تالار گفتمان مانشت
درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - نسخه‌ی قابل چاپ

درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - Nfrs - 05 اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۳۲ ب.ظ

(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۰۳ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۵۴ ب.ظ)Nefarious نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۱۴ ب.ظ)zavaab نوشته شده توسط:  سلام دوستان...
ب نظرتون درصدام چطور میشه؟

معماری از ۱۲تا ۵ درست ۱غلط ۲تاش یادم نیست!
سیستم از ۶تا ۳ درست ۲غلط
هوش از ۶تا ۴ درست
پایگاه از ۶تا ۵ درست
شبکه از ۶تا ۳ غلط
نرم از ۶تا ۵ درست ۱ غلط
طراحی و ساختمان از ۱۲تا ۵درست ۴غلط
گسسته از ۶تا ۱ درست ۱غلط
ممنون سریع جواب بدید!
امید داشته باشم یا ن؟

دوست عزیز این دفعه دوم هست که من درصدهاتونو می نویسم
مشترک : ٢٦.٦
تخصصی : ٦٢.٩
معماری : ٣٨.٨
امید داشته باشید.
آره تخصصی میشه ۶۲ ! من اشتباه کردم

آخه چرا با آینده ملت بازی می کنییییید؟؟؟؟؟ :دی

RE: درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - sahar_rostami2 - 05 اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۳۴ ب.ظ

(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۳۲ ب.ظ)Nefarious نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۰۳ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  

سیستم از ۶تا ۳ درست ۲غلط
هوش از ۶تا ۴ درست
پایگاه از ۶تا ۵ درست
شبکه از ۶تا ۳ غلط
نرم از ۶تا ۵ درست ۱ غلط
گسسته از ۶تا ۱ درست ۱غلط
ممنون سریع جواب بدید!
امید داشته باشم یا ن؟

امید داشته باشید.

خیالت راحت با یه تست آینده ت سر جاشه...برو اینورا نباش با این درصدات....AngryAngry

RE: درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - bd22 - 05 اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۳۵ ب.ظ

(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۱۵ ب.ظ)mahdi.68 نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۱۲ ب.ظ)bd22 نوشته شده توسط:  سلام من همیشه مانشت رو دنبال میکردم ولی هیچ وقت عضو نشدم تا الان!!!
خیلی حالم بده با این درصدا که زدم نبایدم خوب باشم آخه من خیلی خوندم الان احساس میکنم خیلی آدم خنگی هستم از خودم بدم میاد خلاصه خیلی حالم بده چون واقعا وقت گذاشتم ولی خدا جواب تلاشمو نداد! Sad((((((((((((((
با این درصدا اصلا مجاز میشم بنظرتون؟؟؟!
زبان ۳۰
مشترک ۶ Sad(((((((((((
تخصصی ۳۵
مدیریت ۵۵

دوست عزیز بنده هم طول سال فکر میکردم واقعا هیچ کی به اندازه من زحمت نمیکشه، ولی واقعیت چیز دیگه ای هست که من و شما ازش خبر نداریم، امیدت رو از دست نده. درسته که مشترکت رو پایین زدی، ولی نباید از خدا نا امید بشی. اگر تولکت به خدا بوده بدون که چیز بهتری در انتظارته، در ضمن شما روی گرایش ۱ و ۴ خوش شانسی. خیلی ها مشتر رو افتضاح زدن. توکلت به خدا

ممنونم از دلگرمیتون..
آخه رتبه من تو کنکور آزمایشی ها خیلی خوب میشد تقریبا همیشه دورقمی بودم!ولی سر کنکور....HuhConfused
اینجا خیلی ها مشترک عالی زدن ۴۲ درصد؟؟؟؟؟؟ واقعا چجوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!

