زمان کنونی: ۲۹ تیر ۱۳۹۸, ۰۳:۱۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مصاحبه با رتبه ۸۰ مهندسی آی تی - تجارت الکترونیک

ارسال:
۲۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اسفند ۱۳۹۵ ۰۵:۱۱ ب.ظ، توسط hanis68.)
به نام آنکه هر چه وجود از وجود اوست
الهی مرا آن ده که آن به

هدف بنده از قرار دادن این مصاحبه در اختیار قرار دادن تجربیات خودم و استفاده دوستان در استفاده از تجربیات خوب و عدم استفاده از تجربیات اشتباه در مسیر کنکور کارشناسی ارشد هستش .

مانشت ۱ : اگه مایلید خودتون را معرفی کنید(نام و نام خانوادگی) و بگید متولد چه سالی هستید و اهل کدام شهرید؟ رتبه و رشته و گرایشتون را هم بفرمایید.
فاطمه منصوری هانیس هستم متولد ۱۳۶۸ و ساکن کرج . رتبه ۸۰ مهندسی آی تی گرایش تجارت الکترونیک

مانشت ۲ :در چه رشته ای کارشناسی گرفتید؟ تمام شده یا در حال تحصیل هستید؟آیا کارشناسی پیوسته خوندید یا کاردانی و بعد کارشناسی؟
رشته مهندسی آی تی و حدود ۳ سال بعداز فارغ التحصیلی برای ارشد اقدام کردم و کارشناسی هم به صورت پیوسته خوندم .

مانشت ۳ : با اجازه تون برگردیم به دوران نوجوانی و حتی کودکی ،چی شد که اومدین کارشناسی این رشته؟ چطوری وارد دوره کارشناسی شدین؟ یعنی با علاقه و شناخت این رشته را انتخاب کردین یا انتخابتون اول دانشگاه بود بعد رشته؟
من از بچگی کار کردن با کامپیوتر رو دوست داشتم و موقع انتخاب رشته در زمان کارشناسی اولویتم با رشته بود نه دانشگاه چون معتقدم که انسان وقتی به دنبال علایقش هست در کارش زودتر پیشرفت می کنه ، در واقع این علاقه هست که باعث انگیزه و امید و در نتیجه پیشرفت در کار میشه .

مانشت ۴ : کدام دانشگاه کاردانی و کارشناسی را تحصیل کردین؟
بنده به صورت پیوسته کارشناسی رو در زنجان خوندم

مانشت ۵ :در کارشناسی چطور دانشجویی بودید؟ از اونا که همیشه نمره خوبه کلاسند؟یا معمولی بودید؟ یا درسها را بر اساس علاقه میخوندید نه بخاطر معدل یعنی از یک درس خوشتون میومد خوب میخوندین و بیست میگرفتین و یکی را دوست نداشتید فقط پاسش میکردید .
من دانشجوی خوبی بودم البته ترم اول چون نحوه درس خوندن توی دانشگاه رو بلد نبودم معدلم ۱۴/۹۱ شد Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin اما از ترم دوم به بعد معدلم رو به ۱۷ و در ترم آخر به ۱۸ رساندم . من درسهای دوره کارشناسی رو به جز چندتا ( مثل نظریه زبان و ماشین و ...) دوست داشتم اما درسهایی رو هم که دوست نداشتم می خوندم و نمره هام هم نسبتا خوب بود مثلا نظریه رو شدم ۱۶

مانشت ۶ :آیا وقتی تصمیم گرفتید ارشد شرکت کنید همین رشته میخواستید امتحان بدید یا گرایش دیگری ولی بعدا" وقتی به برنامه ریزی رسیدین نظرتون این رشته و گرایش شد؟
بله من از همون اول آی تی -تجارت رو خیلی دوست داشتم و برای همین رشته و گرایش برنامه ریزی کردم چون توی شرکت ها فقط یه مهندس آی تی می تونه هم مدیریت کنه و هم کار مهندس کامپیوتر رو انجام بده (البته من باب مزاح بود Big Grin )

مانشت ۷ : بنظرتون چقدر درس خوندن تو دانشگاهی که شما درس خوندین برای پایان ترم و برای کنکور با هم تفاوت داره یا شبیه هست به بیان دیگه بنظرتون تو دانشگاه شما بچه های موفق در تحصیل کارشناسی شانس بیشتری واسه ازمون ارشد دارن یا نه اصلا" این دو نوع درس خوندن متفاوت را می طلبه؟
به نظر من شرکت در کنکور کارشناسی ارشد با درس خوندن توی دانشگاه کاملا متفاوت هستش البته هرچند که شما اگر پایه قوی تری داشته باشید زودتر پیشرفت می کنید اما اگر پایه ضعیفی هم دارید با کمی تلاش بیشتر حتما حتما ( یعنی قول میدم ) موفق میشید

