تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: درخواست مشاوره برای شروع کنکور92
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام خدمت همه دوستان.
من میخوام برای کنکور امسال که یچیزی حدود7 ماه دیگه هستش شروع کنم به خوندن.
هیچی هم جز اونایی که تو دانشگاه خوندم بلد نیستم.خیلی هم تو اینترنت سرچ کردم واس منابع و هرکسی یه پیشنهادی داده.
خواهش میکنم اگه کسی میتونه راهنماییم کنه تو این فرصت کم چیکار کنم؟و از چه منابعی استفاده کنم؟آیا اصلا امیدی هست؟
در ضمن چون در شهرستان هستم به کلاس های کنکور ارشد دسترسی ندارم.
(08 مرداد 1391 01:03 ب.ظ)mahdi_apple نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام خدمت همه دوستان.
من میخوام برای کنکور امسال که یچیزی حدود۷ ماه دیگه هستش شروع کنم به خوندن.
هیچی هم جز اونایی که تو دانشگاه خوندم بلد نیستم.خیلی هم تو اینترنت سرچ کردم واس منابع و هرکسی یه پیشنهادی داده.
خواهش میکنم اگه کسی میتونه راهنماییم کنه تو این فرصت کم چیکار کنم؟و از چه منابعی استفاده کنم؟آیا اصلا امیدی هست؟
در ضمن چون در شهرستان هستم به کلاس های کنکور ارشد دسترسی ندارم.
سلام دوست عزیز،خوش اومدین به جمع مانشتی هاSmile
تو سایت سرچ کنید درباره همه منابع بحث شده،در ضمن میتونید از
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
رتبه های برتر هم استفاده کنید.
موفق باشید.
سلام دوستان
برا زبان تخصصی کدوم کتاب تست از همه بهتره؟؟؟؟
خواهشا پاسخ بدید
با تشکر
(08 شهریور 1391 12:42 ب.ظ)hadirr نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان
برا زبان تخصصی کدوم کتاب تست از همه بهتره؟؟؟؟
خواهشا پاسخ بدید
با تشکر
از این لینک می تونید استفاده کنید :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
سلام ببخشید من ترم 7 کارشناسی ناپیوسته نرم هستم .معدل من درکاردانی 15 ودرکارشناسی ناپیوسته معدل دوترم 13.64ازاونجایی که معدل خیلی موثره بسیارپشیمونم.سوال اصلی اینه که موقع ثبت نام معدل کاردانی وکارشناسی راواردمی کنند.ورتبه کنکوربراساس دو معدلی که گفتم حساب میشه. اگه من بتونم معدلم رو در2 ترم باقی مانده بالاببرم چه جوری روی این رتبم تاثیرمیزاره؟
(11 شهریور 1391 05:48 ب.ظ)mohammad641 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام ببخشید من ترم ۷ کارشناسی ناپیوسته نرم هستم .معدل من درکاردانی ۱۵ ودرکارشناسی ناپیوسته معدل دوترم ۱۳/۶۴ازاونجایی که معدل خیلی موثره بسیارپشیمونم.سوال اصلی اینه که موقع ثبت نام معدل کاردانی وکارشناسی راواردمی کنند.ورتبه کنکوربراساس دو معدلی که گفتم حساب میشه. اگه من بتونم معدلم رو در۲ ترم باقی مانده بالاببرم چه جوری روی این رتبم تاثیرمیزاره؟
ترم 7 کارشناسی نا پیوسته Huh
حتما منظورتون اینه که ترم 2یا3 کارشناسی ناپیوسته هستید و کاردانی رو هم تویه 4و5 ترم تموم کردید. کاردانیتون که دیگه مهم نیست و باید کارشناسی رو حداکثر تا 5 ترم تموم کنید(قبلا 6 ترم بود و فکر کنم تو قانون جدید 5 ترم شده).
پس شما دو ترم سال 92-91 رو دارید. ثبت نام هم در آبان انجام میشه و شما باید معدلتون تا اون لحظه وارد کنید، یعنی معدلتون که خرابه ، به نظر من هم شما برای کنکور 92 نمی تونید معدل بهبود یافتتون رو اعمال کنید چون هیچ راهی وجود نداره که سنجش مطلع بشه و وقتی هم کارنامه ها میاد همون معدل وارد شده رو اعمال می کنه، اگر هم بخوایید تو زمان اعلام نتایج اولیه اصلاحیه معدلتونو ارسال کنید کلی طول می کشه تا جواب بیاد و شما از نتیجه واقعی و رتبه واقعی اطلاعی نخواهید داشته که براساس اون انتخاب رشته کنید.
البته با همین معدل هم می تونید حتی رتبه تک رقمی بیارید. یکی از دوستان اینجا (جناب mjzarrin) هم با وجود معدل پایین کارنامه بسیار خوبی داشتن. یعنی می تونید با همین معدلم رتبه خیلی خوبی بیارید و از این بابت زیاد هم نگران نباشید.
سلام دوستای عزیز
من تازه از این هفته شروع کردم Sad درگیر پروژه پایانیم بودم
به نظرتون دیر نیست؟
با برنامه ریزی درست میتونم این مدت که نخوندم رو جبران کنم؟
لطفا راهنمایی کنین Confused
(23 شهریور 1391 05:49 ب.ظ)Smartf نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستای عزیز
من تازه از این هفته شروع کردم Sad درگیر پروژه پایانیم بودم
به نظرتون دیر نیست؟
با برنامه ریزی درست میتونم این مدت که نخوندم رو جبران کنم؟
لطفا راهنمایی کنین Confused