RE: درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - mahdi.68 - 05 اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۳۹ ب.ظ

(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۳۵ ب.ظ)bd22 نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۱۵ ب.ظ)mahdi.68 نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۱۲ ب.ظ)bd22 نوشته شده توسط:  سلام من همیشه مانشت رو دنبال میکردم ولی هیچ وقت عضو نشدم تا الان!!!
خیلی حالم بده با این درصدا که زدم نبایدم خوب باشم آخه من خیلی خوندم الان احساس میکنم خیلی آدم خنگی هستم از خودم بدم میاد خلاصه خیلی حالم بده چون واقعا وقت گذاشتم ولی خدا جواب تلاشمو نداد! Sad((((((((((((((
با این درصدا اصلا مجاز میشم بنظرتون؟؟؟!
زبان ۳۰
مشترک ۶ Sad(((((((((((
تخصصی ۳۵
مدیریت ۵۵

دوست عزیز بنده هم طول سال فکر میکردم واقعا هیچ کی به اندازه من زحمت نمیکشه، ولی واقعیت چیز دیگه ای هست که من و شما ازش خبر نداریم، امیدت رو از دست نده. درسته که مشترکت رو پایین زدی، ولی نباید از خدا نا امید بشی. اگر تولکت به خدا بوده بدون که چیز بهتری در انتظارته، در ضمن شما روی گرایش ۱ و ۴ خوش شانسی. خیلی ها مشتر رو افتضاح زدن. توکلت به خدا

ممنونم از دلگرمیتون..
آخه رتبه من تو کنکور آزمایشی ها خیلی خوب میشد تقریبا همیشه دورقمی بودم!ولی سر کنکور....HuhConfused
اینجا خیلی ها مشترک عالی زدن ۴۲ درصد؟؟؟؟؟؟ واقعا چجوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!

نباید رتبه کنکور آزمایشی رو مقایسه کنی با کنکور. بنده هم کنکور آزمایشی رتبم همیشه زیر ۳۰ بود. ولی دلیل نمیشه که کنکور سراسری هم همینطور باشه.
خیالت راحت خیلی خیلی محدودن کسایی که مشترک رو بالای ۳۰ زدن.

درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - Nfrs - 05 اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۴۰ ب.ظ

(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۳۴ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۳۲ ب.ظ)Nefarious نوشته شده توسط:  

سیستم از ۶تا ۳ درست ۲غلط
هوش از ۶تا ۴ درست
پایگاه از ۶تا ۵ درست
شبکه از ۶تا ۳ غلط
نرم از ۶تا ۵ درست ۱ غلط
گسسته از ۶تا ۱ درست ۱غلط
ممنون سریع جواب بدید!
امید داشته باشم یا ن؟

امید داشته باشید.

خیالت راحت با یه تست آینده ت سر جاشه...برو اینورا نباش با این درصدات....AngryAngry

شوخی کردم بابا Big Grin
درصد های من یا این بنده خداBig Grin?

RE: درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - sahar_rostami2 - 05 اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۴۷ ب.ظ

(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۴۰ ب.ظ)Nefarious نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۳۴ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۳۲ ب.ظ)Nefarious نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۵۴ ب.ظ)Nefarious نوشته شده توسط:  دوست عزیز این دفعه دوم هست که من درصدهاتونو می نویسم
امید داشته باشید.

شوخی کردم بابا Big Grin
درصد های من یا این بنده خداBig Grin?

اینا درصدای شما نیس؟! اگه مشترکت از خودمونه پس باش همین ورا ! Big Grin

RE: درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - sixsixsix - 05 اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۴۹ ب.ظ

(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۳۴ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  دوستان اگه وقت کردین یه نظر هم در مورد درصدهای من بدید.
زبان ۳۰
مشترک ۱۷
مدیریت ۷۰
تخصصی ۵۱
معماری ۰ Big Grin

معدل ۱۷/۶۰

متاسفانه پاسخنامه سنجش چیزی از درصدام نذاشت.دست گلشون درد نکنه

پیشاپیش ممنون

شما هم تقریبا میانگینت مثل خودم شده. فکر میکنم بین ۱۵۰ تا ۳۰۰ میشید. اما اطمینانی نیست. وایسا تا سازمان سنجش بگه. امیدوارم بهتر بشید.
[/quote]

ببخشید اینقدر پیغامها زیاده که من نتونستم درصدهای شما رو پیدا کنم!! میشه درصدهاتون رو بذارید؟؟؟
ممنون

RE: درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - amin1000 - 05 اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۴۹ ب.ظ

سلام
تبریک میگم خیلی عالی زدید.
میشه بگید شما آزمون های آزمایشی رو شرکت کردید یا نه ؟اگه شرکت کردید واسه کدوم موسسه رو؟
واسه مطالعه از کتاب های مرجع استفاده کردید؟

میتونید یه تخمین تقریبی بزنید رتبه من زیر ۱۰۰۰ میشه ؟
زبان : سفید
مشترک ۱۰
تخصصی ۲۸
مدیریت و معماری هم سفید

