تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 100 علوم کامپیوتر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر:  95459_1_1379092201.png]
کسی می دونه کجاها قبول میشم؟؟ لطفا در مورد گرایش ها هم کمی توضیح بدین. من از هیچی خبر ندارم Sad
ایشالا تبریزو زنجانو حتما میاری
شبانه های تهرانم که احتمالش زیاده
موفق باشی

تبریک میگمHeartHeartHeartHeartHeart
تبریک میگم بهتون Smile
ان شالله که یه جای خوب قبول شید.
(09 خرداد 1391 12:14 ق.ظ)somayeh kashefi نوشته شده توسط: [ -> ]ایشالا تبریزو زنجانو حتما میاری
شبانه های تهرانم که احتمالش زیاده
موفق باشی

تبریک میگمHeartHeartHeartHeartHeart

ممنون. فقط اطلاع دقیق دارین که کدوم دانشگاه ها رو می تونم بیارم؟ مثلا شبانه ی خود دانشگاه تهران امکان داره؟! روزانه بهشتی چطور؟

ضمنا دانشگاه علامه مگه علوم انسانی نیست؟ چطور علوم کامپیوتر برمیداره؟ سطح علمیش چطوره؟ ممنون میشم توضیح بدین.
روزانه بهشتی رو ایشالله حتمآ میارین شبانه امیر کبیرو میتونین بیارین البته من در حدی نیستم نظر بدم یکی لازمه به خودم کمک کنه
علامه پارسال هم برمیداشت
(09 خرداد 1391 01:31 ق.ظ)somayeh kashefi نوشته شده توسط: [ -> ]روزانه بهشتی رو ایشالله حتمآ میارین شبانه امیر کبیرو میتونین بیارین البته من در حدی نیستم نظر بدم یکی لازمه به خودم کمک کنه
علامه پارسال هم برمیداشت

خدا از دهنتون بشنوه . واقعا اگه روزانه بهشتی یا شبانه امیرکبیر بیارم از خوشحالی بال درمیارم ! یعنی میشه؟!!!! Angel

ایشالا شما هم از هر جا که دوست دارین قبول میشین. Smile
(09 خرداد 1391 11:50 ق.ظ)hamid.adldoost نوشته شده توسط: [ -> ]خدا از دهنتون بشنوه . واقعا اگه روزانه بهشتی یا شبانه امیرکبیر بیارم از خوشحالی بال درمیارم ! یعنی میشه؟!!!! Angel

تبریک
شبانه امیرکبیر که حتما میاری منم پارسال اوردم البته چون رشته دانش حذف شده احتمال داره که شبانه های تهرانم زودتر پر بش روزانه شهید بهشتی بعید میدونم بیارید روزانه های شهرستان همه را میارید
منم امیدوارم قبول شی
(11 خرداد 1391 08:47 ق.ظ)delta نوشته شده توسط: [ -> ]
(09 خرداد 1391 11:50 ق.ظ)hamid.adldoost نوشته شده توسط: [ -> ]خدا از دهنتون بشنوه . واقعا اگه روزانه بهشتی یا شبانه امیرکبیر بیارم از خوشحالی بال درمیارم ! یعنی میشه؟!!!! Angel

تبریک
شبانه امیرکبیر که حتما میاری منم پارسال اوردم البته چون رشته دانش حذف شده احتمال داره که شبانه های تهرانم زودتر پر بش روزانه شهید بهشتی بعید میدونم بیارید روزانه های شهرستان همه را میارید

خیلی ممنونم از لطفتون. خیلی امیدوارم کردین. البته من فقط گرایش سیستم های هوشمند رو زدم. میگن درساش همون درس های هوش مصنوعی هست. رتبه ام به این گرایش می رسه؟ اطلاعاتی راجع به این گرایش دارین؟

(11 خرداد 1391 08:59 ق.ظ)ali1391 نوشته شده توسط: [ -> ]منم امیدوارم قبول شی

خیلی ممنون Smile
منم پارسال سیستم های هوشمند قبول شدم
(16 خرداد 1391 10:52 ب.ظ)delta نوشته شده توسط: [ -> ]منم پارسال سیستم های هوشمند قبول شدم

ممنون. خیلی امیدوار شدم. Heart
این کیه داره اینجا هی به همه unlike میزنه ؟!!!!!
(09 خرداد 1391 01:31 ق.ظ)somayeh kashefi نوشته شده توسط: [ -> ]روزانه بهشتی رو ایشالله حتمآ میارین شبانه امیر کبیرو میتونین بیارین البته من در حدی نیستم نظر بدم یکی لازمه به خودم کمک کنه
علامه پارسال هم برمیداشت

سلام.من کنکورارشد 97 علوم رو دادم و رتبم 93بدون سهمیه شد،بنظرتون واقعا میشه روزانه شهیدبهشتی بیارم؟
لینک مرجع