زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :(

ارسال: #۱۸۱
۲۵ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۱۹ ب.ظ، توسط Ametrine.)
RE: تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :(
(۲۵ بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۰۶ ب.ظ)sa.ghasemi نوشته شده توسط:  این عکس ها واسه دی ماهه واسه اینکه نخوابم این مواد سمی رو میخوردم Smile فکر کنم کبدم از کار افتاده و این گل ها ی بسیار زیبا محیط کتابخونمون بود که کتابدار عزیزمون ازش نگه داری میکرد
[تصویر:  IMG_5247.JPG]
۹۵ درصد!!! چطوری اینو میخورید؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۸۲
۲۵ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۲۷ ب.ظ
(۲۵ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۱۹ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۰۶ ب.ظ)sa.ghasemi نوشته شده توسط:  این عکس ها واسه دی ماهه واسه اینکه نخوابم این مواد سمی رو میخوردم Smile فکر کنم کبدم از کار افتاده و این گل ها ی بسیار زیبا محیط کتابخونمون بود که کتابدار عزیزمون ازش نگه داری میکرد
[تصویر:  IMG_5247.JPG]
۹۵ درصد!!! چطوری اینو میخورید؟

دقیقا مثله زهر ماره SmileSmileچاره ای نبود خیلی خوابم میومد دیگه اخراش بود ولی سال بعد قصد دارم به جای اینا بگیرم مثل ادم بخوابمSmile خوب
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: elham joon , setarehfb
ارسال: #۱۸۳
۲۶ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۵۰ ق.ظ
ممنون از همه ی بچه ها. حالا میبینم فقط من نبودم که استرس داشتم و تلاش میکردم. میبینم هممون تویه یه حال و هوا بودیم. همگی خسته نباشید. از خدا میخوام نتیجه زحماتمون رو ببینیم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: elham joon , abji22
ارسال: #۱۸۴
۲۶ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۵۸ ب.ظ
سلام به همه دوستان
من مهر که شروع کردم به خوندم ۸۳ کیلو بودم و الان ۱۰۵ کیلو یعنی آقا له لهم
کمرم که کلا در میکنه، پام هم آب انداخته
نشستیم خوندیم یعنی خوندما تاحالا تو زندگیم اینقدر نخونده بودم. اگه از ۱۰ سالگی اینطور میخوندم الان دنیا جواب گوی نیازهای علمی من نبودBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
خوب کنکور رو دادیم یعنی روز مرگم بود ما هم استرسی شبش خوابم نمی برد(البته بخاطر اینکه جام عوض شده بود)
الانم هیچ کدوم از تاپیک های مربوط به سوالات فلان درس کنکور رو نخوندم و نمی خونم و الان دیگه نمی دونم چیارو زدم. سال پیش فکر می کردم تخصصی ۱۲% زدم اومد ۲۸%. کلا مهم نیست شما چی فکر می کنید مهم اینه که اونا(طراح ها) چی فکر میکنند
ولی کلا حرفم اینه استادم برداشت روز دفاع بهم گفت قرار نیست همه برن ارشد بخونن پس استرس نداشته باش منم گفتم مهم نیست بقیه چی می خوان بشن ولی من میخوام ارشد و دکترای کامپیوتر توی یک دانشگاه خوب بخونم ولی الان که کنکور تموم شده (واقعا نمی دونم چکار کردم کنکور رو) بهتون میگم چنان آش دهن سوزی نیست و خیلی سخت نگیریدش.
کسی همیشه موفقه که مدیریت ذهن خودشو داشته باشه و یک برنامه منطقی نرمال داشته باشه
همگیتون موفق باشید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: yamahdi , NP-Cσмρℓєтє , abji22 , zahra_ce87 , shayesteNEY , d_felfelak
ارسال: #۱۸۵
۲۶ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۳۸ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۲۱ ق.ظ)موج نوشته شده توسط:  اگه موافقید تا قبل از اینکه کتاباتون رو جمع کنید یه عکس از اتاق درس تون توی این تاپیک بذارید
این تصاویر که میذارم یکیش صحنه واقعی اتاق بدون دست خوردگی هست و یکی حدود یه هفته بعد کنکور پارسال که کتابام رو جمع کردم و یه عکس خوشگل برای یادگاری انداختم
[تصویر:  attachment.php?aid=2761]
فرش کاشا ن تون خیلی قشنگه اتفاقا لنگه ی همین فرش رو ما هم داریم SmileSmileSmile
۰
۰
ارسال: #۱۸۶
۲۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۳۰ ب.ظ
سلام این عکسای شما دوستان را میبینم باز اشک توی چشمام حلقه میزنه.....
حیف که ما هیچکدوم دوربین نداشتیم وگرنه من یه فیلم باحال از سالن مطالعمون میگرفتم براتون میزاشتم یه روزی که داشتیم درس میخوندیم یه گربه خیلی ناز اومد پشت پنجره اتاق کوچولویی که سه نفری توش درس میخوندیم اینقد ادا درآورد برامون ما هم میخندیدیم ولی یواشکی که صدامون بیرون نره هیچکدوممون هم گوشیامون دوربین نداشت که این فیلم باحال را ظبط کنیم .
یاد اون روزا که میافتم !!! های !خدا نمیدونم چی بگم لابد مصلحتت نیست پس شکرت ....

