تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - masoud67 - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۲۵ ب.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۵۵ ب.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط:  وقتی به جای درس میرم برف بازی Big Grin
خدایی سازنده این اثر هنری حقش نیست بره شریف؟!
من اینقدر شریف شریف میکنم تا خدا تو رودرواسی یه کاریش کنه Big Grin
الان خدا بدجور تو رودرواسی گیر کرده Big Grin
همین که با این اثر هنری عذاب واسمون نازل نکنه جای شکر داره ، شریف پیشکش Angel

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - mahdieh1 - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۲۵ ب.ظ

سلام خدمت دوستان پرانرژی مانشت
بچه ها من هنوز فارغ التحصیل نشدم وتا ۳۱/۶/۹۳ فارغ التحصیل میشم میخواستم بدونم که الان من باید معدل این ترمم رو بنویسم ؟الن منظور این بند دقیقا چیه؟
ﺣﺪاﻛﺜﺮ ﺗﺎ ﺗﺎرﻳﺦ ۹۳/۶/۳۱ ﻳﺎ ۹۲/۱۱/۳۰ ﻓﺎرغ اﻟﺘﺤﺼﻴﻞ
ﺧﻮاﻫﻨﺪ ﺷﺪ، ﺑﺎﻳﺪ ﻣﻴﺎﻧﮕﻴﻦ واﺣﺪﻫﺎیﮔﺬراﻧﻴﺪه ﺷﺪه ﺗﺎ ﺗﺎرﻳﺦ ۹۲/۶/۳۱ ﻳﺎ ۹۲/۱۱/۳۰ آﻧﺎن ﺑﺎ ﻣﻌﺪل ﻣﻨﺪرج در ﻛﺎرت ﺷﺮﻛﺖ در آزﻣﻮن ﻳﻜﺴﺎن ﺑﺎﺷﺪ. در ﻏﻴﺮاﻳﻨﺼﻮرت ﻣﻲﺑﺎﻳﺴﺖ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ وﻳﺮاﻳﺶ ﻣﻌﺪل ﺧﻮد در ﺳﺎﻳﺖ ﺳﺎزﻣﺎن اﻗﺪام ﻧﻤﺎﻳﻨﺪ.

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - fulgent - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۲۶ ب.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۲۳ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۵۶ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  بچه ها راستی دقت کردین ۱۰ دقه وقت کامپیوتر کم شده ها
حواستون باشه Wink
داداش چرا سفسطه میکنی ، کجاش ده دقیقه کم شده ؟
ولی من هنوز موندم چرا دو سال پیش ، کنکور ارشد دانشگاه صنعتی ۸ونیم شروع شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اره فکر کنم پارسال هم ۸/۳۰ شروع شد....امسالم به نظرم ۸/۳۰ شروع میشه...البته نوشته فرایند ازمون یعنی دیگه ۸ همه باید نشسته باشند و برگ نظرسنجی میدن ولی ۸/۳۰ میگن سوالات رو بردارین.

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۲۷ ب.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۱۶ ب.ظ)AEM4949 نوشته شده توسط:  شنیدی میگن : طرف ب جای پای شتر ، رفته پای مگس رو نعل میکنه؟Big Grin
بابا گسسته ، ریاضی مهندسی ، کامپایلر و... کجا ، مدیریت و مهندسی نرم افزار کجاSmile

حالا شما که ریاضی نخوندی داری باهاشون کلاس میذاری؟؟؟ Big Grin

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۲۳ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  داداش چرا سفسطه میکنی ، کجاش ده دقیقه کم شده ؟
ولی من هنوز موندم چرا دو سال پیش ، کنکور ارشد دانشگاه صنعتی ۸ونیم شروع شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا دیگه داداش مگه ۱۶۰ دقه دفترچه ۱ و ۸۰ دقه دفترچه ۲ نبود خب میشه ۲۴۰ دیگه ولی الان ۲۳۰ زده

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hamedit89 - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۳۰ ب.ظ

معدل رو چه جوری میشه اصلاح کرد؟

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۳۲ ب.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۲۵ ب.ظ)mahdieh1 نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستان پرانرژی مانشت
بچه ها من هنوز فارغ التحصیل نشدم وتا ۳۱/۶/۹۳ فارغ التحصیل میشم

شما دهه هفتادیا کی میخواین خودتون به کاراتون رسیدگی کنید Big Grin
سلام یعنی باید معدل کلت تا آخره ترم ۶ رو وارد کنی

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - masoud67 - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۳۲ ب.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۲۷ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  چرا دیگه داداش مگه ۱۶۰ دقه دفترچه ۱ و ۸۰ دقه دفترچه ۲ نبود خب میشه ۲۴۰ دیگه ولی الان ۲۳۰ زده
والا یادم نیست. ولی فقط میدونم ۱۱:۵۰ پرتمون میکردن بیرون
اینم که ۲۳۰ تاست یعنی ۱۰دقیقه تا ۴ ساعت فاصله داره و جور درمیاد Tongue

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - maryam.raz - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۳۲ ب.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۲۶ ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۲۳ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۵۶ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  بچه ها راستی دقت کردین ۱۰ دقه وقت کامپیوتر کم شده ها
حواستون باشه Wink
داداش چرا سفسطه میکنی ، کجاش ده دقیقه کم شده ؟

