تالار گفتمان مانشت
زمان بندی SJF - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
RE: زمان بندی SJF - ماهسان لیما - ۲۰ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۱۷ ب.ظ

این سوال هم دقیقا مثل سوال بالا حل میشه ولی مشکل این جاست که من اگه این رو هم حل کنم سودی به حال شما نداره
مثل همین که توضیحات رو تا آخر ادامه بدم
من تا یه جایی گفتم چجوری پردازنده یا یه منبع رو میگیرن و آزاد میکنن حالا شما بیا به من بگو از اول تا آخر قضیه چه جوریه به نظرت تا من اشکالاتت رو برطرف کنم
[/quote]
[undefined=undefined] khob baraye p1[/undefined]
az 0 ta 3 cpu3
az 3 ta 7 net4
az 7 ta 9 cpu2
az 10 ta 12 disc3
az 13 ta 18 cpu5
az 18 ta 20 disc2
az 21 ta 23 cpu2

[undefined=undefined]barayep2[/undefined]
az 3 ta 7 cpu4
az 7 ta 10 disc 3
az 10 ta 13 cpu3
az 13 ta 16 net3
az 18 ta 21 cpu3
az 21 ta 24 net 3
az 24 ta 27 cpu3

RE: زمان بندی SJF - hosshah - 20 دى ۱۳۹۲ ۰۹:۵۱ ب.ظ

اینجوری نباید بگی ببین من چجوری نوشته بودم
به ترتیب اول p1 میاد تا زمانی که p2 بیاد دوتا CPU میگیره و وقتی p2 اومده چون زمانی که از CPU میخواد نسبت به p1 بیشتره پس الگوریتم SRT پردازنده رو به p1 میده تا تکمیل شه بعد که تموم شد ۴ تا CPU رو به p2 و ۴ تا شبکه رو به p1 میده و...

RE: زمان بندی SJF - ماهسان لیما - ۲۰ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۲۱ ب.ظ

(۲۰ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۵۱ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  اینجوری نباید بگی ببین من چجوری نوشته بودم
به ترتیب اول p1 میاد تا زمانی که p2 بیاد دوتا CPU میگیره و وقتی p2 اومده چون زمانی که از CPU میخواد نسبت به p1 بیشتره پس الگوریتم SRT پردازنده رو به p1 میده تا تکمیل شه بعد که تموم شد ۴ تا CPU رو به p2 و ۴ تا شبکه رو به p1 میده و...

اگه امکانش هست کاملش کنید توضیحاتو....
ممنون.

RE: زمان بندی SJF - hosshah - 21 دى ۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ ق.ظ

(۲۰ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۲۱ ب.ظ)ماهسان لیما نوشته شده توسط:  
(20 دى ۱۳۹۲ ۰۹:۵۱ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  اینجوری نباید بگی ببین من چجوری نوشته بودم

اگه امکانش هست کاملش کنید توضیحاتو....
ممنون.
باشه همون پست اولمو واست کامل کردم ولی پیر شدمSleepy

RE: زمان بندی SJF - ماهسان لیما - ۲۴ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۴۷ ق.ظ

باشه همون پست اولمو واست کامل کردم ولی پیر شدمSleepy
[/quote]

سپاسSmile لطف کردید.