آقای استیو جابز تو یکی از سخنرانیهاشون جمله قشنگی را برای دانشجوها آرزو کردند که برای من خیلی تاثیرگذار بوده ایشون گفتند :
Stay hungry , Stay foolish=حریص باشید ، دیوانه باشید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: raha_ce , so@ , ziba.O
ارسال: #۱۸۷
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۱:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۳۹ ب.ظ، توسط Amir V.)
یادش بخیر.
عکسا به ترتیب برای کتاب شبکه و سیستم عامل هست فکر کنم.
پیشاپیش عذر میخوام بابت کلمات موجود در عکس دوم. تست سخت بود Big Grin.

There is no there there.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , crevice , Milestone , αɾια
ارسال: #۱۸۸
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۲:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۴۰ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۳۹ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  یادش بخیر.

سال کنکور شما تکرار نشدنی ترین سال مانشت بود کلی رتبه تک رقمی و دو رقمی آورده بودن بچه های مانشت.
اون سال من دانشجو سال سوم بودم فکر کنم و بعد دیدن نتایج خوب بقیه و ذوق و شوقشون بود که تصمیم گرفتم هر طور شده بخونم و منم تو کنکور رتبه بیارم ولی نشد که نشدBig GrinBig Grin

------------------------------------------------------------------------------------------------

امسال انقدررررررر خسته بودم که میخواستم یه سال تمام رو استراحت کنم و قصد درس خوندن و دانشگاه رفتن و .. هم نداشتم. فقط گاهی تفریحی کتاب و جزوه هام رو ورق میزدم که مطالب یادم نره!

[تصویر:  455403_ayva_img_20160902_112747.jpg]

[تصویر:  455403_m4xz_img_20161127_114108.jpg]

این عکس آخری خیلی بی فرهنگ و بی تربیت و بی ادب و بی معرفت و نامرده!Big Grin
میبینمش اعصابم داغون میشه و دلم میخواد سرم رو بکوبم به دیوار!Angry
سال قبل که آخرین مرورمو روز قبل کنکور انجام دادم و این عکس رو با ذوق گرفتم بعدش تو دفترخاطراتم نوشتم استرس دارم ولی امسال دیگه موفق میشم و ... جدی فکر میکردم حتما یه رتبه خیلی خوبی میارم و شریفی میشم و خیلی ذوق زده بودم وقتی این عکس رو میگرفتم و اون جمله رو مینوشتم.
ولی دقیقا بعدش یه خبری دادن بهمون که کل شب رو نخوابیدم و همه بیمارستان بودن و منم اینور نگران و یه سری اتفاق دیگه هم بعدش افتاد و تا چند روز بعد کنکور هم این ماجرا ادامه داشت.. شاهکار سال قبل سنجش هم که استرسم رو بیشتر کرد سر جلسه.. اصلا تمرکز نداشتم تو کنکور و بدجور بدشانسی آورده بودم. بعد نتایج هم کلی سرزنش شدم که چرا سال قبلش که رتبه خوبی آورده بودی لجبازی کردی انتخاب رشته نکردی و به این فکر نکردی که زندگی رو نمیشه پیش بینی کرد و... واقعا یکی از بدترین روزهای عمرم بود اون کنکور.
[تصویر:  455403_q4m8_img_20170427_100255.jpg]

بعدانوشت: چند تا از عکس ها رو به دلیل حجم زیادشون حذف کردم : )
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , Milestone , diligent , NP-Cσмρℓєтє , αɾια
ارسال: #۱۸۹
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۳:۵۲ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۵۴ ق.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  [تصویر:  455403_bjnt_img_20170628_102002.jpg]

ای بابا! آخه درسته گذاشتن این تصاویر رنگی رنگی؟ Dodgy زشت نیست انصافا؟ Big Grin نمی‌گین بچه مردم حسودی می‌کنه؟ Big GrinTongue
از شواهد و قرائن به نظر میاد شما دارای استعداد بالقوه‌ای برای تحصیل تو سه رشته: ۱/ مدیریت اطلاعات، ۲/ گرافیک و ۳/ ادبیات زبان کره‌ای هستین! ConfusedDodgySmileBig GrinTongue

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۳:۲۶ ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  اتفاقا منم عکس گرفتم از کنکور ارشدم. یبار دلم خواست بذارم

بیشتر شبیه رفتن به پیک‌نیکه تا جایی برای درس خوندن! Big GrinTongue
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , khayyam , tabassomesayna
ارسال: #۱۹۰
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۴:۴۷ ب.ظ
عکساتون خیلی بامزه بود.
بعضیام که چقد خودکار رنگی داشتن Big GrinTongue

