تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: workshop ماشین‌بینایی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
کسایی که علاقه دارن از دست ندن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

در ضمن مهلت ثبت نام تا ۴ تیر تمدید شده.
خیلی برام عجیب هستش. من "بینایی ماشین" شنیده بودم اما "ماشین بینایی" نشنیده بودم. حالا یا من اطلاعات لازم رو ندارم یا اینکه تو عنوان اشتباه وجود داره
متولی این کارگاه دقیقا کیه؟
من هم اطلاعی ندارم که برگزار کننده اش کیه.
(03 تير 1391 05:03 ب.ظ)inteligentium نوشته شده توسط: [ -> ]ماشین بینایی ترجمه دقیقتریه برای machine vision،اشکال کار اینجاست اکثر افراد ماشین بینایی رو با اتصال بینایی به ماشین میخونند(فینگلیش mashine binayi)که غلطه،درستش اینه(mashin binayi) یعنی بدونه کسره بعد از ماشین
مشکل شد دو تا
(03 تير 1391 01:38 ب.ظ)mfXpert نوشته شده توسط: [ -> ]خیلی برام عجیب هستش. من "بینایی ماشین" شنیده بودم اما "ماشین بینایی" نشنیده بودم. حالا یا من اطلاعات لازم رو ندارم یا اینکه تو عنوان اشتباه وجود داره

درستش "ماشین بینایی" است اما به اشتباه "بینایی ماشین" متداول تره.
این ویس کلاس تئوری روز اول البته اصلا مشخص نیست که دارن چی میگن!! سعی میکنم کلاس فردا رو با کیفیت بهتری ضبط کنم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کسانی که علاقه دارند می تونند خودشون m-file ها رو تکمیل کنند. (این فایلها برای تمرین در کارگاه به شرکت کنندگان داده شد)

حالا متولیش کی بود بالاخره؟
(13 تير 1391 09:07 ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط: [ -> ]حالا متولیش کی بود بالاخره؟
فکر کنم محمد امین صادقی و گروه ویژن دانشگاه شریف و IPM
لینک مرجع