تالار گفتمان مانشت
منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - taha.maten - 15 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۱۷ ق.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۳۸ ق.ظ)ainaz68 نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۰۶ ق.ظ)taha.maten نوشته شده توسط:  دیشب اصلا خوابم نبرد.........
تمام تقصیر آقای اقبالی رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد خودش گفت حداکثر تا ۱۵ ؟؟؟؟؟؟؟؟

خابم نبرد که هیچ !
از استرس درد جونم در اومد !!!
UndecidedSad
۲۰ مین دیگه میاد ایشالااااااااSleepy

خدا نکنه ............
یا امروز یا هیچ وقت............

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - abs - 15 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۷ ق.ظ

سلام.به نظر شما پردیس علوم تحقیقات ساری خیلی داغونه؟ اگه قبول شدم برم یا نه؟این دانشگاه ها تا مهر ۹۲ اجازه فعالیت دارن اگه جواز نگیرن تخته میشن!به ریسکش می ارزه؟Big Grin

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - casmany - 15 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۸ ق.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۱۷ ق.ظ)taha.maten نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۳۸ ق.ظ)ainaz68 نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۰۶ ق.ظ)taha.maten نوشته شده توسط:  دیشب اصلا خوابم نبرد.........
تمام تقصیر آقای اقبالی رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد خودش گفت حداکثر تا ۱۵ ؟؟؟؟؟؟؟؟

خابم نبرد که هیچ !
UndecidedSad

خدا نکنه ............
نکنه امروز نتایجو اعلام نکنن اون وقت ......Angry
کسی چیزی در مورد زمان دقیق اعلام نتایج شندیده ؟؟؟کامنت بده؟HuhHuh
کسی روابط عمومی مرکز ازمون داره یه زنگی بزنه ببینه چه خبره که هنوز خبری نیست؟؟؟Confused

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - ainaz68 - 15 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۱ ق.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۸ ق.ظ)casmany نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۱۷ ق.ظ)taha.maten نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۳۸ ق.ظ)ainaz68 نوشته شده توسط:  

خابم نبرد که هیچ !
UndecidedSad

خدا نکنه ............
نکنه امروز نتایجو اعلام نکنن اون وقت ......Angry
کسی چیزی در مورد زمان دقیق اعلام نتایج شندیده ؟؟؟کامنت بده؟HuhHuh
کسی روابط عمومی مرکز ازمون داره یه زنگی بزنه ببینه چه خبره که هنوز خبری نیست؟؟؟Confused

ساعت ۸ که نیومد Sad
حالا باید منتظر ۱۰ بود .. بعدشم ۱۴ !!
زودتر بیاد
Smile

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - abs - 15 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۳ ق.ظ

یکی جواب منو بده...Dodgy

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - taha.maten - 15 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۷ ق.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۳ ق.ظ)abs نوشته شده توسط:  یکی جواب منو بده...Dodgy

اگه وقت برات مهمه وکارمندی ومدرک خیلی نیازته صددرصد برو...........
اینطوری ها هم نیست که بیان یک عده رو علاف کنند حتی اگه دانشگاه مجوزش گرفته بشه خود مرکز تهران موظفه برای شما مدرک صادر کنه یا انتقالی

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - sa16ra - 15 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۸ ق.ظ

جالبه ها زنگ میزنی مرکز آزمون این مثلا صدای ضبط شده میگه نیمه دوم شهریور
خسته شدم دیگه!!!

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - abs - 15 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۹ ق.ظ

refreshپشت refreshانگار خبری نیست!نتیجه ها اووومد ایا ؟؟؟؟؟ :دی ی

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - javid_1110 - 15 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۱ ق.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۶ ق.ظ)farnaz55 نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۹ ق.ظ)javid_1110 نوشته شده توسط:  
(14 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۱ ب.ظ)farnaz55 نوشته شده توسط:  
(14 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۰ ب.ظ)presidenthamid نوشته شده توسط:  پارسال تا جایی که من با خبر شدم خیلی خوب گرفتن و اکثر دانشگاه ها تا تراز ۵۲۰۰ یا ۵۱۰۰ هم برداشتن . امسال اگر ۳۰۰ تا تراز هم بره بالا ( ۳۰۰ تا تراز خیلی داوطلب میشه . در بازه ی ۶۵۰۰ تا ۶۸۰۰ شاید مثلا بشه ۳۰ نفر، اما تراکم بین ۵۲۰۰ تا ۵۵۰۰ خیلی بیشتره ) ، بازم میشه خدس زد ترازهای بالای ۵۵۰۰ قبولن (ایشالله ) و اکثر ماها هستیم .
یعنی با تراز ۵۹۰۰ آی تی میشه امیدی به قبولی داشت؟
پس کی این نتیجه ها میاد. بخدا ضعف اعصاب گرفتم. هی میان میگن صبر کن، استرس نداشته باش، مدیریت بحران ..... . بخدا هیچی بدتر از بلاتکلیفی نیست.

۵۹۰۰ کجا ؟ قزوین یا گرمسار ؟ شبکه یا تجارت ؟ اگه ۵۹۰۰ شبکه ی قزوین باشه مطمئنا تو تکمیل ظرفیت در علوم تحقیقات قبولید ..
تجارت قزوین امتحان دادم ولی توی تکمیل ظرفیت تراز شبکه رو ۵۹۰۰ زده بود.... فقط هم علوم تحقیقات قزوین رو زدم.

