تالار گفتمان مانشت
درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - zoltrix_66 - 02 اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۵۶ ب.ظ

زبان تخصصی:۱۰۰
مشترک ۹۸/۹۸Undecided
تخصصی مشترک۱۰۰
معماری ۱۰۰
بچه ها به نظرتون امیدی به شبانه ای هستCoolCoolCoolCoolCool

اینو فقط نوشتم که بگم به دنیای مجازی اعتباری نیست.
روحیتونو نبازین.موقع اعلام نتایج همه چیز معلوم میشه

درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - Nfrs - 02 اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۰۲ ب.ظ

(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۵۶ ب.ظ)zoltrix_66 نوشته شده توسط:  زبان تخصصی:۱۰۰
مشترک ۹۸/۹۸Undecided
تخصصی مشترک۱۰۰
معماری ۱۰۰

احسنت!

درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - نارین - ۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۱۵ ب.ظ

من با کسی کاری ندارم ولی خودم که خوب میدونم چیکار کردم امروز این جراتو به خودم دادم که درصدامو با کلیدهای سنجش گرفتم واقعا افتضاح بود خوابم به واقعیت پیوست حالا باید با یه روحیه جدید برم واسه باز درس خوندن اما بعد از خونه تکونی و شاید یه سفر خیلی دردناکه واسم که باز باید بخونم یه جورایی از مدتها قبل هم میدونستم اما تمام سعیمو کردم که امیدمو تا آخرین لحظات از دست ندم چه کنیم این شد دیگه ، البته آزمون آزادم در پیشه . خدایا باز هم شکرت خدایا به امید تو ...

RE: درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - ali007 - 02 اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۱۵ ب.ظ

(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۵۶ ب.ظ)zoltrix_66 نوشته شده توسط:  زبان تخصصی:۱۰۰
مشترک ۹۸/۹۸Undecided
تخصصی مشترک۱۰۰
معماری ۱۰۰

به نکته ظریفی اشاره کردی....

درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - kiannn - 02 اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۲۴ ب.ظ

سلام.درصدهای من:
زبان ۸۶
مشترک ۹۰
تخصصی ۸۹
مدیریت ۱۰۰

امیدی هست؟ مجاز میشم؟ توروخدا جواب منم بدید، دارم از استرس میمیرم

درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - Nfrs - 02 اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۲۷ ب.ظ

(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۲۴ ب.ظ)kiannn نوشته شده توسط:  سلام.درصدهای من:
زبان ۸۶
مشترک ۹۰
تخصصی ۸۹
مدیریت ۱۰۰

حدس من اینه که مجازی غیرانتفاعی می تونین قبول شین ولی باید تا اومدن رتبه ها صبر کنید فعلا هیچی معلوم نیست ...

RE: درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - Asemaneabi - 02 اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۴۳ ب.ظ

اهان...

دیگه هیچ کس حال نداره جواب بده؟؟

عجب... نوبت ما که شد آسمون تپید : دی

درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - neda.h - 02 اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۴۵ ب.ظ

زبان ۵/۵۵
مشترک ۲۳/۳۳
تخصصی ۶۱/۱۱
معماری ۲۲/۲۲!!!
فکر میکنید چند؟
واسه تهران خوندم اما لعنت به کلید سنجش
اگه ۵-۶تا اعتراض وارد بشه خوب میشه
الان چی؟

RE: درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - farzad.arshad - 02 اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۵۳ ب.ظ

(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۲۴ ب.ظ)kiannn نوشته شده توسط:  سلام.درصدهای من:
زبان ۸۶
مشترک ۹۰
تخصصی ۸۹
مدیریت ۱۰۰

نا امید نشید. زندگی که همش درس کنکور نیست
امیدوارم که مجاز بشید
از همین الان برای سال بعد می تونید برنامه ریزی کنید Tongue

درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - abji22 - 02 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۴۵ ب.ظ

من همه درسام صفر فقط مشترک ۲۱ زدم؟نظرتون چیه؟برم تو افق محو بشم یا زیر۱۰۰ میشم؟

راستی تاثیر تراز چجوریه؟

درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - jparisa - 03 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۰۲ ق.ظ