مانشت ۸ : بعضی درسها تو آزمون ارشد تاثیر و نمره بیشتری دارن و توجه بیشتری بهشون میشه . شما هم همینکار را کردین؟منظورم توجه به بودجه بندی درسها برای آزمون ارشد هست.
بله ، چون کنکور علاوه بر تلاش و خواندن درس ها به زیرکی هایی هم نیاز داره مثلا درسهایی مثل مهندسی نرم افزار و شبکه که ضریب ۴ داشتن رو شما اگر می خوندید و کلاس می رفتید می تونستید روی ۱۰۰ حساب کنید اما بعضی درس ها مثل گسسته شما اگر هم بخونید نمی تونید تضمین کنید که می تونید ۱۰۰ در ۱۰۰ پاسخ بدید چون ممکنه که سوالات خیلی سخت باشه البته ممکن هم هست راحت باشه پس هیچ درسی رو حذف نکنید Dodgy

مانشت ۹ : آیا هنگام برنام ریزی تو ذهنتون بود که مثلا" تو یه درس خاص ضعیفید و تو یه درس قوی و به درسهای مختلف بر این اساس وزن بیشتر یا کمتر بدین؟میشه در مورد درسهای مختلف بگید؟
بله من سعی می کردم که همه درس ها رو به سطح قابل قبولی برسونم یعنی اگر یه درسی رو ضعیف بودم ( مثل سیستم عامل ) بیشتر وقت میزاشتم که به نقطه قوت تبدیل بشه ( که خدا رو شکر هم شد )

مانشت ۱۰ : بنظرتون تو رشته و گرایش شما کدام درسها را باید از روی کتب مرجع خوند.
به نظر من خوندن کتاب های مرجع کار اشتباهی هست چون هم زمانگیر و هم دوباره کاری هستش به نظرم باید هسته ارشد ( یعنی جاهایی که مهمتر هستن و ازشون سوال میاد ) رو خوند چون واقعا بعضی جاها اصلا مهم نیستن و اصلا استفاده نمیشن و قول میدم که اگر هم بخونید به خاطر عدم کاربردشون یادتون میره

مانشت ۱۱ : ایا شما در طول تحصیل کارشناسی از کتب مرجع هم استفاده میکردین یا بقول بعضی دوستان جزوه محور بودین؟
WinkWinkWink والا جزوه محور بودم Big GrinSmile

مانشت ۱۲ : زبان یه درس تقریبا" جداست. آیا شما زبان را واسه کنکور خوندین یا پایه قبلی داشتید یا اصلا" سر کنکور هر چی شد جواب دادین یا کلا" جواب ندادین؟ سطح زبان شما ضعیفه ، متوسطه یا خوبه یا عالی؟
من پایه قبلی نداشتم و سطح زبانم ضعیفه و اوایل روزی یک ساعت و نیم زمان گذاشتم اما دیدم کنکور آزمایشی ها منفی میزنم و زمان درسای دیگه ام رو هم میگیره و دیگه تصمیم گرفتم که پاسخ نامه ام سفید باشه بهتره

مانشت ۱۳: در مورد ریاضی چی؟ بنظرتون میشه بالا زد؟ایا همه درسهای ریاضی را باید داوطلبین بخونند یا میشه یکی یا دوتاش را حذف کرد؟
من ریاضی نداشتم Tongue

مانشت ۱۴ : اگه میشه در مورد برنامه ریزی کلی تون توضیح بدین و همچنین اگه برای روشن شدن لازمه برنامه ریزی خاص برای یک درس بخصوص که در گرایش شما بیشتر داوطلبین باهاش مشکل دارن بپردازید.
من سعی کردم که با کلاسا پیش برم و اصلا بر اساس آزمون پیش نرفتم سعی می کردم درسایی که توی کلاس داده شده بود رو یه بار بخونم بعد چندتا تست می زدم و دو روز بعدش به صورت کامل تست های اون فصل رو میزدم .

مانشت ۱۵ : آیا شما تنها مطالعه میکردین یا با دوست یا دوستانی؟ در خانه یا کتابخانه.بنظرتون کدامش بهتره
من تنها درس می خوندم و در کتابخونه
کتابخونه بهتره چون توی جو درس خوندن قرار می گیرید وقتی که توی خونه هستید همش می گید از فردا شروع می کنم و فکر می کنید که دیگران هم مثل شما هستن در صورتی که اینطوری نیست و مزیت دیگه کتابخونه دور شدن از حاشیه ها و امواج منفی که سوی بعضی از دوستان و آشنایان ساطع می شود .

مانشت ۱۶ : حالا بر اساس جواب سوالای قبلی ، سرعت مطالعه تون را چگونه اندازه میگرفتید؟ فیدبک شما یا معیار شما که احتمالا" کند نباشید چی بود؟ آیاحجم مطالب خوانده شده نسبت به حجم مطالب باقیمانده با توجه به زمان باقیمانده یا مقایسه با سایرین در کنکورای آزمایشی یا معیارهای دیگه؟ اگه میشه توضیح بدین
من یه مقدار از نظر مدیریت زمان ضعیف هستم ( متاسفانه BlushConfused ) و ۹۰ درصد اوقات زمان کم میاوردم اما انصافا عمیق می خوندم Cool