RE: درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - mahdi.68 - 05 اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۰۵ ب.ظ

(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۴۹ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۳۴ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  دوستان اگه وقت کردین یه نظر هم در مورد درصدهای من بدید.
زبان ۳۰
مشترک ۱۷
مدیریت ۷۰
تخصصی ۵۱
معماری ۰ Big Grin

معدل ۱۷/۶۰

متاسفانه پاسخنامه سنجش چیزی از درصدام نذاشت.دست گلشون درد نکنه

پیشاپیش ممنون

شما هم تقریبا میانگینت مثل خودم شده. فکر میکنم بین ۱۵۰ تا ۳۰۰ میشید. اما اطمینانی نیست. وایسا تا سازمان سنجش بگه. امیدوارم بهتر بشید.

ببخشید اینقدر پیغامها زیاده که من نتونستم درصدهای شما رو پیدا کنم!! میشه درصدهاتون رو بذارید؟؟؟
ممنون
[/quote]

زبان سفید
مشترک: ۱۰
پایگاه داده: ۸۳
هوش: ۷۷
سیستم عامل: ۵۵
معماری: ۱۰

(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۴۹ ب.ظ)amin1000 نوشته شده توسط:  سلام
تبریک میگم خیلی عالی زدید.
میشه بگید شما آزمون های آزمایشی رو شرکت کردید یا نه ؟اگه شرکت کردید واسه کدوم موسسه رو؟
واسه مطالعه از کتاب های مرجع استفاده کردید؟

میتونید یه تخمین تقریبی بزنید رتبه من زیر ۱۰۰۰ میشه ؟
زبان : سفید
مشترک ۱۰
تخصصی ۲۸
مدیریت و معماری هم سفید

دوست عزیز زیر ۱۰۰۰ که میشید ولی چندشو خدا میدونه

RE: درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - sahar_rostami2 - 05 اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۲۷ ب.ظ

شما که میانگینت شده ۲۴!!! اونوقت ۱۵۰ تا ۳۰۰ میشی من با میانگین ۲۵ زیر ۳۰۰ نمیشم؟! Big Grin

بالای ۲۰۰۰ میشی ..من نمیدونم بعضیا چرا الکی رتبه میگن! این درصدا زیر ۱۰۰۰ میشه؟؟؟؟ تا حالا فکر میکردم بر اساس چیزی میگید ولی الان درصدا و رتبه هایی که گفتیدو دیدم...!!

اونی هم که گفتید میانگینش تقریبا مثه شماس! نیس! میانگینش شده ۳۳ و رتبه ش هم احتمالا زیر ۱۰۰ میشه! چجوری حساب میکنی شما؟!

نقل قول طولانی شده بود!!! Big Grin

RE: درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - mahdi.68 - 05 اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۳۴ ب.ظ

(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۲۷ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  شما که میانگینت شده ۲۴!!! اونوقت ۱۵۰ تا ۳۰۰ میشی من با میانگین ۲۵ زیر ۳۰۰ نمیشم؟! Big Grin

بالای ۲۰۰۰ میشی ..من نمیدونم بعضیا چرا الکی رتبه میگن! این درصدا زیر ۱۰۰۰ میشه؟؟؟؟ تا حالا فکر میکردم بر اساس چیزی میگید ولی الان درصدا و رتبه هایی که گفتیدو دیدم...!!

اونی هم که گفتید میانگینش تقریبا مثه شماس! نیس! میانگینش شده ۳۳ و رتبه ش هم احتمالا زیر ۱۰۰ میشه! چجوری حساب میکنی شما؟!

واقعا لازمه رفع سوء تفاهم بشه.
دوست عزیز شما چطور میانگین حساب میکنید؟ اولا بنده فقط میانگینهای گرایش شبکه و امنیت رو حساب می کنم و میگم. حواستون که هست نباید میانگین مدیریت رو قاطی دو گرایش دیگه کرد؟!!! هر گرایش میانگین خودش رو داره. بنده میانگینم ۲۴ میشه، اون بنده خدا میانگینش ۲۵ میشه، شما مگه کارنامتون همونی نبود که مشترک ۱۱ زدید؟

RE: درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - sahar_rostami2 - 05 اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۴۱ ب.ظ

