تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: مشکل باز شدن چندین صفحه peyvandha گاهی از مواقع
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
مشکل باز شدن چندین صفحه peyvandha گاهی از مواقع پشت سر هم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کسی نظری در مورد حل این مشکل ندارد؟
این مشکل برا وقتی هست که شما چند سایت رو باز کردین ، هر سایت هم با خودش یه سایت تبلیغ رو باز می کنه که اون سایت تبلیغ هم فیلتره ، چاره ای هم نداره ، فقط میره رو اعصاب آدم
برای منم خیلی اتفاق می یوفته!
می خوام کلمو بکوبم به دیوار!
شاید میخوان رنکش بره بالا! بعضی وقتا تو سایتای معتبر و بدون تبلیغم باز میشه به نظرم دلیلش چیزی غیر از اینه
البته مشکل من با تغییراتی توی تنظیمات اکسپلورر حل شد.

فعلا حداقل یک مدتی است از این پنجره ها ندیدم.Big Grin
میشه بگید چه تنظیماتی؟ البته ماکه از IE استفاده نمیکنیم اما دونستنش خالی از لطف نیست
آخ من هم دقیقا همین مشکل رو دارم! نمیدونم سایتش چیه که هر وقت حواسم نیست و از صفحه اش خارج نمیشم، سرعت لب تاپم میاد پایین و اینقدر داغ میکنه که فن با صدای وحشتناکی میره روی دور تند!!! Dodgy
مثل اینکه block کردن pop-up برای فایرفاکس هم جواب میده! از اون روز دیگه بیخودی این صفحه پیوندها برام باز نشده.
ولی واقعا کسی علتشو نمی دونه! من پاپ آپم هم فعال نیست ولی باز میشه! خیلی اعصاب خورد کنه مخصوصا وقتی با دقت داری یه پیج رو می خونی بعد یهو میپره رو این صفحه! احتمالا فکر می کنن خیلی صفحه جذابیه واسه همین بهتره که همه هی ببیننش!

الان یه سرچ زدم بقیه این نظر رو دادن که به این که لینک لایک فیس بوک داشته باشه صفحه مربوطه!
(07 خرداد 1391 08:57 ب.ظ)luna نوشته شده توسط: [ -> ]ولی واقعا کسی علتشو نمی دونه! من پاپ آپم هم فعال نیست ولی باز میشه! خیلی اعصاب خورد کنه مخصوصا وقتی با دقت داری یه پیج رو می خونی بعد یهو میپره رو این صفحه! احتمالا فکر می کنن خیلی صفحه جذابیه واسه همین بهتره که همه هی ببیننش!

الان یه سرچ زدم بقیه این نظر رو دادن که به این که لینک لایک فیس بوک داشته باشه صفحه مربوطه!

من این حذف سایتهای استثنا از لیست را روی کامپیوتر اداره هم تست کردم آنجا هم مشکل حل شد.
remove all را در settings بزنید. سمت راست شکل

(پاپ آپ پیش فرض اکسپلورر فعال هست ولی لیست استثنا ها باعث این کار می شود.)
سلام دوستان عزیز
راه حل:در آدرس زیر مشکل شما به راحتی با سه مرحله حل خواهد شد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دلیل:سایتها و برنامه های خارجی ای که با تغییرات در مرورگرتان سبب این مشکل میشوند.
یادتون نره همیشه مرورگر و آنتی ویروس تون به روز باشه و افزونه هایی مثل adblock رو نصب کنید.
سربلند باشید
لینک مرجع