تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: سیستم ویروسی شده
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام،لپ تاپو که روشن میکنم همه چی بالا میاد ولی ۲ تا ۳ دقیقه اصلا نمیشه چیزی رو اجرا کرد.
با نود که اسکن میکنم این ۴ تا رو گزارش میده.
ناراحتمHuhچیکار کنم؟ تازه ۱ ساله که خریدمش،وقتی عیبی پیدا میکنه انگار عزیزترینم مریض شده...
C:\hiberfil.sys - error opening
C:\pagefile.sys - error opening
C:\Boot\BCD - error opening
C:\Boot\BCD.LOG - error opening
سلام. فکر کنم این اشکالات با عوض کردن ویندوز رفع بشه. اینا چندتا فایل سیستمی توی درایو c هستن و نود نمیتونه اونارو بخونه و مشکل از اینا نیست. مشکل کم شدن سرعت ممکنه بخاطر برنامه های سنگین و زیاد نصب شده باشه.
آخه یک هفته س که اینجوری شده و من تو این مدت چیز خاصی نصب نکردم!سرعتم اصلا کم نشده فقط همون اولش اذیت میکنه.
ویندوزو عوض کنم که دوباره اینقدر خوب نمیشه!میشه؟مگه اورجینال نیستن؟
(05 شهریور 1391 04:18 ب.ظ)khadi نوشته شده توسط: [ -> ]سلام،لپ تاپو که روشن میکنم همه چی بالا میاد ولی ۲ تا ۳ دقیقه اصلا نمیشه چیزی رو اجرا کرد.
با نود که اسکن میکنم این ۴ تا رو گزارش میده.
ناراحتمHuhچیکار کنم؟ تازه ۱ ساله که خریدمش،وقتی عیبی پیدا میکنه انگار عزیزترینم مریض شده...
C:\hiberfil.sys - error opening
C:\pagefile.sys - error opening
C:\Boot\BCD - error opening
C:\Boot\BCD.LOG - error opening

-------
مطالعه کنید

[تصویر:  121400_1_1379089561.png]

Windows uses and locks certain files from startup until shutdown. These files and any others which are running in memory can't be used by or tampered with by other programs, including ESET security products or potential malware. Rest assured that these files were scanned upon bootup and will be scanned again during shutdown by Real-time file system protection.

It also should be noted that all antivirus programs are unable to scan these types of files. The difference is that the ESET security product notifies the user. Threats will appear in red, while blue lines are intended to be informational. These messages are typical and do not indicate a threat to your system.

Generally, your ESET security product is unable to scan these files due to one or more of the following reasons:

The file is password protected (e.g. there are multiple user profiles on the computer).

The file is a Windows system or program file.

The file is currently in use by other programs or background processes.

منبع:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگر در لپتاپتون فایل ها مهمی دارید و اگر نیاز به نصب مجدد ویندوز شد قبل از نصب ویندوز از برنامه زیر برای دستیابی به فایل هاتون استفاده کنید

ERD Commander 5.0 - 6.0 - 6.5 x86/x64

توضیحات نرم افزار:

یکی از مشکلاتی که کاربران زیادی با آن دست به گریبان هستند بوت نشدن و بالا نیامدن ویندوز به دلایل مختلف می باشد. این مشکل می تواند یک راه حل ساده داشته باشد که نصب مجدد ویندوز یا Repair کردن آن است ولی این راه حل همیشه کارساز نیست به خصوص زمانی که فایلها در ویندوز شما Encrypt شده و برای دسترسی به آنها فقط همان ویندوز با همان پسورد نیاز است. در ضمن نصب یا Repair کردن ویندوز کاری زمانبر است.

امکانات این نرم افزار:

- دسترسی به درایوها حتی NTFS و پشتیبان گیری از فایلها

- امکان دسترسی به فلش دیسک از طریق محیط نرم افزار

- امکان اجرای System Restore

- امکان دسترسی به خط فرمان

- امکان دسترسی گرافیکی به رجیستری

- امکان تعمیر Startup و اطلاعات بوت سیستم

- امکان دسترسی به Disk Management برای انجام عملیات روی پارتیشن ها

- امکان بازگردانی کل سیستم از Image بکاپ

- امکان بازیابی فایلهای حذف شده

- امکان حذف فایلهایی خاص به طوری که قابل بازیابی نباشند

- امکان دسترسی به شبکه در این محیط

- امکان جستجوی فایلها بر روی درایوها

- امکان تعمیر MBR

و ...

سیستم عامل های پشتیبانی شده:

ERD Commander 5.0 x86 for Windows XP, 2003 Server 32-bit

ERD Commander 6.0 x86 for Windows Vista, 2008 Server 32-bit

ERD Commander 6.0 x64 for Windows Vista, 2008 Server 64-bit

ERD Commander 6.5 x86 for Windows 7, 2008 Server R2 32-bit

ERD Commander 6.5 x64 for Windows 7, 2008 Server R2 64-bit

نکته:

مجموعا ۵ فایل ISO در این مجموعه موجود است که برای استفاده باید روی CD رایت شوند.

منبع:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

----
من خودم از نسخه ۲۰۰۸ این برنامه استفاده کردم خیلی راضی هستم
pakzad ممنونم
لینک مرجع