زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۷۱۰۶
۲۷ فروردین ۱۳۹۵, ۱۲:۲۴ ب.ظ
چقدر باحاله این لیورپول. بعد از اون فینال استانبول دیشب هم یه بازگشت عالی داشت.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۷۱۰۷
۲۷ فروردین ۱۳۹۵, ۱۲:۲۴ ب.ظ
سلام
تا فردا بیشتر فرصت ندارید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

با داوری زودهنگام مقالات

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۲۷۱۰۸
۲۷ فروردین ۱۳۹۵, ۰۲:۲۵ ب.ظ
ایول! قرعه خوبی بود.
ارسال: #۲۷۱۰۹
۲۷ فروردین ۱۳۹۵, ۰۳:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۰۱ ق.ظ، توسط x86.)
----
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , Masoud05 , fatemesoleimani , afrooz-OMD , diligent , arefeh.hp , The BesT , RASPINA , نارین , Saman , ele , soheila-zd , 10:30 , sajadabbasi , MajidNasiri , samaneh@90 , viase , so@ , Pure Liveliness , arezoo174 , mehRUN , Skyrim , sara9009 , fa_shinobi , Bahar_HS , dokhtare payiz
ارسال: #۲۷۱۱۰
۲۷ فروردین ۱۳۹۵, ۰۶:۳۹ ب.ظ
یکی از دوستان دوره ارشدم ، زندگی خوبی متاسفانه ندارند.پدرش چند سال پیش فوت کرده.برادرش اعتیاد داره و دوسالی هست ازش خبر ندارند..یکی دیگه داداشهاش هم مشکل جسمی و ذهنی داره که نمیتونه سرپرستشون باشه. مادرش هم بعد از فوت پدرش مشکل روانپریشی پیدا کرده. خیلی زندگی در همی دارند. دوستم مدیریت اون خونه را داره. چند لحظه پیش زنگ زد بهم.گفت خاهر کوچکم فکر کنم حدود ۲۲-۲۳ سالشه سه روزه از خونه فرار کرده چه کار کنم ؟ //// منم عقلم به جایی نمیرسه بگم چکار کن؟ ظاهرا دفعات قبل هم از خونه میرفته بیرون و پلیس امنیت تهران یا کلانتری تحویل دوستم میداده. یکبار هم تو بیمارستان پیداش کردن

من نمیدونم چی بگم بهش؟ فقط گفتم منتظر باش انشالله پیدا میشه ! آخه این شد راه حل؟؟؟؟ بچه ها اگر شما میدونید بگید من چی بگم بهش؟ پیش پلیس رفتن و ... که دردی دوا نمیکنه ازشون.

این مشکلات که میبینم ، میفهمم چقدر ناشکریم تو زندگی. بچه ها برید خداروشکر کنید.خانواده دارید. یه سرپرست بالا سر آدم باشه که مدیر زندگیتون باشه. کاش یه نفر داشتن سرپرستشون بود. متاسفانه بخاطر شرایط زندگیشون عموهاش هم سراغشون نمیرن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemesoleimani , aamitis , diligent , **sara** , نارین , afrooz-OMD , Saman , ele , amineh89 , Pure Liveliness , crevice , fa_shinobi , Bahar_HS
ارسال: #۲۷۱۱۱
۲۷ فروردین ۱۳۹۵, ۰۶:۵۸ ب.ظ
(۲۷ فروردین ۱۳۹۵ ۰۶:۳۹ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  من نمیدونم چی بگم بهش؟ فقط گفتم منتظر باش انشالله پیدا میشه ! آخه این شد راه حل؟؟؟؟ بچه ها اگر شما میدونید بگید من چی بگم بهش؟ پیش پلیس رفتن و ... که دردی دوا نمیکنه ازشون.

