تالار گفتمان مانشت
بحث درباره هزینه دکترای آزاد - نسخه‌ی قابل چاپ

بحث درباره هزینه دکترای آزاد - banou - 23 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۲۲ ب.ظ

سئوال:چرا هزینه دکترای آزاد اینقدر زیاده؟مگه قرار چی یاد بدن به دانشجوها که اینقدر پولش میشه؟
شنیدم دکترای شبانه ترمی ۱۰میلیون میدن.حقیقت داره؟

بحث درباره هزینه دکترای آزاد - blackhalo1989 - 23 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۵۱ ب.ظ

شما وقتی نمیدونید دقیق چقدره چطور میگید زیاده و ناراحتم تازه میشید؟

بحث درباره هزینه دکترای آزاد - banou - 23 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۲۶ ب.ظ

در مورد دکترای دانشگاه آزاد شنیدم کلا ۵۰-۶۰ میلیون میشه.این از آزاد.واسه همین پرسیدم چرا اینقدر زیاده.
در مورد سئوال دومم شک داشتم اونم بازم شنیدم ترمی ۱۰ میلیون میشه.که اینم بازم زیاده.به نظر شما زیاد نیست؟

تازه سئوال کردن که ایرادی نداره.نپرسیدن ایراد داره.اینم از این.Smile

بحث درباره هزینه دکترای آزاد - Bache Mosbat - 24 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۳ ق.ظ

معمولا تمام بچه های دکترای آزاد بورسیه هستن. تا جایی که من می دونم.

Re: RE: بحث درباره هزینه دکترای آزاد - Amir V - 24 شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۵۳ ق.ظ

(۲۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۳ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  معمولا تمام بچه های دکترای آزاد بورسیه هستن. تا جایی که من می دونم.

یعنی چی؟

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

بحث درباره هزینه دکترای آزاد - Bache Mosbat - 24 شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۱۸ ب.ظ

یعنی مثلا شما علوم تحقیقات تهران می خونین. بورسیه ی آزاد خوزستان هستین. یا اصلا بورسیه ی خود علوم تحقیقات. به جای شهریه باید مثلا هفته ای ۱۲ ساعت تدریس کنین. و بعد از پایان تحصیل هم تعهد بدین که تا یه زمان مشخصی (که نمی دونم قوانینشو که چقدره) در دانشگاه تدریس داشته باشین. البته حقوق هم می گیرین. Big Grin
من دکترای غیر بورسیه ندیدم.

بحث درباره هزینه دکترای آزاد - javadjj - 24 شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۳۷ ب.ظ

دوست من دکترای مکانیک علوم و تحقیقات تهران میخونه در مورد شهریه که میگه همون ۵۰-۶۰ میلیونی در میاد
اما در مورد بورسیه هم میگه باید یه ۳ ۴ ترمی بگذره بعد اگر موقعیت خوبی باشه بورسیت می کنند
ترم یک ۵ میلیون شهریه اش شده!!!!!!!!!
ترم دو ۷ میلیون شده!!!!!!!!!!!!!!!!
مهر میشه ترم سه که فک کنم دکتری دولتی بیرجند قبول شده و فقط مرحله مصاحبه اش بود اونم با توجه به اینکه ارشد و لیسانس دولتی بوده بیرجند قبول بشه و به قول خودش خلاص بشه

بحث درباره هزینه دکترای آزاد - Bache Mosbat - 25 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۸ ق.ظ

فکر نکنم کسی اینجا بتونه خیلی دقیق به سوالتون جواب بده. باید از خود دانشگاه بپرسین. من فکر کنم اول باید دکترا قبول شین و بعد برای بورس اقدام کنین.

RE: بحث درباره هزینه دکترای آزاد - Architecture2015 - 15 مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۰۲ ب.ظ

(۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۸ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  فکر نکنم کسی اینجا بتونه خیلی دقیق به سوالتون جواب بده. باید از خود دانشگاه بپرسین. من فکر کنم اول باید دکترا قبول شین و بعد برای بورس اقدام کنین.

آقا هزینش تو آزاد علومو تحقیقات تهران کلا ۹۰ میلیون میشه. از فامیلامون دارن میخونن
هزینه مسافرت شهرستان هم بیاد روش تقریبا ۱۲۰ میلیون تومن.
من که نمی تونم