تالار گفتمان مانشت
منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - ana_ana - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ق.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۲ ق.ظ)---نازنین نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  
(14 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۲ ب.ظ)---نازنین نوشته شده توسط:  
(14 مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۲ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  
(14 مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۳۲ ب.ظ)---نازنین نوشته شده توسط:  یعنی قبول شدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خداااااااااا

تراز انتخاب و گرایشت چی بود؟

نرم افزار تراز ۶۵۳۱ رتبه علوم تحقیقات تهران ۲۳۵

علوم تحقیقات تهران نمی تونم با قاطعیت چیزی بگم اما انتخابهای دیگه اگه داشتید حتما می شی

من امیدم به اینه که یکی از تهرانا رو بیارم (تهران جنوب شمال یا مرکز)
انتخابامم بعد از اینا البرز- دماوند-قزوین

شما چه جوری تهران را انتخاب کردین کد این دانشگاه ها چی بود؟!!

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - presidenthamid - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ

(۱۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۱ ب.ظ)farnaz55 نوشته شده توسط:  
(14 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۰ ب.ظ)presidenthamid نوشته شده توسط:  پارسال تا جایی که من با خبر شدم خیلی خوب گرفتن و اکثر دانشگاه ها تا تراز ۵۲۰۰ یا ۵۱۰۰ هم برداشتن . امسال اگر ۳۰۰ تا تراز هم بره بالا ( ۳۰۰ تا تراز خیلی داوطلب میشه . در بازه ی ۶۵۰۰ تا ۶۸۰۰ شاید مثلا بشه ۳۰ نفر، اما تراکم بین ۵۲۰۰ تا ۵۵۰۰ خیلی بیشتره ) ، بازم میشه خدس زد ترازهای بالای ۵۵۰۰ قبولن (ایشالله ) و اکثر ماها هستیم .
یعنی با تراز ۵۹۰۰ آی تی میشه امیدی به قبولی داشت؟
پس کی این نتیجه ها میاد. بخدا ضعف اعصاب گرفتم. هی میان میگن صبر کن، استرس نداشته باش، مدیریت بحران ..... . بخدا هیچی بدتر از بلاتکلیفی نیست.

من این رو راجع به اکثر رشته ها گفتم . من خودم کارشناسی قزوین خوندم و شنیدم ( تاکید میکنم شنیدم ) ، پارسال قزوین با تکمیل ظرفیت ۵۰۰ نفر برداشته . حتی شنیدم که فکر کنم کسایی که مثلا شبکه زده بودن رو تا رتبه ی ۳۰۰ برداشته بعد از بین همونا ، ۲۰۰ تا دیگه ( یعنی رتبه ی ۳۰۰ تا ۵۰۰ ، رو برداشته و قرستاده برن تجارت بخونن ( یه چیز تو این مایه ها ) .
اینکه میگم مدیریت کنید ، برای خودت میگم . اگه با اعصاب خوردی نتیجه میده ، من تا روز اعلام نتایج حاضرم هر روز بشینم و غصه بخورم ( اگه اینطوری قبول میشم)

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - ۸۴۷۷ - ۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۹ ق.ظ

سلام

کسی می داند که با رتبه ۸۷ ونمره ۶۰۶۷ - معماری کامپیوتر علوم تحقیقات -در تکمیل ظرفیت می توان امید به قبولی درانتخاب های زیر داشت ؟
ا) معماری کامپیوتر علوم تحقیقات
۲)معماری کامپیوتر علوم تحقیقات- پردیس قزوین

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - Premier Homme - 15 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۶ ق.ظ

من نمیدونم چرا حس میکنم فردا تا ساعت ۱۰/۱۱ نتایجو میزنن Big Grin

فقط دو تا سوال ، یکی اینکه پایین ترین تراز مال کدوم دانشکاست تو این واحدایی که واس تکمیل گزاشتن ؟

و بعدیش اینکه آیا امسال کارناممون قابل رویت هستش و یه اماری بمون میده ، یا مثل پارسال میخواد بزنه پرونده شما یافت نشد ؟ واسه قبول نشده ها البته

کسی حدسی نداره ؟

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - aatwo - 15 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۵ ق.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۹ ق.ظ)۸۴۷۷ نوشته شده توسط:  سلام

کسی می داند که با رتبه ۸۷ ونمره ۶۰۶۷ - معماری کامپیوتر علوم تحقیقات -در تکمیل ظرفیت می توان امید به قبولی درانتخاب های زیر داشت ؟

