تالار گفتمان مانشت
زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - mc2013 - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۸ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۵ ق.ظ)ahmad654321 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۳ ق.ظ)mc2013 نوشته شده توسط:  خدایا هر کی هر جا دوست داره قبول بشه.من به یه تک صندلی تو قزوین راضیم.منو به این تک صندلی برسون
حدود درصدایی که زدی رو یادت هست ؟ بگو بت بگم قبولی یا نه

یه بار درصدارمو گفتم شما گفتی من قبول نمیشم دیگه نمیگم چون به خودم امیدوارمTongueBig GrinCoolCoolCoolCool
قبول شدم خبرت میکنم

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - ahmad654321 - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۹ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۸ ق.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  امروز یک بنده خدایی بعد از ۳ ماه به ما اس ام اس داده . چه خبر . ارشد چی کردی؟
یعنی حساب کن طرف داشته چک میکرده دقیقا ارشد کی میاد و ببینه ما قبول نشدیم کیف کنه.
عجب ادم هایی پیدا میشن .
همین هست مملکت عقب افتاده و درست هم نمیشه.
حالا شما اینجوری ما یه بنده خدایی هر وقت مارو می بینه مدام سرکوفت می زنه فوق لیسانس به در نمی خوره و هزارتا عیب و ایراد که آدم نخونه بهتره .شاید چون خودش لیسانس هست و ادامه نداده می ترسه که شما ازش جلو بزنی .
واقعا چرا بعضیا فکر می کنن عدم پیشرفت بقیه باعث موفقیت اونا میشه .

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - mohsen.rn - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۰ ب.ظ

راستی یه چیزی بگم برای کسایی که قزوین زدن و استرس دارن ...
لازم نیست خیلی نگران باشن ، چون حتی اگه الان هم قبول نشن ، بهمن ماه قزوین حتما میره تو تکمیل ظرفیت..
من خودم پارسال با اینکه کنکور رو افتضاح داده بودم (همینجوری الکی شرکت کرده بودم) ترازم شده بود ۵۶۰۰ تقریبا
بازم تو تکمیل بهمن ، قزوین تجارت قبول شدم (نفر یکی مونده به آخر :دی)

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - mc2013 - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۰ ب.ظ

راستی من شنیدم افراد ی که مدرک مجازی دارن نمیتونن عضئ هیدت علمی بشن مگه اینکه دکترا بخونن

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - ahmad654321 - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۱ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۸ ب.ظ)mc2013 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۵ ق.ظ)ahmad654321 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۳ ق.ظ)mc2013 نوشته شده توسط:  خدایا هر کی هر جا دوست داره قبول بشه.من به یه تک صندلی تو قزوین راضیم.منو به این تک صندلی برسون

یه بار درصدارمو گفتم شما گفتی من قبول نمیشم دیگه نمیگم چون به خودم امیدوارمTongueBig GrinCoolCoolCoolCool
قبول شدم خبرت میکنم
اگه نرم قزوین هستی با این درصدا ۹۰ درصد قبولی .
۳۰ تخصصی
۴۰ مشترک
۳۰ زبان
۲۰ ریاضی
درضمن بنده هدفم راهنمایی بوده اگر گفتم قبول نمیشی . در هر صورت قبولی شما باعث خوشحالیه ماست و من اصن قزوین نزدم

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - mc2013 - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۲ ب.ظ

گرایش تجارت مال کدوم رشته است؟

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - mm123456789 - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۲ ب.ظ

دوستان همه بیشتر انتخاب اولشون تهرانه پس ما رشت زدیم قبولیمTongue

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - mc2013 - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۳ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۰ ب.ظ)mohsen.rn نوشته شده توسط:  راستی یه چیزی بگم برای کسایی که قزوین زدن و استرس دارن ...
لازم نیست خیلی نگران باشن ، چون حتی اگه الان هم قبول نشن ، بهمن ماه قزوین حتما میره تو تکمیل ظرفیت..
من خودم پارسال با اینکه کنکور رو افتضاح داده بودم (همینجوری الکی شرکت کرده بودم) ترازم شده بود ۵۶۰۰ تقریبا