ببرنش پیش مددکار اجتماعی. فکر کنم مالِ بهزیستی رایگان یا کم هزینه باشه. به امید خدا هم مشکل خواهرش حل میشه، هم بتونه بعداً کاری پیدا کنه (که ظاهراً تهران هستند و راحتتر میتونه پیدا کنه) که سرش گرم بشه، هم از نظر مادی کمی کمک حالشون بشه...
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , The BesT , Pure Liveliness , diligent , **sara** , jazana , afrooz-OMD , Saman , MisTeR
ارسال: #۲۷۱۱۲
۲۷ فروردین ۱۳۹۵, ۰۷:۰۰ ب.ظ
(۲۷ فروردین ۱۳۹۵ ۰۶:۳۹ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  این مشکلات که میبینم ، میفهمم چقدر ناشکریم تو زندگی. بچه ها برید خداروشکر کنید.خانواده دارید. یه سرپرست بالا سر آدم باشه که مدیر زندگیتون باشه. کاش یه نفر داشتن سرپرستشون بود. متاسفانه بخاطر شرایط زندگیشون عموهاش هم سراغشون نمیرن.
بدبختی که یکی دوتا نیست .
وای چه قدر ناراحت شدم. حالا پدرش فوت شد کاش حداقل داداشش حامیاشون بود.آخه اون دختر ۲۲ ساله با این شرایط چه کار کنه.

کلا مشکل این خانواده اینه که همه فراری شدن .برادرش مستقیم رفته. مادرش هم غیر مستقیم.
واقعا خدا به این دوستتون صبر بده

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , Pure Liveliness , diligent , **sara** , jazana , نارین , MisTeR , amineh89 , Bahar_HS
ارسال: #۲۷۱۱۳
۲۷ فروردین ۱۳۹۵, ۰۷:۰۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۷ فروردین ۱۳۹۵ ۰۶:۵۸ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(27 فروردین ۱۳۹۵ ۰۶:۳۹ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  من نمیدونم چی بگم بهش؟ فقط گفتم منتظر باش انشالله پیدا میشه ! آخه این شد راه حل؟؟؟؟ بچه ها اگر شما میدونید بگید من چی بگم بهش؟ پیش پلیس رفتن و ... که دردی دوا نمیکنه ازشون.

ببرنش پیش مددکار اجتماعی. فکر کنم مالِ بهزیستی رایگان یا کم هزینه باشه. به امید خدا هم مشکل خواهرش حل میشه، هم بتونه بعداً کاری پیدا کنه (که ظاهراً تهران هستند و راحتتر میتونه پیدا کنه) که سرش گرم بشه، هم از نظر مادی کمی کمک حالشون بشه...

ممنون از راهنماییتون. Heart حتما بهش توصیه میکنم. Heart
مال ورامین هستند که اطراف تهران هست.من اون قسمت را نمیدونم محیطش چطوره.ولی خودش میگه محیط خوبی نداره و توی یکی از روستاهای ورامین هستند و محیط زندگی خوبی ندارند. همیشه مورد آزار و اذیت افراد ساکن اون محل هستند.
ارسال: #۲۷۱۱۴
۲۷ فروردین ۱۳۹۵, ۰۷:۱۱ ب.ظ
فضاحت از این بالاترررررر !!!!!!!!!

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD
ارسال: #۲۷۱۱۵
۲۷ فروردین ۱۳۹۵, ۰۷:۱۴ ب.ظ
(۲۷ فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۱۱ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  فضاحت از این بالاترررررر !!!!!!!!!
تسلیت عرض میشه عششششقمHeartHeartHeartHeartHeart
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009
ارسال: #۲۷۱۱۶
۲۷ فروردین ۱۳۹۵, ۰۷:۱۸ ب.ظ
(۲۷ فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۱۴ ب.ظ)**sara** نوشته شده توسط:  
(27 فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۱۱ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  فضاحت از این بالاترررررر !!!!!!!!!
تسلیت عرض میشه عششششقمHeartHeartHeartHeartHeart
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