درصدام رو برای افزایش روحیه بقیه میزارم
ایشالا سال بعد زیر ۳۰% نداشته باشم!!!
زبان ۲۲/۲۲%Huh(همیشه بالا میزدم)
مشترک ۱۳/۳۳%Undecided(۳تا گسسته و ۳تا ساختمان و ۱ طراحی درست)
تخصصی ۱۸/۵%HuhConfused
مدیریت ۴۶/۶۶%
معماری ۵/۵%
خدارو شکر منفی نشده Big Grin
امسال که همه تخصصی رو بالا زدن من گند زدمSad تو پرانتز بگم خیلی از درسا رو نشد بخونم
مجاز میشم آیا؟!

درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - sorlin - 03 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۱۳ ق.ظ

خاک تو سرت سنجش با این کلیدات Sad(((
من کلیدای پارسه رو دیدم رفتم مصاحبم و نوشتم Big Grin
کلیدای سنجش اومد ارزو هام بر باد رفت :|
یعنی اینایی که میگن ما مشترک رو بالای ۴۰ زدیم و میخوام بکشم Sad
چتو میشه اخه Sad(

(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۰۲ ق.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  درصدام رو برای افزایش روحیه بقیه میزارم
ایشالا سال بد زیر ۳۰% نداشته باشم!!!
زبان ۲۲/۲۲%Huh(همیشه بالا میزدم)
مشترک ۱۳/۳۳%Undecided(۳تا گسسته و ۳تا ساختمان و ۱ طراحی درست)
تخصصی ۱۸/۵%HuhConfused
مدیریت ۴۶/۶۶%
معماری ۵/۵%
خدارو شکر منفی نشده Big Grin
امسال که همه تخصصی رو بالا زدن من گند زدمSad تو پرانتز بگم خیلی از درسا رو نشد بخونم
مجاز میشم آیا؟!

اره بابا من با این درصدای زیر پارسال مجاز شدم تکمیل ظرفیت هم قبول شدم بعد Big Grin
زبان ۱۸ / مشترک ۵ / مدیریت ۴۸ / تخصصی ۱۰

RE: درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - jparisa - 03 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۲۴ ق.ظ

(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۱۳ ق.ظ)sorlin نوشته شده توسط:  اره بابا من با این درصدای زیر پارسال مجاز شدم تکمیل ظرفیت هم قبول شدم بعد Big Grin
زبان ۱۸ / مشترک ۵ / مدیریت ۴۸ / تخصصی ۱۰
رتبتون چند شد؟Big Grin
من رتبم چند میشه مثلا؟

RE: درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - mina70 - 03 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۳۵ ق.ظ

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۳۲ ب.ظ)sadradin نوشته شده توسط:  فکر کنم چون مدرسان هم کلید D رو انتشار داده ، و تمام و کمال یکسان بوده ، برا همین نذاشتن !!

مشترک:۱۸/۸۸(سوالایی ک شک داشتم درست بودن اما اونایی که مطمئن بودم چندتاشون غلط بودنSad)
مدیریت:۷۱
تخصصی:۸۱/۴۸
معماری:۱۶/۶
زبان:سفیدSad
(البته طبق جوابای سنجش)
به نظرتون من روزانه قبول میشم؟

درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - Nfrs - 03 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۴۲ ق.ظ

(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۳۵ ق.ظ)mina70 نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۳۲ ب.ظ)sadradin نوشته شده توسط:  فکر کنم چون مدرسان هم کلید D رو انتشار داده ، و تمام و کمال یکسان بوده ، برا همین نذاشتن !!

مشترک:۱۸/۸۸(سوالایی ک شک داشتم درست بودن اما اونایی که مطمئن بودم چندتاشون غلط بودنSad)
مدیریت:۷۱
تخصصی:۸۱/۴۸
معماری:۱۶/۶
زبان:سفیدSad
(البته طبق جوابای سنجش)
به نظرتون من روزانه قبول میشم؟

تخصصی ٨١ خیلی عالیه ان شالله که روزانه قبولید.