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۱۹۱
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۵:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۵:۱۲ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
بنظر من ته نامردیه که تو این اوضاع عکس چایی! میذارید UndecidedDodgySleepyConfused
بقیه هاشو خیلی دوس نداشتم Big Grin

+منظورم خوردنی ها و آشامیدنی ها بود البته!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۱۹۲
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۵:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۵:۲۴ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۳:۵۲ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  ای بابا! آخه درسته گذاشتن این تصاویر رنگی رنگی؟ [تصویر:  dodgy.gif] زشت نیست انصافا؟ [تصویر:  biggrin.gif] نمی‌گین بچه مردم حسودی می‌کنه؟ [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  tongue.gif]
از شواهد و قرائن به نظر میاد شما دارای استعداد بالقوه‌ای برای تحصیل تو سه رشته: ۱/ مدیریت اطلاعات، ۲/ گرافیک و ۳/ ادبیات زبان کره‌ای هستین! [تصویر:  confused.gif][تصویر:  dodgy.gif][تصویر:  smile.gif][تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  tongue.gif]
: )))
یه دوستی اینجا بهم گفت رنگی رنگی و از اون به بعد شدم رنگی رنگیTongue Big Grin اون روز جالب بود واسم که چطور همچین اسمی به ذهنشون رسیده و شاید یه درصد هم فکرش رو نمیکردن دور و بر من کلا رنگی رنگیه عین بچه مدرسه ای ها و مناسب ترین اسم برای منهBig Grin
دیگه عکس های رنگی رو گذاشتم بچه مردم حسودی کنه Big Grin ولی قبول دارم زشته انصافا! به هر کی این عکس ها رو نشون بدم میگه خرس گنده ۱۵ سال قبل ابتداییت تموم شده Big Grin
مرسی خیلی تحویل گرفتید انصافا ..اگه من یکی از این استعدادها رو داشتم الان مدرک دکترام رو هم گرفته بودم Big Grin

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۴:۴۷ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  بعضیام که چقد خودکار رنگی داشتن [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  tongue.gif]
اشاره به کاربر خاصی نباشه البته Big Grin Big Grin Big Grin
علاقه عجیبی به خودکار رنگی و هایلایت دارم.. جالب اینه با وسواس رنگ و کیفیتش رو انتخاب میکنم و میگیرم ولی بعد حیفم میاد زیاد استفاده کنم میذارم جلو چشم باشه ببینمش کیف کنمBig GrinBig Grin
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۳:۲۶ ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  عکسا رو که ببینید متوجه رژیم ۲۵ کیلوییم میشید[تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif]
خیــــلی بامزه بود : )))))))
ولی باز خوبه.. حسودیم شد بهت! باور کن. من کلا کم غذام و زیاد هم از طعم شیرین و شیرینی و اینا خوشم نمیاد .. با این حال چون این چن سال یه جا نشستم فقط درس خوندم و زیاد تحرک نداشتم (البته به جز زمان بین کنکور و اعلام نتایج) اضافه وزن دارم الان و بعد ماه رمضون باید حسابی ورزش کنم! اگه این همه شیرینی و شکلات میخوردم که ۵۰ کیلو اضافه وزن داشتم الان Big GrinBig GrinBig Grin

+جالبه .. منم مثل ان پی اول چایی رو دیدم و یه نگاه به ساعت انداختم ببینم چند ساعت مونده به اذان Big Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , diligent
ارسال: #۱۹۳
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۱:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۱:۰۶ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۳:۲۶ ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin دقیقا حس پیک نیک داشتیم انگار، هفته ی آخر چون از ساعت ۶ صب درسو شروع میکردیم، ۵ پامیشدیم میرفتیم حلیم و نون میخریدیم تا ۶ انرژی داشته باشیم برا شروعBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

هرجور حساب میکنم واکنش درخوری نمیتونم برای این توضیح داشته باشم! :|
نهایت همون مهران مدیری بیاد به دوربین نگاه کنه! :| :|
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: izeh_ninja

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۰۴۸ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۱۷ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  خواص محیط برای عامل سیستم تحلیل تصاویر پزشکی Ali1991khe ۶ ۵,۱۲۵ ۰۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  نکات کنکوری روز خواستگاری Fardad-A ۳۷ ۳۱,۸۱۶ ۰۵ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  فروش بیش از ۳۰ جلد کتاب مرجع و تستی کنکوری ارشد کامپیوتر- توافقی goldenratio ۲ ۲,۹۹۴ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fsadat7
  فروش کتاب های کنکوری ارشد h@3!n ۰ ۱,۷۸۸ ۲۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: h@3!n
  فروش کتاب های کنکوری ارشد h@3!n ۲ ۲,۷۷۹ ۱۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: RoRo_kahani
  فروش تعدادی کتاب کنکوری و دانشگاهی festival ۰ ۱,۵۴۱ ۰۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۷:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: festival
  فروش کتاب های کنکوری m.hush97 ۰ ۱,۷۶۱ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۴:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: m.hush97
Question مدیر بخش "کتاب ها و جزوات کنکوری" چه کاربری است؟ javad94 ۵ ۵,۰۸۸ ۲۵ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close