زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۲۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه علمی کاربردی و پیام نور

ارسال:
۲۳ اسفند ۱۳۹۶, ۱۰:۴۶ ق.ظ
سلام. لطفاً دیدگاهتون و در مورد دانشگاه علمی کاربردی و پیام نور بفرمایید. آیا این دانشگاه‌ها ارزش وقت گذاشتن را دارند؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۳ اسفند ۱۳۹۶, ۱۲:۵۵ ب.ظ
RE: دانشگاه علمی کاربردی و پیام نور
(۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۲۶ ق.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  اصلا و ابدا
وقتتون رو بذارین روی یادگیری زبان بیشتر به کار میاد تا دانشگاه پیام نور یا علمی کاربردی

ممنون.
در مورد دانشگاه آزاد چی؟
ارسال:
۲۳ اسفند ۱۳۹۶, ۰۱:۲۸ ب.ظ
هر سه تا شون مزخرف هستن وقتتو تلف نکن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Cina
ارسال:
۲۳ اسفند ۱۳۹۶, ۰۵:۵۳ ب.ظ
(۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ۰۱:۲۸ ب.ظ)B_Radmanesh نوشته شده توسط:  هر سه تا شون مزخرف هستن وقتتو تلف نکن.
ممنون.
من خیلی درگیر این قضیه شدم و بسیار سردرگم هستم. من در زمینه برنامه نویسی کار می‌کنم و یکی از اهداف آیندم این هست که به صورت کاری مهاجرت کنم. اما خیلی‌ها میگن بدون مدرک میشه، خیلی‌ها هم میگن نمیشه. شهریه‌ی دانشگاه آزاد هم خیلی زیاده، برای خودم هم بهتره که نرم. اما نمیدونم مدرک چقدر تأثیر داره.
ارسال:
۲۳ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۰۵ ب.ظ
من درباره مهاجرت اطلاعی ندارم دوستان دیگه بایستی راهنمایی کنند یا خودتون با دانشجویان سال اخر هر سه دانشگاه صحبت کنید.
درباره جو دانشگاه پیام نور از یکی از اقوام این طور به من گفتند بیشتر مناسب افراد شاغل هستن چون حضور در کلاس اجباری نیست اما همین هم ممکنه به ضرر دانشجو تمام بشه چون اگر استاد نمره میان ترم منوط به حضور در کلاس کند بعلاوه امتحان میان ترم کند نمره میان ترم بهش تعلق نمیگیره.شاید هم برای فرد شاغل اصلا این چیزا مهم نباشد یا اصلا نتونه مرخصی بگیره در این صورت خودش و خدای خودش به صورت خوداموز کتاب را باید بخونه اگر هم متوجه نشد یا باید جزوه بگیره یا کتب امادگی برای ارشد یا از سایت هایی مثل مکتب خونه فیلم مربوط را دانلود کند که فیلم دیدن و نکته برداشتن زمان خودش را میطلبه.در نهایت در امتحان پایان ترم سه حالات پیش میاید یا قبول نمیشه مثلا به خاطر چند صدم یا قبول میشه با نمره ۱۰ ،۱۱ ،۱۲ یا قبول میشه با نمره خوب .مخلص کلام داشتن نمره میان ترم به نفع طرف هست.
امتحان:
چه استاد ۱۰ صفحه یا ۲۰۰ درس داده باشه.معیار تعداد صفحاتی که دانشگاه پیام نور مشخص میکند.
کتب پیام نور یا تالیف خودشون است یا کتب مرجع.مثلا برای درس پایگاه داده کتاب دکتر رانکوهی است یا برای مهندسی نرم افزار راجر پرس من .یا الکترونیک ۱ دکتر میر عشقی یا مثلا طراحی الگوریتم تالیف خود پیام نور و یا ریاضی ۱/
برای سوالات تشریحی هم دانشجو باید تمام مثالهای کتاب و تمرین های اخر فصل کتاب بلد باشه.برای سوالات تستی باید نمونه سوال دانلود یا بخرید برخی سوالات تستی مربوط به ازمون ارشد.

در اخر اگر معدلت کلتون زیر ۱۲ باشه یک سری دروس جبرانی میدن تا معدلتون بالا بیاد.اگر نیومد مدرک معادل.
بعد این دانشگاه نظم نداره هی بخش نامه میدن یه سری چیزا عوض میشه .دانشجو اذیت میشه برای همین مزخرفه.
برای اطلاعات بیشتر
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مراجعه کنید.