مانشت ۱۷ : اگه از برنامه تون عقب می افتادید چگونه جبران میکردین؟آ با با تعداد ساعات بیشتر یا حذف بعضی منابع در یک درس (کم کردن منابع در یک درس)و یا در نهایت یه درس خاص را کنار گذاشتید بنفع بقیه؟
با توجه به این که همیشه توی زندگیم زمان کم میارم در عوض مدیریت بحرانم عالی شده WinkWink و سریع با حذف یه سری چیزای اضافه سعی می کردم که جبرانشون کنم . مثلا با کمتر کردن زمان استراحتم

مانشت ۱۸ : اگه در رشته ای که امتحان دادین گرایشهای مختلفی هست ،در برنامه ریزی تون از ابتدا روی گرایش خاصی تمرکزکردین یا در ادامه و کم کم به یک گرایش متمرکز شدین.مثلا" تخصصی ها را در ماههای آخر خوندین؟ یعنی مثلا" از نیمه برنامه مطالعاتی تمرکز کردین روی گرایش معماری یا نرم افزار؟
بنده از همان اول به دلیل علاقه به تجارت الکترونیک فقط برای همین گرایش برنامه ریزی کردم .

مانشت ۱۹ : از کلاس کنکور هم استفاده کردین؟ کدام درسها؟ بنظرتون رفتن به کلاس کنکور لازم بود یابعدا" باین نتیجه نرسیدین که اگه خودتون وقت رفتن و برگشتن و نشستن سر کلاس را صرف مطالعه میکردین بهتر بود؟
به نظر من برای صرفه جویی در زمان و عمر گرانبها کلاس ضروری هست اما بدون کلاس کنکور هم میشه پیشرفت کرد اما خب زمانی بیشتری رو می طلبه

مانشت ۲۰ : آیا کنکور آزمایشی هم شرکت کردین؟ کدام موسسه؟همه را شرکت کردین یا بعضی هاش را؟ بنظرتون چقدر در تصحیح مسیر مطالعاتی یا پایبند کردنتون به روندزمانی مطالعه تاثیر داشت؟چقدر در موفقیت تون موثر بود؟
هشت مرحله کنکورهای تعاونی سنجش رو شرکت کردم اما فقط ۴تای آخر رو تونستم شرکت کنم و فقط برای قرارگیری در شرایط کنکور و مدیریت زمان و متوجه شدن نقاط قوت و ضعفتون در درسها توصیه می کنم وگرنه آزمون هیچ جنبه آموزشی براتون نداره پس سعی کنید ۳تا آزمون های جامع رو شرکت کنید و هر کجا ارزونتر بهتر ، الکی هزینه هاتون رو صرف آزمون نکنید .

مانشت ۲۱ : برگردیم به روز قبل از کنکور. بنظر شما به چقدر آمادگی مورد انتظار رسیده بودید. مثلا" یه ورزشکار قبل از یه مسابقه مهم خودش میگه من هشتاد درصد آمادگی را در خودم حس میکنم. شما چند درصد این آمادگی را حس میکردید؟ معیارتون چی بود برای این درصدآمادگی:کنکورای آزمایشی ، سوالات کنکور سال قبل یا تسلط به منابع؟
والا من تا نیم ساعت قبل از آزمون فکر می کردم که از ربته های تک رقمی هستم و به جز زبان چیزی نبود که بلد نباشم اما با شنیدن یه موضوع ناخوشایند که باعث ناراحتیم شد و زمان رو نتونستم مدیریت و کنترل کنم و بعد آزمون می دونستم که زیر ۱۰۰ میشم اما دقیقا نمی دونستم چند میشم
معیارام هم اول اعتماد به نفس و آمادگی خودم بود
دوم کنکورهای آزمایشی که همیشه زیر ۱۰ میشدم و پیش بینی هم برای کنکور ۳ بود Big Grin
سوم هم آزمون های کنکور سالهای قبل

مانشت ۲۲ : آیا روز قبل کنکور این حس را داشتید که در یه درس مثلا" میتونید صد درصد جواب بدین و در یه درس باید به سی درصد قانع باشید یا اصلا" همچین فکرایی نکردین؟
من فکر می کردم که شبکه و نرم افزار و سیستم عامل و مدیریت رو می تونم ۱۰۰ بزنم که فقط سیستم عامل محقق شد البته مدیریت رو هم می تونستم اما یه مقدار موردی ها رو قاطی کرده بودم و بین دو تا گزینه شک داشتم و ترجیح دادم که نزنم .

مانشت ۲۳ : سر جلسه کنکور چی؟ شد نومید بشید و یه لحظه حس کنید نمیشه و به هم بریزید ؟
بله بنده به خاطر سه تا تست شبکه که متاسفانه غلط بود و در نهایت هم حذف شد خیلی بهم ریختم و هر کدوم از اون سه تست رو سه بار حل کردم اما باز هم جواب توی گزینه ها نبود در واقع در تله طراحان افتادم .