اره فکر کنم پارسال هم ۸/۳۰ شروع شد....امسالم به نظرم ۸/۳۰ شروع میشه...البته نوشته فرایند ازمون یعنی دیگه ۸ همه باید نشسته باشند و برگ نظرسنجی میدن ولی ۸/۳۰ میگن سوالات رو بردارین.
پارسال که شیراز ۹ شروع کردن!
دفترچه اول هم همیشه ۱۵۰ دقیقه بوده نه ۱۶۰

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - fulgent - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۳۲ ب.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۲۷ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۱۶ ب.ظ)AEM4949 نوشته شده توسط:  شنیدی میگن : طرف ب جای پای شتر ، رفته پای مگس رو نعل میکنه؟Big Grin
بابا گسسته ، ریاضی مهندسی ، کامپایلر و... کجا ، مدیریت و مهندسی نرم افزار کجاSmile

حالا شما که ریاضی نخوندی داری باهاشون کلاس میذاری؟؟؟ Big Grin

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۲۳ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  داداش چرا سفسطه میکنی ، کجاش ده دقیقه کم شده ؟

چرا دیگه داداش مگه ۱۶۰ دقه دفترچه ۱ و ۸۰ دقه دفترچه ۲ نبود خب میشه ۲۴۰ دیگه ولی الان ۲۳۰ زده

الان چک کردم پارسال هم ۲۳۰ دقیقه بوده!!!

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - mohammad.ardeshiri - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۳۲ ب.ظ

من دانشگاه تهران افتادم هربار کنکور دادم قبول شدم دانشگاه تهران بودم ما که جوازمونو گرفتیم بده کنکور همونجا ثبت نام میکنم

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - unicornux - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۳۳ ب.ظ

من افتادم دانشگاه علوم و فنون. ۴ سال تو همین سال امتحان دادم ، و ۸ تا آزمون آزمایشی هم همینجا دادم. فقط آزمون آیین نامم و یجا دیگه دادم وگرنه بقیه آزمونای زندگیم همینجا برگزار شده!

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - masoud67 - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۳۳ ب.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۲۶ ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  اره فکر کنم پارسال هم ۸/۳۰ شروع شد....امسالم به نظرم ۸/۳۰ شروع میشه...البته نوشته فرایند ازمون یعنی دیگه ۸ همه باید نشسته باشند و برگ نظرسنجی میدن ولی ۸/۳۰ میگن سوالات رو بردارین.
آخه من تو آزمون پریروز به بچه های مکانیک این حرفو زدم، همه زدن زیر خنده Confused و گفتند شوخی باحالی کردی
یه جای کار میلنگه

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - mehdi.m2 - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۳۳ ب.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۲۵ ب.ظ)mahdieh1 نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستان پرانرژی مانشت
بچه ها من هنوز فارغ التحصیل نشدم وتا ۳۱/۶/۹۳ فارغ التحصیل میشم میخواستم بدونم که الان من باید معدل این ترمم رو بنویسم ؟الن منظور این بند دقیقا چیه؟
ﺣﺪاﻛﺜﺮ ﺗﺎ ﺗﺎرﻳﺦ ۹۳/۶/۳۱ ﻳﺎ ۹۲/۱۱/۳۰ ﻓﺎرغ اﻟﺘﺤﺼﻴﻞ
ﺧﻮاﻫﻨﺪ ﺷﺪ، ﺑﺎﻳﺪ ﻣﻴﺎﻧﮕﻴﻦ واﺣﺪﻫﺎیﮔﺬراﻧﻴﺪه ﺷﺪه ﺗﺎ ﺗﺎرﻳﺦ ۹۲/۶/۳۱ ﻳﺎ ۹۲/۱۱/۳۰ آﻧﺎن ﺑﺎ ﻣﻌﺪل ﻣﻨﺪرج در ﻛﺎرت ﺷﺮﻛﺖ در آزﻣﻮن ﻳﻜﺴﺎن ﺑﺎﺷﺪ. در ﻏﻴﺮاﻳﻨﺼﻮرت ﻣﻲﺑﺎﻳﺴﺖ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ وﻳﺮاﻳﺶ ﻣﻌﺪل ﺧﻮد در ﺳﺎﻳﺖ ﺳﺎزﻣﺎن اﻗﺪام ﻧﻤﺎﻳﻨﺪ.
هم می تونید معدل کلتون تا اخر تابستون پیش یعنی ۹۲/۶/۳۱ بنویسید هم می تونید معدل کل تا تاریخ ۹۲/۱۱/۳۰ بدید

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - masoud67 - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۳۵ ب.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۳۲ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  پارسال که شیراز ۹ شروع کردن!
از شیراز بعیده انقدر زود شروع کنن Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - fulgent - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۳۶ ب.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۳۳ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۲۶ ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  اره فکر کنم پارسال هم ۸/۳۰ شروع شد....امسالم به نظرم ۸/۳۰ شروع میشه...البته نوشته فرایند ازمون یعنی دیگه ۸ همه باید نشسته باشند و برگ نظرسنجی میدن ولی ۸/۳۰ میگن سوالات رو بردارین.
آخه من تو آزمون پریروز به بچه های مکانیک این حرفو زدم، همه زدن زیر خنده Confused و گفتند شوخی باحالی کردی
یه جای کار میلنگه

نه من دقیقا یادمه که با دوستام حرف میزدیم و میگفتیم ۸ شد و هیچ خبری از سوالا نیست....Sleepy