================================================================================​==========
دانشگاه ازاد مقطع کارشناسی عرض میکنم به قول یکی از اقوام که بچه اش در این دانشگاه درس میخونه امتحان شون بر اساس جزوه استاد هست.شهریه شم بالا هست.
================================================================================​=========
به نظرم اگر حوصله و اراده و وقت و... دارید تو این موسساتی کنکور کارشناسی مثل قلم چی وگاج و حرف اخر و.... شرکت کنید .یه دانشگاه دولتی درست حسابی قبول شید.شاید بعد نباش به اینجا سر بزنید
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
موفق باشید.
ارسال:
۲۳ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۲۲ ب.ظ
(۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۰۵ ب.ظ)B_Radmanesh نوشته شده توسط:  من درباره مهاجرت اطلاعی ندارم دوستان دیگه بایستی راهنمایی کنند یا خودتون با دانشجویان سال اخر هر سه دانشگاه صحبت کنید.
درباره جو دانشگاه پیام نور از یکی از اقوام این طور به من گفتند بیشتر مناسب افراد شاغل هستن چون حضور در کلاس اجباری نیست اما همین هم ممکنه به ضرر دانشجو تمام بشه چون اگر استاد نمره میان ترم منوط به حضور در کلاس کند بعلاوه امتحان میان ترم کند نمره میان ترم بهش تعلق نمیگیره.شاید هم برای فرد شاغل اصلا این چیزا مهم نباشد یا اصلا نتونه مرخصی بگیره در این صورت خودش و خدای خودش به صورت خوداموز کتاب را باید بخونه اگر هم متوجه نشد یا باید جزوه بگیره یا کتب امادگی برای ارشد یا از سایت هایی مثل مکتب خونه فیلم مربوط را دانلود کند که فیلم دیدن و نکته برداشتن زمان خودش را میطلبه.در نهایت در امتحان پایان ترم سه حالات پیش میاید یا قبول نمیشه مثلا به خاطر چند صدم یا قبول میشه با نمره ۱۰ ،۱۱ ،۱۲ یا قبول میشه با نمره خوب .مخلص کلام داشتن نمره میان ترم به نفع طرف هست.
امتحان:
چه استاد ۱۰ صفحه یا ۲۰۰ درس داده باشه.معیار تعداد صفحاتی که دانشگاه پیام نور مشخص میکند.
کتب پیام نور یا تالیف خودشون است یا کتب مرجع.مثلا برای درس پایگاه داده کتاب دکتر رانکوهی است یا برای مهندسی نرم افزار راجر پرس من .یا الکترونیک ۱ دکتر میر عشقی یا مثلا طراحی الگوریتم تالیف خود پیام نور و یا ریاضی ۱/
برای سوالات تشریحی هم دانشجو باید تمام مثالهای کتاب و تمرین های اخر فصل کتاب بلد باشه.برای سوالات تستی باید نمونه سوال دانلود یا بخرید برخی سوالات تستی مربوط به ازمون ارشد.

در اخر اگر معدلت کلتون زیر ۱۲ باشه یک سری دروس جبرانی میدن تا معدلتون بالا بیاد.اگر نیومد مدرک معادل.
بعد این دانشگاه نظم نداره هی بخش نامه میدن یه سری چیزا عوض میشه .دانشجو اذیت میشه برای همین مزخرفه.
برای اطلاعات بیشتر
مراجعه کنید.

================================================================================​==========
دانشگاه ازاد مقطع کارشناسی عرض میکنم به قول یکی از اقوام که بچه اش در این دانشگاه درس میخونه امتحان شون بر اساس جزوه استاد هست.شهریه شم بالا هست.
================================================================================​=========
به نظرم اگر حوصله و اراده و وقت و... دارید تو این موسساتی کنکور کارشناسی مثل قلم چی وگاج و حرف اخر و.... شرکت کنید .یه دانشگاه دولتی درست حسابی قبول شید.شاید بعد نباش به اینجا سر بزنید
موفق باشید.
ابتدا ممنونم برای راهنمایی خوبتون.
مشکل اینجاست که من سنم بالاست (٢۴ سال) و تا یکماه دیگه هم سربازیم تموم میشه. خیلی وقت برای مطالعه دروس دبیرستان ندارم که بخوام دانشگاه دولتی قبول بشم.

لطفا دوستانی که در مورد مهاجرت کاری اطلاعاتی دارند، من و راهنمایی کنن. ممنون از همگی
ارسال:
۲۳ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۲۹ ب.ظ
سوالتون رو در انجمن زیر مطرح کنید:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question یک پیام مشکوک marvelous ۲ ۲,۳۷۵ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  گیت های نوری mostafaheydar1370 ۳ ۳,۹۴۸ ۲۱ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: morteza318
  مصاحبه جذب مدرس دانشگاه علمی و کاربردی shakiba.70 ۰ ۲,۱۹۱ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: shakiba.70
  شبکه عصبی مک کلاچ برای یک مورد کاربردی با متلب Sanazzzz.mi ۰ ۲,۰۱۳ ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۲۰ ق.ظ
آخرین ارسال: Sanazzzz.mi
  مجازی یا پیام نور؟ hoseini.f ۲ ۳,۳۶۵ ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hoseini.f
  طراحی یک سیستم نورانی هوشمند marvelous ۸ ۵,۵۲۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  تحصیل در دوره شبانه و تاثیر بر جذب هیات علمی siiib70 ۴ ۳,۴۳۶ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۰۱۲ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
Smile منابع فارسی برای فراگیر پیام نور -نرم افزار foxn ۱ ۲,۷۱۰ ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10
  بهترین و کاربردی ترین متد آموزش زبان !؟ khayyam ۰ ۱,۶۰۵ ۰۱ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: khayyam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close