تالار گفتمان مانشت
۳۰۰۰ مساله حل شده در شبکه و انتقال داده - نسخه‌ی قابل چاپ

۳۰۰۰ مساله حل شده در شبکه و انتقال داده - mohammadali1990 - 28 شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۵۹ ب.ظ

سلام
وقت بخیر کنکوریای عزیز
دوستان کسی ۳۰۰۰ مساله حل شده در شبکه و انتقال داده و حل تمرینشو داره لینک بده دی-ال کنم؟

ی توضیحم بدین ک خوب و بدرد بخوره یا نهSmile
مرسی

RE: 3000 مساله حل شده در شبکه و انتقال داده - s.sadri - 28 شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۰۴ ب.ظ

(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۵۹ ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  دوستان کسی ۳۰۰۰ مساله حل شده در شبکه و انتقال داده و حل تمرینشو داره لینک بده دی-ال کنم؟

سلام دوست عزیز
این کتاب حل تشریحی مسائلش داخل خود کتاب هستش
در مورد مفید بودن یا نبودنشم انشااله دوستانی که کنکور دادن بیان نظر بدن

RE: 3000 مساله حل شده در شبکه و انتقال داده - anita_66 - 28 مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۳۱ ق.ظ

سلام. من خریدمش ولی اگه میدونستم اینه نمیخریدمش

RE: 3000 مساله حل شده در شبکه و انتقال داده - ۸Operation - 28 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۵ ب.ظ

(۲۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۳۱ ق.ظ)anita_66 نوشته شده توسط:  سلام. من خریدمش ولی اگه میدونستم اینه نمیخریدمش

سلام!چرا مشکلاتش چیه؟!ممنون میشم توضیح بدی...

۳۰۰۰ مساله حل شده در شبکه و انتقال داده - Lonely Palm - 28 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۲۴ ب.ظ

از جمله بزرگترین مشکلاتش اینه که بدرد کنکور نمی خوره! بدرد کسایی می خوره که استادشون از کتب مرجع بهشون تمرین داده و اینا هم می خوان یه جوابی آماده کنن و تحویل به استاد بدن
خیلی از مسائل و فصل هاش که به کلی مربوط به انتقال داده میشه و ربطی به کنکور شبکه ی رشته ی فناوری اطلاعات نداره، و اون درصد کمش هم که مربوط میشه رو می تونین از حل مسائل خود کتب مرجع پیدا کنین
خیلی از مسائل رو به خلاصه ترین شکل ممکن حل کرده بدون هیچ توضیحی که بگه خوب چرا اینجوری شد؟؟؟
برای کنکور کاملا بی فایده است

RE: 3000 مساله حل شده در شبکه و انتقال داده - anita_66 - 07 آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۳۰ ب.ظ

(۲۸ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۵ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  
(28 مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۳۱ ق.ظ)anita_66 نوشته شده توسط:  سلام. من خریدمش ولی اگه میدونستم اینه نمیخریدمش

سلام!چرا مشکلاتش چیه؟!ممنون میشم توضیح بدی...

با سلام. من نرم افزار خوندم. میخواستم شبکه رو حداقل با خوندن این کتاب فول بشم. علی رغم اسم غلط اندازش که من فکر میکردم الان اینقدر مسایل رو موشکافی کرده و همه مسایل حداقل چندتا سوال داره اینطور نبود. به نظرم خیلی خلاصه گفته. طوری که من فرمول درسو نمیدونستم و این کتاب هم در حل مسایلش فرمول و راه حل رو توضیح نداده.مسایل خیلی قاتی شده. کاش انتقال داده رو از شبکه ارشد جدا میکرد.و کلا مشکلش خلاصه شدن جوابهاست.HuhHuhHuh نمیدونم والله شاید من غیر استانداردم که دارم به کتاب دوتا دکتر مملکت خرده میگیرم.

۳۰۰۰ مساله حل شده در شبکه و انتقال داده - fatima gh - 27 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۳ ق.ظ

slm mibakhshin dar nahayat kasi linke dl kardane in ketab ro dare k bede?
sepas