تالار گفتمان مانشت
درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - msalehi1991 - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۵۵ ب.ظ

مشترک ۳۸
زبان ۱۷
تخصصی ۶۹
معماری ۳۰

ConfusedConfused

درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - sinaaaaa - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۵۶ ب.ظ

زبان ۲۴%
مشترک ۶%
تخصصی ۲۵%
مدیریت ۶۶%

مجاز میشم؟ Sad

RE: درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - masoudtizhoush - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۵۸ ب.ظ

زبان ۴۰
مشترک ۱۵/۵۵
تخصصی ۵۹/۲۵
معماری سفید

بچه هاااااا..... یکی ام ج منو بدهههههه

RE: درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - مهندس خانم - ۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۰۱ ب.ظ

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۳۸ ب.ظ)nasim** نوشته شده توسط:  درصدای خودم با اون چیزی که فک میکردم فرقی نکرده....
مشترک ۲۳
تخصصی ۴۰
مدیریت ۶۸ ( البته به سوال اول اعتراض دارم کلید اشتباههAngry)

ببخشید زبان چی میشههه؟؟؟؟

درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - nasim** - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۰۲ ب.ظ

اتفاقا چون از چپ به راست خوندم فک کردم ۵۵ زدینShyولی بازم تبریک....مهم تلاشیه که کردیمRolleyes

درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - setareh70 - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۰۳ ب.ظ

زبان ۵۰%
مشترک ۴۲%
تحصصی ۶۱%
مدیریت ۵۵%
معماری سفید
تجارت امیرکبیر قبولم یعنی؟؟؟؟

RE: درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - nasim** - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۰۳ ب.ظ

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۰۱ ب.ظ)مهندس خانم نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۳۸ ب.ظ)nasim** نوشته شده توسط:  درصدای خودم با اون چیزی که فک میکردم فرقی نکرده....
مشترک ۲۳
تخصصی ۴۰
مدیریت ۶۸ ( البته به سوال اول اعتراض دارم کلید اشتباههAngry)

ببخشید زبان چی میشههه؟؟؟؟

زبانم هیچی دیگه...میشه صفرCool

RE: درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - mrdkmrdk - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۰۳ ب.ظ

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۵۸ ب.ظ)masoudtizhoush نوشته شده توسط:  زبان ۴۰
مشترک ۱۵/۵۵
تخصصی ۵۹/۲۵
معماری سفید

بچه هاااااا..... یکی ام ج منو بدهههههه

سلام.
من درصدهای سال پیش و دیدیم.
با این درصدها سال پیش زیر ۱۴۰ هستی.
ولی امیدوارم رتبه بهترم بیاری.

درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - f2000 - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۰۴ ب.ظ

بچه ها دفترچه B رو کسی داره ؟ کلید a برای همه دفترچه ها صادقه ؟

درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - saha69 - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۰۷ ب.ظ

درصد های من :
زبان ۲۰
مشترک ۲۵
تخصصی ۶۶
مدیریت ۴۰
معماری ۲۰

RE: درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - setareh70 - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۰۷ ب.ظ

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۰۵ ب.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۰۳ ب.ظ)setareh70 نوشته شده توسط:  زبان ۵۰%
مشترک ۴۲%
تحصصی ۶۱%
مدیریت ۵۵%
معماری سفید

اگر امیرکبیر دوست داری، آره حتماً قبولی... به هر حال رتبه‌ی یک هر جا بزنه قبوله Smile

آره برای امیرکبیر خوندم خدا از زبونت بشنوهHuh

درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - ghaem_20 - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۰۸ ب.ظ

سلام

مشترک افتضاح : ۱۰
تخصصی : ۳۵
مدیریت:۵۰
معماری:۳
زبان:سفید

به نظر تون امیدوار باشم؟ رتبه حول وحوش چند میشه؟

RE: درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - bahareh_khodaei - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۰۹ ب.ظ

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۰۵ ب.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۰۳ ب.ظ)setareh70 نوشته شده توسط:  زبان ۵۰%
مشترک ۴۲%
تحصصی ۶۱%
مدیریت ۵۵%
معماری سفید

اگر امیرکبیر دوست داری، آره حتماً قبولی... به هر حال رتبه‌ی یک هر جا بزنه قبوله Smile

آفرین ! چه درصد مشترکی ! Big Grin

درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - negina - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۱۳ ب.ظ

دوستان من کد دفترچه سوالمو یادم نیست چیکار کنم؟

درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - ka arman - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۱۵ ب.ظ

سلام دوستان من شدیدا به سوال ۳۲ گسسته اعتراض دارم عبارت اول ۱۰۰% نادرسته چون گفته بدون جهت..
و سوال ۴۹ نرم افزار...
۵۶ شبکه هم که گزینه اول درسته پس چرا زده ۴///
سوال ۸۰ پایگاه داده هم که بدون شک غلطه چون تو همه کتابا میگه چیزی که تو Group by حتما باید تو select هم بیاد...
اهههههههههههههههههههههههههههههههههه.........