مانشت ۲۴ : آیا ترتیب و زمانبندی جوابگویی به درسها را قبل کنکور تمرین کرده بودید؟ مثلا" درس خاصی را اول جواب بدین و بعد درس دیگری را . منظورم ترتیبی غیر از ترتیب موجود در دفترچه است.اگه اینطوری بوده میشه توضیح بدین.
بله بنده قبلا توی دوران جمع بندی به روش سه روز یکبار تمرین کرده بودم و براساس ترتیب دفترچه جلو رفتم چون فکر می کنم که این ترتیب دلیل روانشناسی هم داره اما مطمئن نیستم

مانشت ۲۵ : وقتی یه سوال را در کنکور میخوندین انتظار داشتید قبلا" مشابهش را دیده باشید یا نه به جنگ سوال میرفتید؟
انتظار داشتم که ۹۰درصد مشابه باشه

مانشت ۲۶: وقت هم کم آوردین یا هر چی بلد بودین را نوشتید و اگه وقت زیاد هم میشد برای شما چندان موثر نبود؟
بنده اگر زمان بیشتری داشتم خیلی بهتر عمل می کردم من خیلی زمان کم آوردم

مانشت ۲۷ : آیا جوابهاتون رااز جلسه بیرون آوردین که بعد کنکور مقایسه کنید؟ اگه اینکار را کردین چقدر درصدهاتون که با کلید اولیه سازمان سنجش محاسبه کردین باآنچه در کارنامه تون اومد تفاوت و یا مشابهت داشت؟آیا تخمین شما از رتبه تون با آنچه بعد از اعلام نتایج دیدین نزدیک بود.
مقایسه نکردم چون معتقدم که چک کردن فقط اعصاب آدم رو خط خطی می کنه اما می دونستم که زیر ۱۰۰ میشم .

مانشت ۲۸ : بنظرتون هر کدام از موارد زیر چند درصد در موفقیت شما نقش داشت؟
پایه تحصیلی ، دانشگاه کارشناسی، برنامه ریز برای کنکور، کلاس کنکور، کنکور آزمایشی،شرایط سر کنکور، شرایط مطالعه و زندگی (مثل شرایط خانه و...)،سایر عوامل
برنامه ریز برای کنکور ، کلاس کنکور و شرایط مطالعه

مانشت ۲۹ : حالا که تا اینجا اومدین ، میخواین چیکاره بشید؟ هدفهاتون برای آینده را اگه دوست دارید بگید.
دوست ندارم اهدافم رو قبل از محقق شدنشون بازگو کنم .

مانشت ۳۰ : چقدر توکل بخدا و عبادت در طی این مسیر و رسیدن بهدف بهتون کمک کرده است.
به نظرم توی همه چیز باید تلاش کرد اما نتیجه رو به خدا Heart واگذار کرد و به خدا Heartتوکل کرد چون همیشه توی زندگیم اینطوری بودم و هستم و خواهم بود به شما هم توصیه می کنم Heart

مانشت ۳۱: کسی یا کسانی هستند که در موفقیت شما نقش شاخصی داشته باشه و یا شما موفقیت تون را مرهون او بدونید.
مادر و پدرم

مانشت ۳۲: ایا درسی هست که بنظرتون باید با روش دیگری میخوندید یا بیشتر میخوندید یا از منابع دیگری میخوندید ویا حذف نمیکردین و در اینصورت میشد نتیجه بهتری گرفت.
بله ای کاش زبان رو می خوندم Confused

مانشت ۳۳ : چگونه و بر چه اساسی انتخاب رشته میکنید ؟ کدام دانشگاه را برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد ترجیح میدید؟ (اگر مایلید دلیل آن را هم بنویسید)
براساس دانشگاه و گرایش تجارت الکترونیک انجام دادم

مانشت ۳۴ : توصیه خاصی برای داوطلبین زیادی که این مصاحبه را میخونن دارید.
۱/ اول هدفتون رو مشخص کنید چون به شما جهت میده و حتما بنویسید چون نوشتن قدرت زیادی روی باور شما داره
۲/ رهرو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود
۳/ مطمئنم که توی زندگی همتون بوده که تلاشتون اگر به اندازه ۱۰ بوده اما خدا Heartنتیجه رو به اندازه ۱۰۰ بهتون داده پس با امید به این که دوباره لطفش شامل حالتون میشه شروع کنید و تلاش کنید و نتیجه رو واگذار کنید

مانشت ۳۵ : بنظرتون سوالی هست که باید میپرسیدم و نپرسیدم.؟ جواب شما به این سوال چی هست؟
ماشاالله خیلی خوب پرسیدید هیچی رو از قلم ننداختید Smile

مانشت ۳۶: و آخرین سوال نظرتون در مورد مانشت ، انتظاراتتون از مانشت ؟
ازتون به خاطر راه اندازی سایت متشکرم و برای تیم مانشت آرزوی موفقیت روزافزون رو دارم
۱۹
۱۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mmirzay , Ms. Saba , MajidNasiri , پرهوده , lmc.ahmad , RASPINA , sharif95 , Skyrim , maryam_92a , Mahand , DANEiL , Majiid , gunnersregister , سمیه ۴۰۷۱ , amirarsalannamdar , عزیز دادخواه , Sector , Excel , Happiness.72 , elahe.hm
ارسال:
۲۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۰۲ ق.ظ
تبریک میگم بابت رتبه خوبتون، اما درست نیست که به تکرار از آقای دکتر خلیلی فر یاد کنید، تبلیغات محسوب میشه

