تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: از کی شروع کنم بخونم ؟ ( سال دومی کامپیوتر )
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
من ترم ۴ کامپیوتر نرم افزار هستم. می خوام که توی کنکور ارشد به امید خدا رتبه ی تک رقمی بیارم.
تا حالا درس های ساختمان داده ( کتاب قدسی و CLRS ) و گسسته( کتاب Rosen )‌ و آمار احتمال و طراحی الگوریتم ( CLRS ) و نظریه زبان ها و ماشین ها ( peter linz ) و محاسبات و معماری رو پاس کردم.
به نظرتون از تابستون همین امسال شروع کنم به تست زدن خوبه ؟ یا کلا نظر دیگه ای دارید ؟

بسیار متشکرم
برا کنکور از تابستون سالی که کنکور دارین. ولی هر چقدر معدلتون رو بیارین بالا به نفعتونه . نه صرفا برای کنکور . به طور کلی.
ممنون
فقط تابستون امسال چی کار کنم ؟
الان، این موقع صبح، بین اینهمه چشک انتظار نتیجه؛ شما میای از خوندن برای ارشد صحبت می کنی؟

الان همه ی ما قاطی هستیم و فقط می خوایم بدونیم قبولیم یا نه!

یک هفته دیگه این تاپیک رو می زدی جا مانده ها و قبولی ها یک عالمه کمکت می کردن....

برادرانه گفتم که دلگیر نشی از بی توجهی به تاپیکت...
هیچی Big Grin
اگه می تونین برین سر یه کار. اگرم نمی تونین برین یه کلاس مفید. اگرم نه استراحت کنین.
آقا مازیار انشاله که قبول می شی ( اونم با رتبه ی خوب)
می گم پس فعلا بی خیال کنکور ؟!
آره دیگه، یک چند روز دندون رو جگر بذار برادر من!
بنظر من اگه خیلی وقت آزاد داری، در کنار بقیه کارهایی که داری، گسسته و ساختمان داده رو کم کم بخون و خلاصه بردار... کلا این دوتا رو مسلط بشی بعدا خیلی کمکت میکنه

(06 خرداد 1391 02:25 ق.ظ)مازیار صفایی نوشته شده توسط: [ -> ]آره دیگه، یک چند روز دندون رو جگر بذار برادر من!

نه منظورش این بود که از الان بخونم یا نهBig Grin شما استرس داشتیSmile
(06 خرداد 1391 10:14 ق.ظ)ریحانه نوشته شده توسط: [ -> ]بنظر من اگه خیلی وقت آزاد داری، در کنار بقیه کارهایی که داری، گسسته و ساختمان داده رو کم کم بخون و خلاصه بردار... کلا این دوتا رو مسلط بشی بعدا خیلی کمکت میکنه

(06 خرداد 1391 02:25 ق.ظ)مازیار صفایی نوشته شده توسط: [ -> ]آره دیگه، یک چند روز دندون رو جگر بذار برادر من!

نه منظورش این بود که از الان بخونم یا نهBig Grin شما استرس داشتیSmile

ممنون
پس به نظر شما فعلا همین دو تا رو بخونم. یعنی خوندن درس های دیگه از الان فایده ای نداره ؟
ضمننا این دو تا درس رو تست کار کنم یا از روی مرجع بخونم ؟
تنکس الات
چون وقت زیادی تا کنکور دارید و این درس ها هم به نسبت حجم زیادی دارن و مهمتر اینکه پایه ای برای بقیه دروس هستند، بهتره که خونده بشن.
شما میتونی اول گسسته رو بخونی، بعد ساختمان داده. اگر تموم شد بعد طراحی الگوریتم. ولی اینجوری نباشه که الان میخونی بعد دیگه سراغش نری! خلاصه بردار یا جاهای مهم رو از کتاب علامت بزن، گاهی مرور کن.

کتاب مرجع بهتره. در کنارش میتونی همون فصل رو از کتاب کنکور هم یه مرور کنی.

تست الان چندان نیازی نیست، بیشتر تسلط مهمه. تست رو در این حد بخون که مثلا بدونی از این فصل کتاب چه سوالاتی ممکنه طرح بشه.
(06 خرداد 1391 02:06 ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط: [ -> ]برا کنکور از تابستون سالی که کنکور دارین. ولی هر چقدر معدلتون رو بیارین بالا به نفعتونه . نه صرفا برای کنکور . به طور کلی.

مگه کنکور ارشد هم شرط معدله؟
وای نه!Huh
چند درصد؟البته اگر جوابتون مثبتهSleepy
(23 مهر 1391 09:16 ب.ظ)farahani7 نوشته شده توسط: [ -> ]
(06 خرداد 1391 02:06 ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط: [ -> ]برا کنکور از تابستون سالی که کنکور دارین. ولی هر چقدر معدلتون رو بیارین بالا به نفعتونه . نه صرفا برای کنکور . به طور کلی.

مگه کنکور ارشد هم شرط معدله؟
وای نه!Huh
چند درصد؟البته اگر جوابتون مثبتهSleepy
شوخی می کنید حتما Big Grin
شما دانشجوی کارشناسیه امیر کبیرید و اطلاع ندارید، میشه مگه تو اون جو علمی امیر کبیر و صحبت های کنکور از این مساله مطلع نباشید.
بگذریم، بله معدل تاثیر داره، معدل 20 درصد کنکور هستش .
لینک مرجع