تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: لپ تاپ acer v5-slim
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان عزیز کسی هست که از مدل acer V5 استفاده کرده باشه؟ راضی هستید ازش؟ این مدل عیب فاحشی داره که باعث بی میلی شما نسبت به این نوع لپ تاپ شده باشه؟
وزنش چه جوریه؟ با توجه به اینکه این مدل سری slim هست.ظاهرش که میگه باید سبک باشه.دوستانی که تجربه استفاده ازشو دارن اگر راهنمایی کنند لطف بزرگی به من و دوستان دیگه کردند.Smile
من توی فروشگاه که این مدلو دیدم, فروشنده میگفت با باطری وزنش ۲ کیلوست. که البته باطری خیلی نحیفی هم داشتBig Grin
اما الان که سرچ میکنم این مدل یعنیacer aspire v5-slim رو با وزن ۲/۶ کیلو گرم معرفی کردن!Exclamation چه جوریه قضیه؟من مدلو اشتباه گرفتم؟!
مشخصات این سیستم که میگم اینه:
cpu:i3 RAM:4G HARD:500G VGA:1G Display:15 inch DVD-RW با ۲ سال گارانتی(البته نمیدونم از چه شرکتی)
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcS8gAe-3WKiorB6cc4jic_...A6Ki88OGOq]
ممنون از راهنماییتونSmile Smile Smile
قیمتش چنده؟
سلام

حقیقتش بنده حدود یک هفته هست یه لپ تاپ نو خریده ام و اطلاعاتم تقریباً بروزه. فروشنده ها میگفتن یه خورده بیشتر پول بده به جای acer مارک asus بردار. توی بازار اصفهان همه مدلهای a43s-a53s-k43s-k53s-n43s-n53s رو قبول داشتن البته سری n کمی گرون تر هست. اگه هم که محدودیت مالی ندارین خب sony بردارین.
(15 شهریور 1391 12:03 ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط: [ -> ]قیمتش چنده؟

1,400,000 البته با تخفیف میداد حدودا 1,300,000.سرچ که میزنم حدود قیمت این مدل ظاهرا همینه.ولی وزنشو زده 2,6kg.!!!

(15 شهریور 1391 11:43 ق.ظ)menrabb نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

حقیقتش بنده حدود یک هفته هست یه لپ تاپ نو خریده ام و اطلاعاتم تقریباً بروزه. فروشنده ها میگفتن یه خورده بیشتر پول بده به جای acer مارک asus بردار. توی بازار اصفهان همه مدلهای a43s-a53s-k43s-k53s-n43s-n53s رو قبول داشتن البته سری n کمی گرون تر هست. اگه هم که محدودیت مالی ندارین خب sony بردارین.

سلام دوست عزیز. این که میگن باطری های asus زود خراب میشن چی؟قبول دارید؟Huh . این مدل هایی که راهنمایی کردید حدودا چندند؟
(15 شهریور 1391 12:38 ب.ظ)کنکوری نوشته شده توسط: [ -> ]
(15 شهریور 1391 11:43 ق.ظ)menrabb نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

سلام دوست عزیز. این که میگن باطری های asus زود خراب میشن چی؟قبول دارید؟Huh . این مدل هایی که راهنمایی کردید حدودا چندند؟

سلام. تا حالا چیزی در این مورد نشنیده ام. در مورد قیمت هم باید بگم بنده شنبه هفته پیش خریدم ۱۶۸۰۰۰۰ اما فکر کنم الان یه ۷۰ تومنی روی قیمتش رفته باشه. یه لینک خیلی خوب که هم خودتون میتونید در مورد لپ تاپ سؤال بپرسید و هم میتونید سؤال و جوابهای بقیه رو ببینید اینه:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
لینک مرجع