تالار گفتمان مانشت
یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - jparisa - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۲۲ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۲۰ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  پس کجا بلم من ؟ گلیه میکنمااا Big Grin
حالا میریم از همسایه (کامپیوتر)میگیریم نگران نباش
شما قدمتون رو چشم ماBig Grin

RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - jparisa - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۲۹ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۲۰ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  آخی، چه مهربون شدین، Big Grin گلیه عجب کاربردیه TongueHeart

تا اعلام شدن کلید مشترک آی تی فعلا مهمونتونم، بعدش شاید باز رفتم اونور TongueBig Grin
یه همچین آدمی هستیم!ما Big Grin
خبر رسیده کامپیوتری ها هم چاییشون تموم شده انرژی مثبت عزیز لطفا اقدام کنید ما شرمنده نشیمTongue
اگر همه نرم افزارا آیتی کنکور داده باشن پس جایی واسه خود آی تی ها نموندهTongueBlush
خدا به خیر کنه

یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - mhd3 - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۳۴ ب.ظ

بچه ها میشه اگه رتبتون خوب شد نیاید آی تی؟؟

RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - jparisa - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۳۸ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۳۱ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  ما هوش هستیم نه نرم افزارBig Grin
منظورم کلا کامپیوتر نرم افزار بود
Big GrinBig Grin
برای تخمین رتبه به سایت ماهان برید

RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - sand - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۴۴ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۲۴ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  تا اعلام شدن کلید مشترک آی تی فعلا مهمونتونم، بعدش شاید باز رفتم اونور TongueBig Grin

فکر کنم شما یه جایی گفتی اگر آی تی شریف هم قبول شی نمیریا Dodgy Big Grin
گفتی فقط هدفت کامپیوتره

RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - sand - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۴۵ ب.ظ

الآن زبان و سیستم عاملو دیدم از پارسه. خیلی غلط داشتم. خدا خودش کمک کنه...

RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - jparisa - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۰ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۴۵ ب.ظ)sand نوشته شده توسط:  الآن زبان و سیستم عاملو دیدم از پارسه. خیلی غلط داشتم. خدا خودش کمک کنه...
زبان تخصصیه که!
۸تا درست ۷ تا غلط!!!!!!!!!!!!
BlushHuh
سیستم یه اشتباه ضایع کردم سوال ۹۱
جوابای سنجش یعنی مثل همینه!؟

RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - masoudtizhoush - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۲ ب.ظ

بچه ها... گسسته و شبکه همه صد زدن؟؟

الان رفتم تو تالار گفت و گوی سایت مدرسان... همه ۲۰ تا مشترک زدنHuhHuhHuh

RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - zoltrix_66 - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۰۴ ب.ظ

بچه ها چرا مدرسان کلیدها رو اینجوری دادهHuhHuhHuhHuhخدا کنه کلید های سنجش اینطوری نباشهAngry
پارسال که کلید ها رو داده بود بیشترش اشتباه بود خدا کنه امسالم اینطور باشه.

یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - jparisa - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۰۸ ب.ظ

بچه ها شما چند تا سیستم زدین؟

RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - masoudtizhoush - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۰ ب.ظ

بچه ها..

زبان ۵۰
مشترک ۱۲
تخصصی ۵۹
معماری ۰/////
میشه بگید امیدی به من هست یا نه؟؟؟؟

RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - zoltrix_66 - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۰ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۰۸ ب.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  بچه ها شما چند تا سیستم زدین؟
۴ تا درست یدونه غلط شما چی؟

RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - zoltrix_66 - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۵ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۱ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  دفترچه d رو پیدا کردین؟
نه هنوز ولی مثل اینکه یکین همشونTongue

RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - sand - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۷ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۱ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  دفترچه d رو پیدا کردین؟

فکر کنم همه دفترچه ها گزینه هاش یکی بوده Undecided

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۰ ب.ظ)masoudtizhoush نوشته شده توسط:  بچه ها..

زبان ۵۰
مشترک ۱۲
تخصصی ۵۹
معماری ۰/////
میشه بگید امیدی به من هست یا نه؟؟؟؟

من که فکر میکنم خوب باشه وضعتون. مشترک سخت بوده . خیالتون راحت .

RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - zoltrix_66 - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۲۶ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۲۰ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۵ ب.ظ)zoltrix_66 نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۱ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  دفترچه d رو پیدا کردین؟
نه هنوز ولی مثل اینکه یکین همشونTongue

فکر نکنم
چون خیلی از جواباش به شدت پرت از موضوعه
اره راست میگی ها منکه شوکه شدم.خدا کنه فرق بکنه
حالا آقا افشین آواتارتو چرا سیاه زدیBig GrinTongue
یکی از بچه ها هم تو وضعیتش "انا لله و انا الیه راجعون "نوشته بودSmile