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه مهندس معلم
mahmoudi_vahid@
۱۱
۸
ارسال:
۳۰ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۵۷ ق.ظ
RE: مصاحبه با رتبه ۸۰ مهندسی آی تی - تجارت الکترونیک
سلام بابت رتبه خوبتون تبریک میگم HeartHeart
ی انتقاد کوچیک : اگه به اسم کسی اشاره نمیشد خیلی بهتر بود Huh چون تو تصمیم و اینده خیلی ها شاید دخیل باشه مصاحبه شما Rolleyes
موفق باشیدHeart

سرنوشت توسط کفش هایی که پوشیده ایم رقم نمیخورد...بلکه به قدم هایی که بر میداریم وابسته است.
۷
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sector
ارسال:
۳۰ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اسفند ۱۳۹۵ ۰۵:۱۳ ب.ظ، توسط hanis68.)
(۳۰ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۷ ق.ظ)shirin0101 نوشته شده توسط:  سلام بابت رتبه خوبتون تبریک میگم HeartHeart
ی انتقاد کوچیک : اگه به اسم کسی اشاره نمیشد خیلی بهتر بود Huh چون تو تصمیم و اینده خیلی ها شاید دخیل باشه مصاحبه شما Rolleyes
موفق باشیدHeart
۶
۷
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sector , mmirzay , عزیز دادخواه
ارسال:
۳۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۰۰ ق.ظ
(۳۰ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۷ ق.ظ)shirin0101 نوشته شده توسط:  سلام بابت رتبه خوبتون تبریک میگم HeartHeart
موفق باشیدHeart

یه انتقاد کوچیک!!HuhHuhHuhHuh
کله مصاحبه رو بردین زیره سوال شما
ایشون معلومه کلی زحمت کشیدن برا مصاحبشون ولی ...
ConfusedConfusedConfused

Full of nothing but me!
۴
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: سمیه ۴۰۷۱
ارسال:
۳۱ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۵۸ ق.ظ، توسط سمیه ۴۰۷۱.)
خانم هانیس عزیز خیلی خیلی تبریک واسه رتبه خوبتون
شما واسه مهندسی نرم افزار جزوه استاد خلیلی فر رو استفاده کردین
در حال حاضر کتاب استاد خلیلی فر در بازار هست من با ایشون صحبت کردم میخوام نظر شما رو در رابطه با کتاب ایشون بدونم ؟
شما مهندسی نرم افزار رو چند درصد زدین؟

موفق باشیدHeart

چه تاثیری؟؟ دوست عزیز مشاوره گرفتن از اساتید مگه بد؟
۰
۱
ارسال:
۳۱ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۲۵ ق.ظ
(۳۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۵۲ ق.ظ)سمیه ۴۰۷۱ نوشته شده توسط:  خانم هانیس عزیز خیلی خیلی تبریک واسه رتبه خوبتون
در حال حاضر کتاب استاد خلیلی فر در بازار هست من با ایشون صحبت کردم میخوام نظر شما رو در رابطه با کتاب ایشون بدونم ؟

موفق باشیدHeart

نه اصلا بد نیست مگه من گفتم بد؟ SmileSmile
به ۲ دلیل این انتقاد داشتم :
اول اینکه یجورایی شاید تبلیغات محسوب بشه که البته با شناختی که از خانم هنیس دارم مطمعنم اینطور نیست Heart
دوم اینکه واسه خیلی افرادی ازجمله پارسال خودم شاید مقدور نباشه که توی این کلاسها شرکت کنن و این ذهنیت براشون به وجود بیاد که بدون این کلاسها و مشاوره رتبه خوب میشه دست نیافتنی براشون...ConfusedConfused شایدم اینجوری فکر نکنن Big GrinBig Grin و من یکی پارسال استثنا بودم Undecided مطمعن باشید هرکسی این مصاحبه بخونه اطلاعات لازم استخراج میکنه و اونقد اگاه هست ک بدونه مشاوره گرفتن خوبه یا بد Big GrinBig Grin

سرنوشت توسط کفش هایی که پوشیده ایم رقم نمیخورد...بلکه به قدم هایی که بر میداریم وابسته است.
۵
۲
ارسال:
۳۱ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اسفند ۱۳۹۵ ۰۵:۱۴ ب.ظ، توسط hanis68.)
(۳۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۵۲ ق.ظ)سمیه ۴۰۷۱ نوشته شده توسط:  خانم هانیس عزیز خیلی خیلی تبریک واسه رتبه خوبتون

[/quote]

اول اینکه یجورایی شاید تبلیغات محسوب بشه که البته با شناختی که از خانم هنیس دارم مطمعنم اینطور نیست Heart
دوم اینکه واسه خیلی افرادی ازجمله پارسال خودم شاید مقدور نباشه که توی این کلاسها شرکت کنن و این ذهنیت براشون به وجود بیاد که بدون این کلاسها و مشاوره رتبه خوب میشه دست نیافتنی براشون...ConfusedConfused شایدم اینجوری فکر نکنن Big GrinBig Grin و من یکی پارسال استثنا بودم Undecided مطمعن باشید هرکسی این مصاحبه بخونه اطلاعات لازم استخراج میکنه و اونقد اگاه هست ک بدونه مشاوره گرفتن خوبه یا بد Big GrinBig Grin
[/quote]

