تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: یاهوم باز نمیشه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
وقتی میرم یاهومو باز کنم میگه به دلایل امنیتی میلم باز نمیشه .چی کنم؟
صبر کن فقط!
برای جیمیل بعضی دوستان هم مشابه این مشکل پیش اومده
متن پیغام رو بزار یا اینکه از صفحه عکس بگیر
تا دوستان بتونن راهنمایی کنن
(24 خرداد 1391 07:38 ب.ظ)errore64 نوشته شده توسط: [ -> ]وقتی میرم یاهومو باز کنم میگه به دلایل امنیتی میلم باز نمیشه .چی کنم؟

Your password can’t be reset online.

For security reasons, you need contact Yahoo! Customer Care to help you reset your password.

If you used an alias or profile name, we recommend that you try again with the Yahoo! ID associated with the alias. If not, you can contact Customer Care to help reset your Yahoo! password.
Why do I have to wait?
این خطا رو میده چی کنم؟
شبیه همین برای جیمیل دوستان هم پیش آمده
دوست عزیز مشکلت حل شد یا همچنان باقیست؟
(28 خرداد 1391 06:20 ب.ظ)saba_1984 نوشته شده توسط: [ -> ]دوست عزیز مشکلت حل شد یا همچنان باقیست؟

همچنان باقی است.نمیدونم چرا اینطور شده.منتطر جواب از یک دانشگاه خارجیم ، که متاسفانه ایمیلم هم باز نمیشه.
(28 خرداد 1391 09:20 ب.ظ)errore64 نوشته شده توسط: [ -> ]
(28 خرداد 1391 06:20 ب.ظ)saba_1984 نوشته شده توسط: [ -> ]دوست عزیز مشکلت حل شد یا همچنان باقیست؟

همچنان باقی است.نمیدونم چرا اینطور شده.منتطر جواب از یک دانشگاه خارجیم ، که متاسفانه ایمیلم هم باز نمیشه.

دوستانی که مشکل در بازکردن ایمیل داشتن مشکلشون حل شد یا نه؟
من چی کنم؟مشکله من هنوز برطرف نشده.
ایمیل دوست من این مشکل رو داشت
که من کلی سرچ کردم و در نهایت فهمیدم اکانتش دی اکتیو شده و هیچ کاری هم نمیشه کرد مگر تماس ایمیلی با یاهو و در نهایت تماس تلفنی جهت اکتیو کردن اکانت

این لینکو ببینید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
لینک مرجع