میشه بگی درصدات چه طوری بودن؟

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - H-Arshad - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۴ ب.ظ

نقل قول: حالا شما اینجوری ما یه بنده خدایی هر وقت مارو می بینه مدام سرکوفت می زنه فوق لیسانس به در نمی خوره و هزارتا عیب و ایراد که آدم نخونه بهتره .شاید چون خودش لیسانس هست و ادامه نداده می ترسه که شما ازش جلو بزنی .
واقعا چرا بعضیا فکر می کنن عدم پیشرفت بقیه باعث موفقیت اونا میشه .

اره لیسانس هست و میگفت به درد نمیخوره و اینها!!
آقا من از خدام هست رفیق هام پیشرفت کنن. اون روز یک مشکلی در یک برنامه داشتم و هیچ کس نبود ازش بپرسم
گفتم اگر ۴ نفر وارد اطراف ما بود.حداقل ممکن بود به دردمون بخورن
اقا من رفیقم دکتر باشه.کیف هم میکنم. میگم رفیقم فلان ی هست.
آقا جلو افتادن به این چیزها نیست. هر کس شرایط و نوع زندگی و کارش فرق داره.
اصلا من بی سواد باشم.تو زندگی اون چه تغیر مثبت ی ایجاد میشه؟

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - mc2013 - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۵ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۱ ب.ظ)ahmad654321 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۸ ب.ظ)mc2013 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۵ ق.ظ)ahmad654321 نوشته شده توسط:  

قبول شدم خبرت میکنم
اگه نرم قزوین هستی با این درصدا ۹۰ درصد قبولی .
۳۰ تخصصی
۴۰ مشترک
۳۰ زبان
۲۰ ریاضی
درضمن بنده هدفم راهنمایی بوده اگر گفتم قبول نمیشی . در هر صورت قبولی شما باعث خوشحالیه ماست و من اصن قزوین نزدم

قبول شدم خبرتون میکنم

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - mm123456789 - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۶ ب.ظ

یه ضرب المثل داریم که میگه
پیراهن تنت هم دشمنته
حالا دوست فامیل آشنا بماند

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - H-Arshad - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۶ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۰ ب.ظ)mm123456789 نوشته شده توسط:  آقای h-arshad
به دید بد به قضیه نگاه نکنین
شاید اخبار گفته ارشد
یاده شما افتاده

نه والا. این از روز ثبت نام به ما میگفت به درد نمیخوره . نرو . کی میره.
متاسفانه ما فکر میکنیم بدبختی یکی دیگه باعث پیشرفت ما میشه.
شما برو به ۱۰ نفر بگو من ۵۰ میلیون دارم به نظرت چی کارش کنم؟ یعنی بدترین پیشنهاد ها بهت میدن. وجدانن تست کن

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - npour - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۶ ب.ظ

بیایید هر کی حدس بزنه کجا قبول میشه،بعد که نتایج بیاد جالب میشه

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - اورین - ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۸ ب.ظ

چی شد جوابا اصن امروز کار نمیتونم کنم هی میرم سایتو رفرش میکنم خداکنه قبول شده باشم

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - mohsen.rn - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۹ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۳ ب.ظ)mc2013 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۰ ب.ظ)mohsen.rn نوشته شده توسط:  راستی یه چیزی بگم برای کسایی که قزوین زدن و استرس دارن ...

میشه بگی درصدات چه طوری بودن؟

تقریبا اینا بود، شاید یه کوچولو کم تر :
زبان ۳۵
مشترک ۲۰
هوش ۲۰
مدیریت ۱۰
معماری ۱۰
سیستم ۱۰
پایگاه منفی ۶ !