کاملیا جان بنده اصلا منظورم این نبوده که فقط باید کلاس رفت Smile کلاس فقط باعث صرفه جویی در زمان میشه مثل من که پارسال شاغل بودم و تا آذر ماه روزی ۸ ساعت کار می کردم خیلی بهم کمک کرد خب به هر حال افرادی که تایم بیشتری رو دارن و شاغل نیستن خیلی بهتر می تونن زمان بزارن و نیازی هم به کلاس رفتن نیست
اما دوستان عزیزم نرفتن به کلاس به منزله عدم موفقیت شما نیست با تمامی توانتون تلاش کنید حتما نتیجه خواهید گرفت یعنی من ایمان دارم به این که کسی که تلاش می کنه حتما نتیجه می گیره HeartHeartHeartHeartHeart
۳
۱
ارسال:
۳۱ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۱۲ ب.ظ
(۳۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۵ ق.ظ)shirin0101 نوشته شده توسط:  
(31 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۵۲ ق.ظ)سمیه ۴۰۷۱ نوشته شده توسط:  خانم هانیس عزیز خیلی خیلی تبریک واسه رتبه خوبتون

موفق باشیدHeart

دوست عزیز من از حرفای شما این طور درک کردم که تبلیغ اساتید رو نکنید...نه اینکه کلاس برین یا نرین....واسه همین عرض کردم خدمتتون که مشاوره گرفتن از اساتید بد یا خوب....حتمن نباید بری تهران و حضوری با اساتید مشاوره کنی .....استاد خلیلی فر عزیز لطف میکنن و غیر حضوری هم مشاوره میدن ....اونم به صورت رایگان...و این یه حسن واسه ایشون ....من از مصاحبه خانم هانیس عزیز به این نتیجه نرسیدم که حتمن باید کلاس بری واسه موفقیت.... والا من با خوندن مصاحبه ایشون متوجه شدم مسیر راه رو باید یه کسی بهت نشون بده...شما اگه فکر میکنی نیازی به مشاوره دادن داوطلب هانیست این بحثش جداست....
۱
۰
ارسال: #۱۰
۳۱ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۵۴ ب.ظ
ایشون از ۶ تست نرم افزار ۵ تاشو زدن - یعنی با احتساب ۳/۳۳ درصد برای هر سوال میشه ۱۶/۶۵ درصد
و ۴ درس گسسته ، ساختمان داده ، طراحی الگوریتم و شبکه رو ۱۴/۲۱ درصد یعنی تقریبا برای هر کدوم از این ۴ تا درس یک سوال درست جواب دادن
(البته من میدونم که سوالات بیشتری رو درست جواب دادن و غلطها باعث حذف درست ها شده تا حدودی ولی میخوام به یه تقریب برسم)
به نظر من توی ۴ درس مشترک هر کدوم یک درست زدن خیلی خیلی ضعیفه، و این ملاک این هست که شما نــبــاید از کلاسها استفاده کنید. پس ایشون به طریق غیر مستقیم خواسته تبلیغ علیه موسسه کنه و نه تبلیغ برای موسسه خاصی Big Grin
پس دوستان خودشون رو اذیت نکنن. سعی کنید از مصاحبه های همه استفاده کنید و نه فقط چون یک نفر کلاس رفته خودتون رو اذیت کنید که من هم باید کلاس برم
واقعا میدونم خیلیاتون نمیتونید هزینه کنید، ایشون همین رتبه ای هم که آورده مسلما با تلاش و کوشش خودش بوده و نه همت والای موسسات یا شخص خاص دیگری
۶
۱
ارسال: #۱۱
۳۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۵۸ ب.ظ، توسط hanis68.)
(۳۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۲ ب.ظ)سمیه ۴۰۷۱ نوشته شده توسط:  
(31 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۵ ق.ظ)shirin0101 نوشته شده توسط:  
(31 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۵۲ ق.ظ)سمیه ۴۰۷۱ نوشته شده توسط:  خانم هانیس عزیز خیلی خیلی تبریک واسه رتبه خوبتون

موفق باشیدHeart

دوست عزیز من از حرفای شما این طور درک کردم که تبلیغ اساتید رو نکنید...نه اینکه کلاس برین یا نرین....واسه همین عرض کردم خدمتتون که مشاوره گرفتن از اساتید بد یا خوب....حتمن نباید بری تهران و حضوری با اساتید مشاوره کنی .....استاد خلیلی فر عزیز لطف میکنن و غیر حضوری هم مشاوره میدن ....اونم به صورت رایگان...و این یه حسن واسه ایشون ....من از مصاحبه خانم هانیس عزیز به این نتیجه نرسیدم که حتمن باید کلاس بری واسه موفقیت.... والا من با خوندن مصاحبه ایشون متوجه شدم مسیر راه رو باید یه کسی بهت نشون بده...شما اگه فکر میکنی نیازی به مشاوره دادن داوطلب هانیست این بحثش جداست....

