تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: اشكال در سيستم چت انجمن
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان عزیز
ظاهرا" سیستم چت در انجمن مشکلاتی داره . انشائ ا... توسط اقای دکتر برطرف خواهد شد. از اینجهت گفتم که تعدادی از دوستان گزارش کرده اند.
گفتم که بدونید مطلع هستم.
فقط سیستم چت نیس!
یک پیامی چیزی میاد هشداری نداره که آدم روزی هزاربار اینباکسشو چک نکنه!
یا مثلا میری رو پروفایل یک نفر لینکی مبنی بر افزودن دوست وجود نداره!
مرسی
(28 مرداد 1391 02:03 ق.ظ)dont9 نوشته شده توسط: [ -> ]یک پیامی چیزی میاد هشداری نداره که آدم روزی هزاربار اینباکسشو چک نکنه!
اگه پیغام خصوصی داشته باشین که بالای صفحه یک نوار قرمز رنگ نشون میده و با حرکت موس روی اون، موضوع پیغام و نام کاربری فرستنده ظاهر میشه و نیازی نیست اینباکس چک کنین.

(28 مرداد 1391 02:03 ق.ظ)dont9 نوشته شده توسط: [ -> ]یا مثلا میری رو پروفایل یک نفر لینکی مبنی بر افزودن دوست وجود نداره!
خوب در کنار آواتور هر کاربری این امکان وجود داره، وقتی پستی از یه کاربر میبینین میتونین به لیست دوستانتون اضافه کنین
(28 مرداد 1391 02:03 ق.ظ)dont9 نوشته شده توسط: [ -> ]یا مثلا میری رو پروفایل یک نفر لینکی مبنی بر افزودن دوست وجود نداره!
مرسی
به صحبت دوستمون پروا خانوم این رو هم اضافه کنم که می تونید برید توی کنترل پنل کاربر و از سمت چپ پایین ، لیست دوستان/ سیاه رو بزنید و اسم فرد رو برای اضافه شدن به لیست وارد کنید.

البته عذر خوایه می کنم واسه این ارسالها چون این تاپیک مربوط به سیستم چت بود نه امکانات سایت
لینک مرجع