تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: سرفصل دروس کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[attachment=5143]

گرایش های علوم کامپیوتر :

سیستم های کامپیوتری
سیستم های هوشمند
بیوانفورماتیک
رمزنگاری
هندسه محاسباتی
نظریه محاسبات
محاسبات علمی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگر بقیه هم لینک منابع دروسشون رو بگذارن خیلی عالی میشه.

با تشکر
مگه علوم کامپیوتر ارشد گرایش رمز نگاری داره ؟
(23 شهریور 1391 02:05 ق.ظ)mobintmu نوشته شده توسط: [ -> ]مگه علوم کامپیوتر ارشد گرایش رمز نگاری داره ؟
بله.
بچه ها ببخشید برای هرکدوم از این گرایشها ضریب دروس برای کنکور ارشد متفاوته؟
میشه ضریبها رو هم قرار بدید؟ من دارم کم کم آماده ی کنکور میشم میخوام از الان بدونم ضریب درسها برای گرایشها به چه صورته که روشون تمرکز کنم متناسب با رشته ای که میخوام
(27 شهریور 1391 12:48 ب.ظ)Nil Lu نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها ببخشید برای هرکدوم از این گرایشها ضریب دروس برای کنکور ارشد متفاوته؟
میشه ضریبها رو هم قرار بدید؟ من دارم کم کم آماده ی کنکور میشم میخوام از الان بدونم ضریب درسها برای گرایشها به چه صورته که روشون تمرکز کنم متناسب با رشته ای که میخوام
اینها سرفصل دروس مقطع کارشناسی ارشده نه سرفصل دروس کنکور!
سرفصل دروس کنکور رو میتونید در قسمتهای مربوط به کنکور کارشناسی ارشد انجمن پیدا کنید.

خب کجاها ارائه می دنش ؟
برنامه های آموزشی مصوب شورای برنامه ریزی آموزش عالی

سرفصل دروس همه رشته ها رو میتونید ببینید
طبق همین لیستی که دادید نه رمز نگاری داره نه بیونفورماتیک !
علوم پایه -> علوم کامپیوتر -> ارشد نا پیوسته
(29 شهریور 1391 07:38 ب.ظ)mobintmu نوشته شده توسط: [ -> ]طبق همین لیستی که دادید نه رمز نگاری داره نه بیونفورماتیک !
بله درسته، خوب هر دانشگاهی واسه خودش یه سرفصل داره Big Grin
(29 شهریور 1391 08:40 ب.ظ)A.A نوشته شده توسط: [ -> ]
(29 شهریور 1391 07:38 ب.ظ)mobintmu نوشته شده توسط: [ -> ]طبق همین لیستی که دادید نه رمز نگاری داره نه بیونفورماتیک !
بله درسته، خوب هر دانشگاهی واسه خودش یه سرفصل داره Big Grin

مشکل اینکه تو دفترچه ی انتخاب رشته امسال هم نداشت Undecided
دوستان کسی میدونه مهندسی کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی و علوم کامپیوتر گرایش سیستم های هوشمند دقیقا چه فرقی دارند؟؟
لینک مرجع