با سلام خدمت شما دوست عزیز
از شما ممنونم بابت انرژی مثبتتون
هدف این بوده که بتونم کمکی کرده باشم HeartHeartHeart

(۳۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۴ ب.ظ)alphax نوشته شده توسط:  ایشون از ۶ تست نرم افزار ۵ تاشو زدن - یعنی با احتساب ۳/۳۳ درصد برای هر سوال میشه ۱۶/۶۵ درصد
و ۴ درس گسسته ، ساختمان داده ، طراحی الگوریتم و شبکه رو ۱۴/۲۱ درصد یعنی تقریبا برای هر کدوم از این ۴ تا درس یک سوال درست جواب دادن
(البته من میدونم که سوالات بیشتری رو درست جواب دادن و غلطها باعث حذف درست ها شده تا حدودی ولی میخوام به یه تقریب برسم)
به نظر من توی ۴ درس مشترک هر کدوم یک درست زدن خیلی خیلی ضعیفه، و این ملاک این هست که شما نــبــاید از کلاسها استفاده کنید. پس ایشون به طریق غیر مستقیم خواسته تبلیغ علیه موسسه کنه و نه تبلیغ برای موسسه خاصی Big Grin
پس دوستان خودشون رو اذیت نکنن. سعی کنید از مصاحبه های همه استفاده کنید و نه فقط چون یک نفر کلاس رفته خودتون رو اذیت کنید که من هم باید کلاس برم
واقعا میدونم خیلیاتون نمیتونید هزینه کنید، ایشون همین رتبه ای هم که آورده مسلما با تلاش و کوشش خودش بوده و نه همت والای موسسات یا شخص خاص دیگری

با سلام خدمت شما دوست عزیز
ممنونم از لطفتون HeartHeartHeart
والا آمادگی و تسلط شما شرط لازم برای موفقیت در کنکور هست و شرایط سر جلسه ( مثل مدیریت زمان ، نداشتن استرس ، خواب کافی و ....) شرط کافی هست که سعی کردم توی مصاحبه این موضوع رو به دوستان بگم که خیلی خیلی مهمه بنده متاسفانه تعداد غلطام زیاد بود و یه توصیه دیگه که اشتباه بنده رو نکنید : هر تستی رو که حل می کنید همون موقع وارد پاسخ نامه کنید چون بعضی اوقات به خاطر استرس ممکنه جابجا بزنید که واسه من اتفاق افتاد اما خودم بعد از چندتا تست متوجه شدم و اصلاحشون کردم
موفق و پیروز باشید
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: سمیه ۴۰۷۱ , عزیز دادخواه
ارسال: #۱۲
۳۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۳۶ ب.ظ
سلام تبریک می گم بابت رتبه خوب و تلاشتون
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
در مورد حاشیه ای هم که بوجود امده هم اینو بگم دوستان از مصاحبه شما این برداشت رو کردن که مصاحبه تبلیغی بوده به همین خاطر این جوری واکنش دادن اما خوب از طرفی بعدا که فکر کردم گاهی انسان با کسی روبرو میشه ومیبینه از اون شخص حالا به هر نحوی نتیجه می گیره(شاید تلاش خودش باشه ولی نگاهش به تاثیر اون شخص در موفقیتش زیاد باشه شاید جرقه ای تو ذهن اون فرد ایجاد کرده باشه که اون شخص رو موثر دونسته باشه ) پس خیلی از صحبت های اون فرد به سمت اون شخص می ره ولی این مسئله برای شخص دیگه بی تاثیر باشه مثلا خودم جلسه مشاوره ایشون (پیشتازان رو شرکت کردم ولی وقعا سطحش پایین بود)از لحاظ علمی هم ایشون رو تایید نمی کنم ولی از لحاظ یک درس و اون هم مهندسی نرم افزار جزوه ایشون خیلی روون تره ولی غلط در مفاهیم داره البته فصل های مدیریت پروژه ایشون بدرد نمی خوره واز کتاب پارسه خونده بشه من حتی صداشو گوش کردم ایشون داشت کپی مطالب پارسه رو می گفت ولی کتاب پارسه هم متن بدرد نخوری داره فقط همون ۳ فصل اخرش خیلی خوب وعالی بود که خوش بختانه اکثر سوال ها از اونجا بود

