تالار گفتمان مانشت
منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - abs - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۹ ق.ظ

برید با آرامش بخوابیدAngel Big Grin

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - happyfeat - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۰ ق.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۱ ق.ظ)javid_1110 نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۵ ق.ظ)happyfeat نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۸ ق.ظ)sa16ra نوشته شده توسط:  جالبه ها زنگ میزنی مرکز آزمون این مثلا صدای ضبط شده میگه نیمه دوم شهریور
خسته شدم دیگه!!!

اونجا باید به داخلی ۸ وصل بشی و شنماره ۸ رو بزنی که به اوپراتور وصل بشی منم الان دارم می گیرم اما تا حالا موفق نشدم و اشغال بوده . شما هم سعی کن و اگه تماس گرفتی نتیجه رو اینجا اعلام کن

این شماره مرکز آزمونو میدید ماهم یه تماسی بگیریم

۲۲۵۷۳۱۳۱
۲۲۵۷۴۳۳۳
۲۳۵۳۳۰
شما هم تماس بگیرید شاید جواب قاطع تری دادن
با جوابی که به این دوستمون دادن یعنی ۱ هفته دیگه بلاتکلیفی

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - byb - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۲ ق.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۵ ق.ظ)amin202020 نوشته شده توسط:  سلام به دوستای گلِ پشت کنکوری مِث خودم!
چِطورین؟

آقا به من الهام شده امرو میاد... باوَر کن!
دوستــــــــــــــــــــــان عزیزم .... استرسو از خودتون دور کنین

ریلَکس ...
ریلَکس ...
ریلَکستر ...
Big Grin Big Grin کارمون به جایی رسیده که دیگه باید با مرکز آزمون تله پاتی برقرار کنیم.!!!! Big Grin

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - mohsen66 - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۲ ق.ظ

شاید امروز بیاید شاید...
ولی می دونم که امروز نمیاد Big Grin

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - taha.maten - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۳ ق.ظ

بچه هنوز امیدتون رو از دست ندید شاید امروز اعلام کنند

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - ainaz68 - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۵ ق.ظ

اگه امروز میخاست بیاد لاقل یه خبری تو سایتا بود ..
لاقل میگفتن فردا اعلام میشه ..
همیشه از قبل اعلام میکنن ..
اما الان همه جا همون نیمه ی مهر ماه رو نوشته .. یا هفته ی دوم مهر ..

خلاصه معلوم نیس ..
شاید فردا .. شاید پس فردا .. و شایــــــ...د....

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - byb - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۵ ق.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۸ ق.ظ)F_Arshad نوشته شده توسط:  نه عزیز قبول نشدم . رتبم ۲۶ شده و آخرین نفر ۲۳ بود . شانس رو می بینی !!! ولی باز هم خدا رو شاکرم
کجا زده بودین؟؟؟

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - m_f123456 - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۲ ق.ظ

فکر کنم این عذاب الهی است برای کسی که خوب درس نخوند (خودم) باشد تا عبرت دیگران باشد

معنی :عذابی سهمگین تر از صبر کردن برای مرکز آزمون نیست

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - mehdi67ma - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۵ ق.ظ)byb نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۸ ق.ظ)F_Arshad نوشته شده توسط:  نه عزیز قبول نشدم . رتبم ۲۶ شده و آخرین نفر ۲۳ بود . شانس رو می بینی !!! ولی باز هم خدا رو شاکرم
کجا زده بودین؟؟؟

مهندس خوش به حالت همون جایی که امتحان دادی ۱۰۰ درصد قبولی. موفق باشی.

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - fmka2f - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ

واقعا این خیلی زشته که یک تاریخ دقیق برای اعلام نتایج اعلام نکنن و این همه ملت رو تو استرس نگه دارن.....این حداکثر تا نیمه مهرتون منو کشت.....

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - فرحناز - ۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۵ ق.ظ

به دانشگاه های آزاد اعلام کردند که نتایج این هفته اعلام خواهد شد. امروز نتایج اعلام نمیشه .

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - byb - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۸ ق.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۵ ق.ظ)فرحناز نوشته شده توسط:  به دانشگاه های آزاد اعلام کردند که نتایج این هفته اعلام خواهد شد. امروز نتایج اعلام نمیشه .
از دانشگاه پرسیدین؟؟اگه آره از کذوم واحد؟؟؟

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - happyfeat - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۱ ق.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۵ ق.ظ)فرحناز نوشته شده توسط:  به دانشگاه های آزاد اعلام کردند که نتایج این هفته اعلام خواهد شد. امروز نتایج اعلام نمیشه .

دوست من شما از جای خاصی این خبر رو شنیدید. ممنون میشم بگید از کجا این خبر را شنیدید

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - fmka2f - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۱ ق.ظ

خوب این هفته شامل امروز هم میشه دیگه چرا میگی امروز نمیاد....اها منظورت اینه که از نظر مسئولان "این هفته "برابره با ساعت ۲۴ روز جمعه

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - casmany - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۱ ق.ظ

تو رو خدا ببینین الکی الکی دارن جوان های این مملکتو استرس می دن. همین طور هستش که مملکتمون اینطوریه. ببینین سیستم چقدر فشله که خودشون حرف میزنن و به قولشون کلی برنامه ریزی میکنن منتها انتهاش اینجوری میشه.
خاطر میخی ،نعلی افتاد.
بخاطر نعلی،اسبی افتاد.
بخاطر اسبی،سواری افتاد.
بخاطر سواری،جنگی شکست خورد.
بخاطر شکستی،مملکتی نابود شد.
همه اینها به خاطر کسی بود که میخ را خوب نکوبیده بود.
(ضرب المثل ژاپنی)