تالار گفتمان مانشت
ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - نسخه‌ی قابل چاپ

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - bbc_sh - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۲ ب.ظ

واییی منم الان دیدم، بچه‌ها من سیستم عاملو سفید گذاشتم واسعم ۸/۳-زدهههههههه!!!!!!!!!! چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - shabgard - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۴ ب.ظ

من با اینکه حتی ۱ کلمه هم نخونده بودم IT شدم ۱۰۸۹

مطمئنم اگه ۲-۳ ماهه آخر مطالب سال قبل رو مرور میکردم ۴۰۰ به پایین میشدم

ولی بازم خدا رو شکر........

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - fatima1537 - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۸ ب.ظ

(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۸ ق.ظ)maximus نوشته شده توسط:  سلام به همگی
آرزوی موفقیت برای همه
دانشجوی آی تی بودم

آی تی : ۴۵
شبکه: ۱۱۰
الگوریتم: ۱۷۸
نرم افزار: ۱۸۲
هوش: ۲۲۸
معماری رو شانسی زده بودم که خودم حساب کردم باید میشد ۱% ولی اومده ۳۳% !!!!! و رتبش شده ۸۰!!!!!!!!!
میشه کارنامه تون را در یک تاپیک جداگانه ضمیمه کنید؟اینطور درصدها و رتبه شما توی این ارسالها گم میشه و کسی نمیبینه

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - aryaeei - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۹ ب.ظ

بچه ها دفتر چه کجاست مردم از استرس من قبول میشم یا نه ؟

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - fatima1537 - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۰ ب.ظ

(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۰ ب.ظ)aryaeei نوشته شده توسط:  بچه ها من ۶۳۳ معماری و ۷۵۰ هوش شدم
اگر ممکنه توی یک تاپیک جداگانه هم درصدها رو بزنید و کارنامه تون را هم ضمیمه کنید.ممنون

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - ghaderiyaser - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۱ ب.ظ

بچه ها من ۱۰۲ هوش شدم. عشقمو(امیرکبیر)میارم؟

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - arixooo - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۳ ب.ظ

۳۱ آی تی
۸۳ شبکه
۵۱۲ نرم افزار
۴۰۰ و خورده ای هوش
کلا رشتم آی تی بود..
به نظرتون امیر کبیر قبول میشم..خیلی بد شدم..دوستام همه بهتر شدند

RE: ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - arixooo - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ ب.ظ

(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۱ ب.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  بچه ها من ۱۰۲ هوش شدم. عشقمو(امیرکبیر)میارم؟
ایشالا میاری...شبانه هم اگه شد برو..هوش امیرکبیر حرف نداره

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - nazibahar - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۶ ب.ظ

من ۶۵۲ آی تی شدم. تمام زحماتم به باد رفت.فکر می کردم خیلی رتبم بهتر باشه

RE: ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - tarannom - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ ب.ظ

منم که اصلا مجاز نشدمConfused

RE: ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - arixooo - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ ب.ظ

(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ ب.ظ)hosnieh نوشته شده توسط:  همونی که دیشب خواب دیدم شد Sad لعنت به این خوابها که وقتی نمیخوای راست میشه. بچه ها با ۷۵۰ هوش جایی میشه آورد؟!! Sad

من که مامانم دیشب خواب دیده ۱۵۰ شدم..خدا رو شکر که خواب زن چپه ۳۱ شدم

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - abbassep - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ ب.ظ

بچه ها با ۷۵۹ غیر انتفاعی یا پیام نور امیدی هست؟ (نرم افزار)
خواهشن جواب بدین

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - fe_atash - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۷ ب.ظ

(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۳ ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  ۳۱ آی تی
۸۳ شبکه
۵۱۲ نرم افزار
۴۰۰ و خورده ای هوش
کلا رشتم آی تی بود..
به نظرتون امیر کبیر قبول میشم..خیلی بد شدم..دوستام همه بهتر شدند

شکسته نفسی تا چه حد اخه Big Grin

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - kiantamar - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۱۱ ب.ظ

من هنوز ندیدم
باز نمیکنه
اذیت میکنه. من چه صبری دارم!!!

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - navid-p - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۱۵ ب.ظ

با رتبه(گلاب به روتون.روم به دیفال)۱۶۰۰ نرم مجازی قبول میشم؟