تراز ۵۹۰۰ شبکه رتبتون فک کنم حدود ۲۰۰ بیاد تو شبکه .. ولی همونطور که قبلا گفتم به احتمال زیاد همون علوم تحقیقات قزوین قبولید ..چون انتخاب با یچه هاست .. خیلی ها قزوین اولین و تنهاترین انتخابشون نیست ..

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - abs - 15 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۳ ق.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۷ ق.ظ)taha.maten نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۳ ق.ظ)abs نوشته شده توسط:  یکی جواب منو بده...Dodgy

اینطوری ها هم نیست که بیان یک عده رو علاف کنند حتی اگه دانشگاه مجوزش گرفته بشه خود مرکز تهران موظفه برای شما مدرک صادر کنه یا انتقالی

کارمند نیستم.مطمئنی که مرکز تهران اینکار و میکنه؟

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - taha.maten - 15 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۴ ق.ظ

راستی بچه ها هنوز جواب تکمیل کارشناسی ها نیامده که از ما زود تر هم انتخاب رشته کرده بودند.........
نکنه>>>>>>>>>>>>؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - farnaz55 - 15 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۶ ق.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۱ ق.ظ)javid_1110 نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۶ ق.ظ)farnaz55 نوشته شده توسط:  
(14 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۱ ب.ظ)farnaz55 نوشته شده توسط:  
(14 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۰ ب.ظ)presidenthamid نوشته شده توسط:  پارسال تا جایی که من با خبر شدم خیلی خوب گرفتن و اکثر دانشگاه ها تا تراز ۵۲۰۰ یا ۵۱۰۰ هم برداشتن . امسال اگر ۳۰۰ تا تراز هم بره بالا ( ۳۰۰ تا تراز خیلی داوطلب میشه . در بازه ی ۶۵۰۰ تا ۶۸۰۰ شاید مثلا بشه ۳۰ نفر، اما تراکم بین ۵۲۰۰ تا ۵۵۰۰ خیلی بیشتره ) ، بازم میشه خدس زد ترازهای بالای ۵۵۰۰ قبولن (ایشالله ) و اکثر ماها هستیم .
یعنی با تراز ۵۹۰۰ آی تی میشه امیدی به قبولی داشت؟
پس کی این نتیجه ها میاد. بخدا ضعف اعصاب گرفتم. هی میان میگن صبر کن، استرس نداشته باش، مدیریت بحران ..... . بخدا هیچی بدتر از بلاتکلیفی نیست.

۵۹۰۰ کجا ؟ قزوین یا گرمسار ؟ شبکه یا تجارت ؟ اگه ۵۹۰۰ شبکه ی قزوین باشه مطمئنا تو تکمیل ظرفیت در علوم تحقیقات قبولید ..
تجارت قزوین امتحان دادم ولی توی تکمیل ظرفیت تراز شبکه رو ۵۹۰۰ زده بود.... فقط هم علوم تحقیقات قزوین رو زدم.

تراز ۵۹۰۰ شبکه رتبتون فک کنم حدود ۲۰۰ بیاد تو شبکه .. ولی همونطور که قبلا گفتم به احتمال زیاد همون علوم تحقیقات قزوین قبولید ..چون انتخاب با یچه هاست .. خیلی ها قزوین اولین و تنهاترین انتخابشون نیست ..
مرسی از راهنماییتون. امیدوارم همگی قبول بشیم.
اینم ۱۵م چرا این نتایج رو نمیزنن؟ من مثل خیلیا دیشب تا صبح خوابم نبرد یه ساعتی هم که صبح خوابیدم همش خواب نتایج رو میدیدم. واقعا چرا اینکارو میکنن؟ آیا به روح اعتقاد ندارن؟

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - taha.maten - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۰ ق.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۳ ق.ظ)abs نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۷ ق.ظ)taha.maten نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۳ ق.ظ)abs نوشته شده توسط:  یکی جواب منو بده...Dodgy

کارمند نیستم.مطمئنی که مرکز تهران اینکار و میکنه؟

بله.دوست من اگه امسال بری دانشگاه خیلی خیلی به سودت تمام خواهد شد....
ممکن سال های بعد شرایط خیلی عوض شه....انشااله اگه قبول شدی برو ساری

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - نیکو - ۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۲ ق.ظ

پس نتایج چی شد؟؟؟؟
تازه گفتن بودن حداکثر ۱۵ مهر !!
واااااااااااااای خسته شدما از بس چک کردم:-(

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - javid_1110 - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۳ ق.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۶ ق.ظ)farnaz55 نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۱ ق.ظ)javid_1110 نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۶ ق.ظ)farnaz55 نوشته شده توسط:  
(14 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۱ ب.ظ)farnaz55 نوشته شده توسط:  یعنی با تراز ۵۹۰۰ آی تی میشه امیدی به قبولی داشت؟

مرسی از راهنماییتون. امیدوارم همگی قبول بشیم.
اینم ۱۵م چرا این نتایج رو نمیزنن؟ من مثل خیلیا دیشب تا صبح خوابم نبرد یه ساعتی هم که صبح خوابیدم همش خواب نتایج رو میدیدم. واقعا چرا اینکارو میکنن؟ آیا به روح اعتقاد ندارن؟

تو این مملکت چی حساب کتاب داره که این قضیه داشته باشه ... من در عوض دیشب خسته بودم رحم نکردم به خواب Smile منم حال و روزم بهتر نیست تو این هفته ی اخیر ۲,۳ باری خواب نتایجو دیدم . امیدوارم که امروز بیاد . جز رفرش کردن کار دیگه ای از دست ما بر نمیاد Smile