تالار گفتمان مانشت
زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - نسخه‌ی قابل چاپ

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - ahmad654321 - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۵ ب.ظ

حدسم اینه

علوم تحقیقات تهران هوش تراز ۷۶۰۰ تعداد قبولی نهایت ۷۰ نفر
علوم تحقیقات نرم تراز ۷۲۰۰ تعداد قبولیشم نهایت ۶۰ تا امسال

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - mohsen.rn - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۵ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۰۸ ب.ظ)pedram25teh نوشته شده توسط:  آره درسته ۶۹۰۰ بود
به نظرت تو تکمیل ظرفیت چقد می آد پایین؟
کسی نمی دونه تهران علوم تحقیقات ترازش بیشتره یا کمتر؟

منظورت ۶۴۰۰ بود دیگه ؟ :دی

احتمالا خیلی زیاد بیش تر میشه علوم تحقیقات ، یه چیزی حدود ۷۰۰۰ ، چون مثلا یه سری از دوستای من که معمولا قید آزاد رو میزدن ، با اضافه شدن علوم تحقیقات ، امسال آزاد شرکت کردند ...

خبر بد اینه که اینطور که یادمه ، دانشگاه های تهران پارسال تکمیل اعلام نکردن...

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - npour - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۶ ب.ظ

۷۰ نفررر؟ هیچوقت با علوم و تحقیقات اینکارو نمیکنن..علوم و تحقیقات آبروشونه

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - pedram25teh - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۷ ب.ظ

بچه ها ی علوم تحقیقات اینو ببینن
fa.wikipedia.org/wiki/دانشگاه_آزاد_اسلامی_واحد_علوم_و_تحقیقات_تهران
حالا بزنه علوم تحقیقات نشه...
وای بر من

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - HamedNet - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۸ ب.ظ

ای بابا!
هنوز ساعتش اعلام نشده؟؟

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - ahmad654321 - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۸ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۶ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  ۷۰ نفررر؟ هیچوقت با علوم و تحقیقات اینکارو نمیکنن..علوم و تحقیقات آبروشونه
می بینیم حالا
ولی زیر ۶۰ تا عمرا باشه

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - shahryar711 - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۹ ب.ظ

اقا امسال علوم تحقیقات با پردیس ادغام شده؟

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - pedram25teh - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۹ ب.ظ

آره ببخشید ۶۴۳۹ با رتبه [رین فرد قبول ۸۰
دیگه بواس ببخشید استرسه دیگه...

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - H-Arshad - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۰ ب.ظ

بچه ها رفرش کار ، خدا قوت
البته یک سری ها بازنشسته شدن و افزونه نصب کردند

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - npour - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۱ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۸ ب.ظ)ahmad654321 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۶ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  ۷۰ نفررر؟ هیچوقت با علوم و تحقیقات اینکارو نمیکنن..علوم و تحقیقات آبروشونه
می بینیم حالا
ولی زیر ۶۰ تا عمرا باشه

از کجا میبینیم؟ توی دفترچه زده ۱۵ نفر تو بگو اصن ۱۰۰ درصد افزایش ظرفیت بدن که نمیدن میشه ۳۰ تا

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - mohsen.rn - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۱ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۹ ب.ظ)pedram25teh نوشته شده توسط:  آره ببخشید ۶۴۳۹ با رتبه [رین فرد قبول ۸۰
دیگه بواس ببخشید استرسه دیگه...

نه باو Smile ، ایشالله قبولیم جفتمون ، همکلاسی میشیم Smile

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - pedram25teh - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۳ ب.ظ

بچه ها من تو سایت علوم تحقیقاتم نامردا چرا دانشکده مهندسی It نداره؟؟؟
دکتر حقیقت می گفت بزن قزوین نزن علوم تحقیقات استاد نداره...
نکنه واقعا بریم اونجا رو هوا باشیم؟؟؟
من که همه جور استرسی امده سراغم

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - ahmad654321 - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۷ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۱ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۸ ب.ظ)ahmad654321 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۶ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  ۷۰ نفررر؟ هیچوقت با علوم و تحقیقات اینکارو نمیکنن..علوم و تحقیقات آبروشونه
می بینیم حالا
ولی زیر ۶۰ تا عمرا باشه

از کجا میبینیم؟ توی دفترچه زده ۱۵ نفر تو بگو اصن ۱۰۰ درصد افزایش ظرفیت بدن که نمیدن میشه ۳۰ تا
ایشالا قبول که شدی رفتی سر کلاس ببین چند نفرین

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - npour - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۷ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۳ ب.ظ)pedram25teh نوشته شده توسط:  بچه ها من تو سایت علوم تحقیقاتم نامردا چرا دانشکده مهندسی It نداره؟؟؟
دکتر حقیقت می گفت بزن قزوین نزن علوم تحقیقات استاد نداره...
نکنه واقعا بریم اونجا رو هوا باشیم؟؟؟
من که همه جور استرسی امده سراغم

دیگه ببخشین دیگه Big Grin با عرض شرمندگی،دانشکده فنی مهندسی دارنBig Grin

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - ahmad654321 - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۸ ب.ظ

یکی به من بگه بعد از ظهر دقیقا از چه ساعتی به بعد میشه ؟ و تا چه ساعتی ادامه داره