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل اگر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم
۶
۵
ارسال: #۱۳
۳۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اسفند ۱۳۹۵ ۰۵:۱۷ ب.ظ، توسط hanis68.)
(۳۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۳۶ ب.ظ)aria نوشته شده توسط:  سلام تبریک می گم بابت رتبه خوب و تلاشتون
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
در مورد حاشیه ای هم که بوجود امده هم اینو بگم دوستان از مصاحبه شما این برداشت رو کردن که مصاحبه تبلیغی بوده به همین خاطر این جوری واکنش دادن اما خوب از طرفی بعدا که فکر کردم گاهی انسان با کسی روبرو میشه ومیبینه از اون شخص حالا به هر نحوی نتیجه می گیره(شاید تلاش خودش باشه ولی نگاهش به تاثیر اون شخص در موفقیتش زیاد باشه شاید جرقه ای تو ذهن اون فرد ایجاد کرده باشه که اون شخص رو موثر دونسته باشه ) پس خیلی از صحبت های اون فرد به سمت اون شخص می ره ولی این مسئله برای شخص دیگه بی تاثیر باشه مثلا خودم جلسه مشاوره ایشون (پیشتازان رو شرکت کردم ولی وقعا سطحش پایین بود)از لحاظ علمی هم ایشون رو تایید نمی کنم ولی از لحاظ یک درس و اون هم مهندسی نرم افزار جزوه ایشون خیلی روون تره ولی غلط در مفاهیم داره البته فصل های مدیریت پروژه ایشون بدرد نمی خوره واز کتاب پارسه خونده بشه من حتی صداشو گوش کردم ایشون داشت کپی مطالب پارسه رو می گفت ولی کتاب پارسه هم متن بدرد نخوری داره فقط همون ۳ فصل اخرش خیلی خوب وعالی بود که خوش بختانه اکثر سوال ها از اونجا بود

(۳۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۳۶ ب.ظ)aria نوشته شده توسط:  سلام تبریک می گم بابت رتبه خوب و تلاشتون
۲
۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: amirarsalannamdar , سمیه ۴۰۷۱ , عزیز دادخواه
ارسال: #۱۴
۳۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۰۶ ب.ظ، توسط amirarsalannamdar.)

من پارسال با جزوه استاد خلیلی فر، نرم افزار تونستم، به همه سوالات پاسخ بدم، البته فصل مدیریت پروژه از جزوه جدا بود، که نزدیک کنکور ویرایش جدید مدیریت پروژه منتشر شد. تجربه من نشون داد کتاب آقای زنجانی مشخص نیست بر اساس چه مرجعی هست، اغلب مطالب سلیقه ای نوشته شده و با زبان پرسمن تناقض داره، و حتی نظر زنجانی با سنجش فرق داره، سنجش و پرسمن نظر دیگری دارن، امسال خیلی تحقیق کردم اشتباه پارسال رو نکنم.

فایل‌(های) پیوست شده

IT_93.pdf
اندازه فایل: ۸۹۲/۵۹ KB
۲
۶
ارسال: #۱۵
۳۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۵۷ ب.ظ، توسط amirarsalannamdar.)
متاسفانه سال گذشته با مشاوره اشتباه منابع اشتباه تهیه کردم، منابعی سراسر غلط که فقط دارن تبلیغات می کنن، و آینده، پول، وقت و انرژی ما بازی می کنن، موسساتی که خودشان به خودشان هم رحم ندارن، و هر سال یک جا هستن، اون آزمون های به شدت ضعیف و غلط پارسه اون هم از کتاب ها، حالا صحبت از تغییر نام و رفتن جا دیگه می کنن ،من پارسال با کتب پارسه و به خصوص زنجانی و کیوانپور دچار همه مدل زیان شدم، با کتاب کیوانپور، دچار سردرگمی شدم، مطالب ساده اما در عین حال پر از غلط، ایشان عادت کردن بگن همه چی غلط، حتی امسال یک تست از همین مطلب و بحث دید (view) آمد که بازهم گفتن مطلب قدیمی است و تست غلط است، اما شانس آوردم که در لحظات آخر با کتاب پایگاه داده نارنجی پوران پژوهش آشنا شدم حل های دقیق و خیلی خوبی داشت، پارسال سراسر اشتباه بودم در انتخاب منابع

فایل‌(های) پیوست شده

۱
۷

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با ۴ شبکه، ۵ آیتی، ۸۰ نرم افزار، ۷۶ الگوریتم sixsixsix ۶۰ ۱۹,۲۶۰ ۰۵ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadsd
  مصاحبه با ۱۵ شبکه، ۲۱ آیتی، ۷۸ نرم افزار، ۶۷ الگوریتم ememem ۱۴ ۶,۷۰۰ ۰۷ آبان ۱۳۹۵ ۰۴:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: komeil1002
  مصاحبه با رتبه ۴۶ ایتی_ایتی shirin0101 ۲۰ ۶,۲۰۳ ۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: shirin0101
  مصاحبه رتبه ۹۹ آیتی nikomat ۱ ۲,۳۳۵ ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  تجارت الکترونیک بخونم یا نرم افزار؟ asadi.hasan ۱۱ ۲,۸۲۲ ۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: کنکور۹۵
  مصاحبه saeid.dehnavi73 ۱۹ ۷,۳۸۵ ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Kyokushin karate
  مصاحبه من---۸۱ معماری کامپیوتر cisco_man ۲ ۲,۱۹۵ ۰۴ مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: cisco_man
  مصاحبه با رتبه ۲ علوم کامپیوتر karosaha ۹ ۴,۲۶۱ ۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: amirarsalannamdar
  مصاحبه با رتبه ۵۰ آی تی گرایش اول و ۱۲۷ گرایش دوم mmirzay ۱۶ ۵,۷۳۹ ۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: amirarsalannamdar
  مصاحبه با رتبه ۳۳۲ نرم افزار و ۴۲ مهندسی دانش ۰۰۱۷ ۳ ۲,۲۷۰ ۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۰۱۷

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close