(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۳۴ ب.ظ)mahdi.68 نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۲۷ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  شما که میانگینت شده ۲۴!!! اونوقت ۱۵۰ تا ۳۰۰ میشی من با میانگین ۲۵ زیر ۳۰۰ نمیشم؟! Big Grin

دوست عزیز شما چطور میانگین حساب میکنید؟ اولا بنده فقط میانگینهای گرایش شبکه و امنیت رو حساب می کنم و میگم. حواستون که هست نباید میانگین مدیریت رو قاطی دو گرایش دیگه کرد؟!!! هر گرایش میانگین خودش رو داره. بنده میانگینم ۲۴ میشه، اون بنده خدا میانگینش ۲۵ میشه، شما مگه کارنامتون همونی نبود که مشترک ۱۱ زدید؟

خب منم همین کارو میکنم! اون بنده خدا میانگینشو حساب کنید میشه ۳۳ !!! منم گرایش تجارت میشم ۲۵ شما گرایش شبکه میشی ۲۴ ! ۲۴ و ۳۳ نزدیکن؟! Smile در ضمن ! وقتی مدیریت زده و معماری صفر یعنی میانگین مدیریتش باید حساب بشه!

RE: درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - mahdi.68 - 05 اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۴۲ ب.ظ

(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۳۴ ب.ظ)mahdi.68 نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۲۷ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  شما که میانگینت شده ۲۴!!! اونوقت ۱۵۰ تا ۳۰۰ میشی من با میانگین ۲۵ زیر ۳۰۰ نمیشم؟! Big Grin

شما میانگینتون توی گرایش ۱ و ۴ میشه ۲۵ و در گرایش امنیت و شبکه میشه ۱۴/۲۵
البته بنده در همه جوابهام طبق تجربه شخصی خودم پیش بینی کردم و در همه تاپیک ها عرض کردم که باید منتظر نظر سازمان سنجش باشید.
اگر خواستید بگید تا طریقه صحیح میانگین گیری را توضیح بدم.

درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - Nfrs - 05 اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۴۳ ب.ظ

(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۴۱ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۳۴ ب.ظ)mahdi.68 نوشته شده توسط:  

خب منم همین کارو میکنم! اون بنده خدا میانگینشو حساب کنید میشه ۳۳ !!! منم گرایش تجارت میشم ۲۵ شما گرایش شبکه میشی ۲۴ ! ۲۴ و ۳۳ نزدیکن؟! Smile

با ضریب١و ٤ و٢ و ١ میانگین می گیرید دیگه؟ Big Grin

RE: درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - sahar_rostami2 - 05 اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۴۵ ب.ظ

(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۴۲ ب.ظ)mahdi.68 نوشته شده توسط:  

شما میانگینتون توی گرایش ۱ و ۴ میشه ۲۵ و در گرایش امنیت و شبکه میشه ۱۴/۲۵
البته بنده در همه جوابهام طبق تجربه شخصی خودم پیش بینی کردم و در همه تاپیک ها عرض کردم که باید منتظر نظر سازمان سنجش باشید.
اگر خواستید بگید تا طریقه صحیح میانگین گیری را توضیح بدم.

کارتون اشتباس دیگه! وقتی کسی مدیریت یا معماری رو صفر زده یعنی منظورش گرایش مربوط به درسیه که زده و باید اونو حساب کنید نه گرایشی که صفر زده! ایشونم میتونه امید داشته باشه به زیر ۱۰۰ اونوقت بهش میگین ۱۵۰ تا ۳۰۰؟معماری صفر زده یعنی نمیخواسته بزنه و برا مدیریت زحمت کشیده..اینجوری نا امید کردنه بچه ها خوب نیس! نظر ندید بهتره تا اینکه رتبه زیر ۱۰۰ رو بگید ۳۰۰ !

(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۴۳ ب.ظ)Nefarious نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۴۱ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  

خب منم همین کارو میکنم! اون بنده خدا میانگینشو حساب کنید میشه ۳۳ !!! منم گرایش تجارت میشم ۲۵ شما گرایش شبکه میشی ۲۴ ! ۲۴ و ۳۳ نزدیکن؟! Smile

با ضریب١و ٤ و٢ و ١ میانگین می گیرید دیگه؟ Big Grin

نخیر! مشترک ۴ تخصصی ۲ مدیریت و معماری هر گرایشی جدا ۱