نیمه دوم شهریور
خسته شدم دیگه!!!

اونجا باید به داخلی ۸ وصل بشی و شنماره ۸ رو بزنی که به اوپراتور وصل بشی منم الان دارم می گیرم اما تا حالا موفق نشدم و اشغال بوده . شما هم سعی کن و اگه تماس گرفتی نتیجه رو اینجا اعلام کن

این شماره مرکز آزمونو میدید ماهم یه تماسی بگیریم

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - maryam deilamirad - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۱ ق.ظ

دوستان عزیز برای هم دعا کنید

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - mahsa IT 2012 - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۶ ق.ظ

دوستان امروز نمیاد چون همیشه شب قبلش تو اخبار شبکه ها میگن.من دیشب نشستم پای اخبار چیزی نبود.

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - rorschach - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۶ ق.ظ

آقا چی کار کنیم...اینجوری که پیش میره اگ امروز اعلام نکنن از بچه های مانشت حتما چند نفر سکته می کنن...
لعنتیا چی کار می کنن آخه چرا اعلام نمی کنن؟؟؟!!!

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - abs - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۸ ق.ظ

اواسط هفته اعلام میشه

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - sa16ra - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۲ ق.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۱ ق.ظ)javid_1110 نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۵ ق.ظ)happyfeat نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۸ ق.ظ)sa16ra نوشته شده توسط:  جالبه ها زنگ میزنی مرکز آزمون این مثلا صدای ضبط شده میگه نیمه دوم شهریور
خسته شدم دیگه!!!

همین الان بالاخره گوشی رو جواب دادن.......گفتن همین هفته اعلام میشه

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - arashmar - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۴ ق.ظ

سلام
دوستان هیچ فکر کردین چرا سایت دانشگاه آزاد چرا یکی از پر بازدید کننده ترین سایتهای ایران هست؟

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - m_f123456 - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۴ ق.ظ

خجالت هم خوب چیزی مرکز آزمون عزیز
با Ajax می نوشتین که عینهو بیکارها ۱۰۰ بار refresh نکنیم آرتروز دست گرفتیم به خدا

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - abs - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۵ ق.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۲ ق.ظ)sa16ra نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۱ ق.ظ)javid_1110 نوشته شده توسط:  
خسته شدم دیگه!!!

خسته نباشند واقعا!!

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - ainaz68 - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۱ ق.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۵ ق.ظ)abs نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۲ ق.ظ)sa16ra نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۱ ق.ظ)javid_1110 نوشته شده توسط:  
خسته شدم دیگه!!!

خسته نباشند واقعا!!

خیلی مرسی :|

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - taha.maten - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۲ ق.ظ

پس این آقای اقبالی حرف الکی زده..........
بابا بخدا ما آدمیم -زندگی داریم-مردیم ازبلاتکلیفی

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - arashmar - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۸ ق.ظ

متاسفانه همه ارگانها عادت به بدون برنامه ریزی کار کردن دارند.
خیلی زحمت داره بخوان اعلام کنن مثلا ۲۰ روز بعد نتایج رو اعلام می کنن؟ واقعا کسی با طولانی شدن جواب آزمون ها ندارن ، مشکل اینه که واقعا معلوم نیست تا کی باید منتظر بمونیم.
بدون برنامه بودن دیگه تبدیل به روال شده و جزیی از فرایند شده. امید وارم حداقل واسه سال بعد تکرار نشه.