تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: قبولی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
Huhبه نظر شما با رتبه 500 امکان قبولی در غیر انتفاعی هست؟رشته فناوری اطلاعات
(20 خرداد 1391 10:13 ق.ظ)rahim67 نوشته شده توسط: [ -> ]Huhبه نظر شما با رتبه ۵۰۰ امکان قبولی در غیر انتفاعی هست؟رشته فناوری اطلاعات
بستگی به انتخاب رتبه های پایین تر از شما داره و البته بستگی به غیرانتفاعی هم داره مثلا علوم وفنون بابل سال گذشته رتبه های 118تا200قبول شدند البته بدون سهمیه بودنداما موسسه ها را اکثر رتبه پایین ها انتخاب نمی کنند که این به نفع شماست.به نظرم امکان قبولی شما زیاد نیست اما توی مجازی حتما قبولید.موفق باشید.
یعنی میگید رتبه 140 امسال علوم و فنون میاره؟اشتباه میگید فکر کنم پارسال تا 250 هم روزانه آوردن
(20 خرداد 1391 10:13 ق.ظ)rahim67 نوشته شده توسط: [ -> ]Huhبه نظر شما با رتبه ۵۰۰ امکان قبولی در غیر انتفاعی هست؟رشته فناوری اطلاعات

شک نکن قبولی، پارسال همون بابل با ۸۰۰،۷۰۰ هم قبول شدن، حتی مبارکه با ۱۰۵۲ قبول شدن

این فایلو ببین قبولیا پارساله
بچه ها چیزی که گفتم را الگی ننوشتم یکی از دوستام بارتبه129علوم فنون را آوردویکی دیگه با 432مجازی شیراز را.من چون از دوستانم مطلع بودم نوشتم.
علوم و فنون پارسال آخرین رتبه 430 بوده.با 500 تو زیر گروه 1 و 4 به احتمال زیاد قبول بشی.من رتبم 713 شده و امیدی بهش ندارم!
لینک مرجع