بیگ لایک Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinHeartHeartHeartHeart
گریه نداره که فقط ۴ تا خوردن فقط ۴ تا Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , barca , Parisa-SH
ارسال: #۲۷۱۱۷
۲۷ فروردین ۱۳۹۵, ۰۷:۲۶ ب.ظ
(۲۷ فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۱۸ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  بیگ لایک Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinHeartHeartHeartHeart
گریه نداره که فقط ۴ تا خوردن فقط ۴ تا Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
بیگ لاااایک تو یو تووووBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

وامصیبتااااااا این نام کاربری من چرا آبیهههههههههه؟؟؟
خفت و خوااااااری از این بالاتر میشهههههههه؟Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
بیاین منو مدیر کنین : )))))))))
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009
ارسال: #۲۷۱۱۸
۲۷ فروردین ۱۳۹۵, ۰۷:۴۳ ب.ظ
(۲۷ فروردین ۱۳۹۵ ۰۶:۳۹ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  یکی از دوستان دوره ارشدم ، زندگی خوبی متاسفانه ندارند.پدرش چند سال پیش فوت کرده.برادرش اعتیاد داره و دوسالی هست ازش خبر ندارند..یکی دیگه داداشهاش هم مشکل جسمی و ذهنی داره که نمیتونه سرپرستشون باشه. مادرش هم بعد از فوت پدرش مشکل روانپریشی پیدا کرده. خیلی زندگی در همی دارند. دوستم مدیریت اون خونه را داره. چند لحظه پیش زنگ زد بهم.گفت خاهر کوچکم فکر کنم حدود ۲۲-۲۳ سالشه سه روزه از خونه فرار کرده چه کار کنم ؟ //// منم عقلم به جایی نمیرسه بگم چکار کن؟ ظاهرا دفعات قبل هم از خونه میرفته بیرون و پلیس امنیت تهران یا کلانتری تحویل دوستم میداده. یکبار هم تو بیمارستان پیداش کردن

من نمیدونم چی بگم بهش؟ فقط گفتم منتظر باش انشالله پیدا میشه ! آخه این شد راه حل؟؟؟؟ بچه ها اگر شما میدونید بگید من چی بگم بهش؟ پیش پلیس رفتن و ... که دردی دوا نمیکنه ازشون.

این مشکلات که میبینم ، میفهمم چقدر ناشکریم تو زندگی. بچه ها برید خداروشکر کنید.خانواده دارید. یه سرپرست بالا سر آدم باشه که مدیر زندگیتون باشه. کاش یه نفر داشتن سرپرستشون بود. متاسفانه بخاطر شرایط زندگیشون عموهاش هم سراغشون نمیرن.
اون دوستتون واقعا افرین دارن که تو شرایط سخت زندگی ارشدا خونده مدیریت زندگیشون را هم به عهده گرفته ، انشالله بقیه خانوادشون هم به زندگی برگردن و بتونن با توکل برخدا و همتشون زندگی کنن

یاد خدا آرام بخش دلهاست
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , khayyam , diligent , The BesT , amineh89 , Bahar_HS
ارسال: #۲۷۱۱۹
۲۷ فروردین ۱۳۹۵, ۰۷:۵۱ ب.ظ
(۲۷ فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۴۳ ب.ظ)fatemesoleimani نوشته شده توسط:  اون دوستتون واقعا افرین دارن که تو شرایط سخت زندگی ارشدا خونده مدیریت زندگیشون را هم به عهده گرفته ، انشالله بقیه خانوادشون هم به زندگی برگردن و بتونن با توکل برخدا و همتشون زندگی کنن
اصفهان؟ Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemesoleimani , gogooli , diligent , khayyam
ارسال: #۲۷۱۲۰
۲۷ فروردین ۱۳۹۵, ۰۷:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ فروردین ۱۳۹۵ ۰۸:۰۲ ب.ظ، توسط gogooli.)
بچه ها مچکریمSmile

سارا آواتارت چه باحالهBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , sara9009

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۷۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۸,۸۱۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۲۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۲۹۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۶۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۳۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۲۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close