تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: اشکال در کارنامه ؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
من امسال هم IT شرکت کردم هم مجموعه مهندسی کامپیوتر و خوب رشته ی اصلیم کامپیوتر بود و رشته ی شناور هم IT ولی کارنامه ی شماره ی 1 که تو دفترچه شماره 2 نوشته رشته ی اصلی هستش IT خورده و کارنامه شماره 2 مجموعه کامپیوتر
جالبه که معدل نوشته شده در بالای کارنامه و در قسمت IT درست نوشته شده ولی در قسمت مجموعه کامپیوتر اشتباهه
از دوستانی که دو تا رشته شرکت کردند سوال دارم آیا رشته ی شناورشون اول ثبت شده یا ... ؟
(08 خرداد 1391 02:04 ب.ظ)hadi-sadjad نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
من امسال هم IT شرکت کردم هم مجموعه مهندسی کامپیوتر و خوب رشته ی اصلیم کامپیوتر بود و رشته ی شناور هم IT ولی کارنامه ی شماره ی ۱ که تو دفترچه شماره ۲ نوشته رشته ی اصلی هستش IT خورده و کارنامه شماره ۲ مجموعه کامپیوتر
جالبه که معدل نوشته شده در بالای کارنامه و در قسمت IT درست نوشته شده ولی در قسمت مجموعه کامپیوتر اشتباهه
از دوستانی که دو تا رشته شرکت کردند سوال دارم آیا رشته ی شناورشون اول ثبت شده یا ... ؟

سلام نگران نباش واسه منم همینجوریه رشته امتحانی اولم رو زده ای تی و دومی رو زده کامپیوترچندتا کارنامه هم همین جا دیدم همینجوری بود ولی راجع به معدل فکر کنم بستگی به سطح علمی دانشگاه و رشته داره مثلا اگه رشته تحصیلیت کامپیوتر باشه و سطح علمی دانشگاهتم بالا باشه معدل موثرت تو رشته کامپیوتر بیشتر از معدل واقعی خودت میشه ولی مثلا واسه ای تی ممکنه همون معدل خودت بمونه یا اگه هم بیشتر شه بپای معدل موثر کامپیوتر نمیرسه چون رشته تحصیلیت نبوده نمیدونم تونستم مطلب رو درست بیان کنم یا نه این چیزی بود که من از بررسی کارنامه ها و جستجو تو مانشت دستگیرم شد امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم.
ممنون
ولی من کارنامه بقیه هم دانشگاهی هام رو که دیدم هیچ کدوم معدل موثرشون با معدل واقعی شون تفاوتی نداشت به جز من !!!
یعنی الان سنجش اشتباه کرده برای من ؟
چیکار باید بکنم؟
(08 خرداد 1391 09:55 ب.ظ)hadi-sadjad نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون
ولی من کارنامه بقیه هم دانشگاهی هام رو که دیدم هیچ کدوم معدل موثرشون با معدل واقعی شون تفاوتی نداشت به جز من !!!
یعنی الان سنجش اشتباه کرده برای من ؟
چیکار باید بکنم؟

یه جایی تو همین سایت هم نوشته بود که تفاوت در معدل موثر به درصداتونم بستگی داره یعنی اگه درصداتون بالاتر باشه معدل موثرتونم بیشتر می شه...
در ثانی اصلا معدل موثر ربطی به شما نداره، برید خداروشکر کنید که بیشتر شدهCool
مهم معدل اصلیتونه که درست باشه
کارنامه منم همینطوریه.
اصلا IT رشته شناور و برای کسایی که دورشته امتحان دادن نمی تونه رشته امتحانی اول باشه و شناورها دوم هستند و رشته اصلی رشته امتحانی اوله !!!!!!
لینک مرجع