تالار گفتمان مانشت
بحث و بررسی پایگاه داده ها - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸
پایگاه داده - aydingol - 30 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۳۰ ق.ظ

برای پایگاه داده می خواستم کتاب دیت بخونم. ترجمه علیخانزاده که پیدا نمیشه. به نظرتون کدوم ترجمه اش مناسبتره .جناب قلزم یا جناب جعفرنژاد . اگه ترجمه دیگه به درد بخوری هم هست معرفی کنید . با تشکر

RE: پایگاه داده - Jessica2013 - 07 اسفند ۱۳۹۱ ۰۷:۲۳ ب.ظ

(۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۳۰ ق.ظ)aydingol نوشته شده توسط:  برای پایگاه داده می خواستم کتاب دیت بخونم. ترجمه علیخانزاده که پیدا نمیشه. به نظرتون کدوم ترجمه اش مناسبتره .جناب قلزم یا جناب جعفرنژاد . اگه ترجمه دیگه به درد بخوری هم هست معرفی کنید . با تشکر

من این ترجمه دارم . از سایت فردابوک خریدم.
به نظر دوستان کتاب دیت کافیه یا رانکوهی هم باید بخونیم ؟

بحث و بررسی پایگاه داده ها - kohestan - 10 اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۳۹ ب.ظ

سلام دوستان لطفا راهنمایی کنین پایگاه رانکوهی یا دیت؟؟؟؟؟؟ من دیت قلزم رو دارم ، کافی ؟؟ رانکوهیو نخونم ؟؟

RE: بحث و بررسی پایگاه داده ها - yasermrz - 07 فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۳۹ ب.ظ

من قسمتی از کتاب رانکوهی و قسمتی از دیت (اون قسمنهایی که کلید ها رو گفته ) رو خوندم به نظرم کتاب روحانی خیلی خیلی بهتره چون خیلی روون تر بود .
البته کتاب دیت ترجمه جعفرنژاد بود بقیه ترجمه ها رو نمیدونم .

بحث و بررسی پایگاه داده ها - esi - 07 فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۴۸ ب.ظ

" دیت قوی ترین مرجع برای پایگاه داده ای رابطه ای هستش " ----> سخن خود استاد دکتر روحانی رانکوهی
منظور حتما برای پایگاه داده ، کتاب دیت رو بخونید که واقعا کتاب بی نظیری هستش.
کتاب دکتر رانکوهی( البته جلد ۱ کتابشون و جلد ۲ برای ارشد هستش) کتاب خیلی خوبی و چندین کتاب مرجع مختلف هم مطالب آورده و سعی کرده مطالب خیلی از مراجع رو نظیر سلبرشاتش، دیت ، رامزالمصری و .... هستش .
تمرین و نکته زیاد داره و واقعا می ارزه بخونیش.

بحث و بررسی پایگاه داده ها - Fardad-A - 08 فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۱۲ ق.ظ

بارها از دوستان خواسته شده که برای سوالاتشون زیر تاپیکهای دیگه سوال نپرسند تا نظم انجمن حفظ بشه ولی نمیدونم چرا رعایت نمیکنند.
تاپیک بسته میشود.