تالار گفتمان مانشت
بحث و بررسی آزمون ۲۵ چهارم پارسه(مهندسی کامپیوتر) - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
RE: بحث و بررسی آزمون ۲۵ چهارم پارسه(مهندسی کامپیوتر) - e.shrm - 03 دى ۱۳۹۲ ۱۲:۰۹ ق.ظ

(۰۳ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۰۱ ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(02 دى ۱۳۹۲ ۰۸:۳۱ ب.ظ)yahoo_manesht نوشته شده توسط:  آخه مسئله اینجاست که رقابت رو از حالت پایدار در نظر می گیرن. سطر ۴ از ستون ۳ به ۲ و بلعکس رقابت به حساب نمی یاد چون هر دو تاش حالتای گذران.
ولی الآن که دارم نگاه می کنم تو سطر اول هم برای رفتن از ستون ۴ به یک رقابت هست و هم ستون ۳ به یک که من این دو تا رو یکی حساب کرده بودم. سطر دو هم دو رقابت هست برای ستون ۳ و ۴ به ۲ که رو هم می شه ۴ تا. بازم با تحلیلشون تو پاسخنامه فرق داره.

سئوال ۱۱۰ هم به نظرم جوابشون غلطه. در مورد mst اگر با الگوریتم پریم محاسبه بشه ممکنه نود اول جوری انتخاب بشه که وقتی به یال با کوچک ترین وزن می رسیم انتخابش دور ایجاد کنه. پس حتما mst شامل کوچک ترین یال نمی شه. اما تو پاسخنامه فقط الگوریتم کراسکال رو در نظر گرفته
من این یه قلم رو نمیدونستم که باید از حالت پایدار شروع کرد. اگه این جوری باشه دو تا رقابت هست
یکیش تو سطر اول از ستون ۴ به ۱ که رقابت بحرانی حساب میشه چون دو تا حالت پایانی ۱۱ و ۱۰ داره
یکیش تو سطر دوم از ستون ۳ به ۲ که رقابتش غیر بحرانیه
اینی که شما میگی سطر اول از ستون ۳ به ۱ فکر نکنم بشه چون رقابتو وقتی که یه بیت ورودی تغییر میکنه میبینن هرچند خیلی مطمئن نیستم به نظر باید یه ملاقاتی با مانو و نلسون در این زمینه داشته باشم

اون پریم هم من هرچی شکل کشیدم نشد که نشد. با پریم همیشه یال کوچیکه انتخاب میشه بعید میدونم بشه دور ایجاد کرد شما یه تلاشی رو گراف بکن اگه شد ما رو در جریان بذارید

چون دیدم خیلی پیگیرانه سوال آخر منطقی رو بررسی میکنید. برام سوال پیش اومد؟
مگه این فصل اصلا توی کنکور هست؟؟ از سال ۷۵ تا حالا سوال نیومده.
دکتر اجلالی هم سر کلاس نصیرشون درس ندادن.

RE: بحث و بررسی آزمون ۲۵ چهارم پارسه(مهندسی کامپیوتر) - masoud67 - 03 دى ۱۳۹۲ ۱۲:۱۶ ق.ظ

(۰۳ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۰۹ ق.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط:  چون دیدم خیلی پیگیرانه سوال آخر منطقی رو بررسی میکنید. برام سوال پیش اومد؟
بیخیال. پس این پارسه بنده خدا واسه چی ما رو گذاشته سر کار؟
اگه این طوریاست قرار ملاقاتمو با مانو و نلسون کنسل کنم
فقط میترسم امسال طراحای سنجش واسه حال گیری از اجلالی هم که شده دو تا تست تمیز از این قسمت بدن که همگی مشرف بشیم رتبه های افتضاح

RE: بحث و بررسی آزمون ۲۵ چهارم پارسه(مهندسی کامپیوتر) - e.shrm - 03 دى ۱۳۹۲ ۱۲:۲۳ ق.ظ

(۰۳ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۱۶ ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(03 دى ۱۳۹۲ ۱۲:۰۹ ق.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط:  چون دیدم خیلی پیگیرانه سوال آخر منطقی رو بررسی میکنید. برام سوال پیش اومد؟
بیخیال. پس این پارسه بنده خدا واسه چی ما رو گذاشته سر کار؟
اگه این طوریاست قرار ملاقاتمو با مانو و نلسون کنسل کنم
فقط میترسم امسال طراحای سنجش واسه حال گیری از اجلالی هم که شده دو تا تست تمیز از این قسمت بدن که همگی مشرف بشیم رتبه های افتضاح

Big Grin
خب این رو هم باید در نظر گرفت که تعداد افرادی که این فصل رو نمیخونند خیلی زیاده. بنابراین اگه احیانا سوال هم بدن ، خیلی ضرر زیادی نمیکنیم.
خود پارسه هم فهمیده که فقط یه سوال داده ، اونم صرفا برای اینکه اگه احیانا سوال اومد ، بگن ما سرفصل هامون کامل بود!!

RE: بحث و بررسی آزمون ۲۵ چهارم پارسه(مهندسی کامپیوتر) - masoud67 - 03 دى ۱۳۹۲ ۱۲:۲۷ ق.ظ

(۰۳ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۲۳ ق.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط:  خود پارسه هم فهمیده که فقط یه سوال داده ، اونم صرفا برای اینکه اگه احیانا سوال اومد ، بگن ما سرفصل هامون کامل بود!!
احسنت، بسیار عالی