نه بابا دیر کجا بود.
منم درگیر پروژه ام و از این هفته میخوام شروع کنم.Wink
خیلی زود شروع کردن هم آدم رو خسته می کنه بهترین زمان برای شروع همین موقعس
خدایا
به امید تو
به دادم برسید دارم غرق میشم
یه سری دروس رو پارسال عالی خوندم(هرچند نتونستم با درصد بالایی بزنم).ریاضیات و زبان رو هم تو این تابستون خوندم(حدودا ۹۰% مطالب رو).الان بد جوری گیر کردم. نمیدونم کدوم رو شروع بکنم.تو آزمونهای آزمایشی هم شرکت کردم.الان نمیدونم چی بخونم.برا آزمونها؟ یا مطالبی که هنوز نخوندم؟
سلام
میخواستم بدونم جریان این سهمیه آموزش و پرورش چی هست ؟
اونقدری هست که بشه روش حساب کرد ؟
برای IT یا نرم افزار یا حتی علوم
من دبیر هستم و تمام هفته از 7.5 تا 2.5 سر کار هستم، تا برسم خونه ناهاری بخورم 4 هم شده و کلی خستگی
به نظرتون ارزش داره برا ارشد با این شرایط وقت بزارم ؟
لیسانسم نرم افزار بوده
نظرم هم بیشتر روی IT هست
سلام
یه خسته نباشی گرم به دوستانم.
من تازه میخوام شروع به خوندن برا کنکورارشدکنم.به نظرشماتااین مدتی که فرصت ازدست دادم میتونم جبران کنم؟
امیدبه قبولی دارم؟البته چندماهه که فارغ التحصیل شدم.یه خورده ام بی حوصله شدم.نمیدونم ازکدوم دروس شروع کنم
خواهشن راهنمایی ام کنید.
لیسانس کامپیوترنرم افزارم

Confused
(17 مهر 1391 11:05 ب.ظ)mahdis1391 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
یه خسته نباشی گرم به دوستانم.
من تازه میخوام شروع به خوندن برا کنکورارشدکنم.به نظرشماتااین مدتی که فرصت ازدست دادم میتونم جبران کنم؟
امیدبه قبولی دارم؟البته چندماهه که فارغ التحصیل شدم.یه خورده ام بی حوصله شدم.نمیدونم ازکدوم دروس شروع کنم
خواهشن راهنمایی ام کنید.
لیسانس کامپیوترنرم افزارمConfused Huh
یه نیگا به امضاء من بنداز جوابتو می گیری .
یه نیگاه به این لینکم بنداز :

انرژی می گیری

لینک مرجع