قزوین بله

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - agha meysam - 15 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۷ ق.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۹ ق.ظ)۸۴۷۷ نوشته شده توسط:  سلام

سلام.با این اظلاعاتی که من تو این هفته کسب کردم قزوین رو حتما قبولی.واسه علوم تحقیقات نظری ندارم ولی

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - atefeh_nbv - 15 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۱ ق.ظ

۱۵ ام شد دیگه!پس چرا نتایج نمیاد؟!ConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfused

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - Premier Homme - 15 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۱ ق.ظ

عاطفه خانم تو تایم اداری منتظر باشید
کسی پاسخ دو سوال من رو نمیدونست ؟

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - ۸۴۷۷ - ۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۳ ق.ظ

*سلام

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
*قزوین بله
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
*سلام.با این اظلاعاتی که من تو این هفته کسب کردم قزوین رو حتما قبولی.واسه علوم تحقیقات نظری ندارم ولی

*مرسی. انشاءالله که همه قبول بشوند .

کسی اطلاعی از آخرین نفرات قبولی سال قبل معماری کامپیوتردررشته محل های زیر را دارد ؟
از راهنمایی شما متشکرم .

۳) نرم افزار علوم تحقیقات- پردیس قزوین
۴)نرم افزار علوم تحقیقات- پردیس دماند
۵) هوش مصنوعی علوم تحقیقات- پردیس قزوین

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - ---نازنین - ۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۳ ق.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ق.ظ)ana_ana نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۲ ق.ظ)---نازنین نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  
(14 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۲ ب.ظ)---نازنین نوشته شده توسط:  
(14 مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۲ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  تراز انتخاب و گرایشت چی بود؟

نرم افزار تراز ۶۵۳۱ رتبه علوم تحقیقات تهران ۲۳۵

علوم تحقیقات تهران نمی تونم با قاطعیت چیزی بگم اما انتخابهای دیگه اگه داشتید حتما می شی
من امیدم به اینه که یکی از تهرانا رو بیارم (تهران جنوب شمال یا مرکز)
انتخابامم بعد از اینا البرز- دماوند-قزوین

شما چه جوری تهران را انتخاب کردین کد این دانشگاه ها چی بود؟!!

علوم تحقیقات و تهران شمال و تهران جنوب و مرکز با هم همون انتخاب اولت حساب میشه
ترازتون چنده؟

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - taha.maten - 15 مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۰۶ ق.ظ

دیشب اصلا خوابم نبرد.........
تمام تقصیر آقای اقبالی رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد خودش گفت حداکثر تا ۱۵ ؟؟؟؟؟؟؟؟

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - ainaz68 - 15 مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ

پس چرا نتایج نیست ؟؟؟ Sad

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - taha.maten - 15 مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۳۷ ق.ظ

بابا مردیم از بس عکس این دکتر دانشجو دیدیم/

راستی این چه جور دکتری که هنوز دانشجوی

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - ainaz68 - 15 مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۳۸ ق.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۰۶ ق.ظ)taha.maten نوشته شده توسط:  دیشب اصلا خوابم نبرد.........
تمام تقصیر آقای اقبالی رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد خودش گفت حداکثر تا ۱۵ ؟؟؟؟؟؟؟؟

خابم نبرد که هیچ !
از استرس درد جونم در اومد !!!
UndecidedSad
۲۰ مین دیگه میاد ایشالااااااااSleepy

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - F_Arshad - 15 مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۸ ق.ظ

(۱۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۰ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  
(14 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۲۹ ب.ظ)F_Arshad نوشته شده توسط:  
(14 مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۲۴ ب.ظ)byb نوشته شده توسط:  
(14 مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۱۴ ب.ظ)silverhot2012 نوشته شده توسط:  کسی میدونه کیش پارسال تا چه ترازی پذیرش داشته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خیلی عجله دارم

من پارسال ترازم ۵۲۰۰ شده بود بهم اس ام اس زدن که کیش قبول شدی بیا ثبت نام..

(۱۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۰۴ ب.ظ)F_Arshad نوشته شده توسط:  سلام دوستان . من بووووووووق هستم یه پشت کنکوری منتظر Wink
سلااااااااااام مسافر Big Grin Big Grin Big Grin
چه رشته ای شرکت کردی؟اگه میشه ترازتم بگو..

سلام . ترازم ۶۹۰۶ نرم افزار

با تراز ۶۹۰۶ قبول نشدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

نه عزیز قبول نشدم . رتبم ۲۶ شده و آخرین نفر ۲۳ بود . شانس رو می بینی !!! ولی باز هم خدا رو شاکرم