تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: دعوت به همكاري در خوانندگي
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان ،من علاقه ی زیادی به خوانندگی دارم البته تواناییش رو هم دارم ،ولی تا حالا کسی بیدا نشده که در این راه بهم کمک کنه اگه شما کسی رو سراغ دارین بگین با همکاری همدیگه یه آلبوم بدیم بیرون به افتخار بچه های مانشتBig Grin البته می دونم این کمک فقط از بچه های با مرام مانشت بر میادTongueTongue
فکر کنم اینجا رو با tv persia و next persian star اشتباه گرفتین
متاسفانه هنر نزد ایرانیان نیست و بس Undecidedکی گفته جای هنر تو تی وی پرشیاس Exclamationاینجوریه دیگه پیش ما ایرانیا وقتی پای یه بحث مهم در میانه اونقدر جک و متلک بارصاحب ایده می کنیم که دیگه تو زندگیش جرات نکنه حرفی بزنه Huhحقا که باید جهان سومی بمونیم Angryاما خدانکنه در گیر یه مساله ی بی اهمیت بشیم اونوقت تا مدت ها روش بحث و تبادل نظر می کنیم آخرشم بی نتیجه تموم می شه Sleepyهمیشه وقتی کار مهمی پیش اومده گفتیم جاش اینجا نیست الان وقتش نیست واسه چی ؟ چون اونارو در حد خودمون ندونستیم و این خود طفره رفتن اجتماعیه Confusedولی به عقیده من حالا بهترین موقع است و اینجا بهترین جاTongueTongue
من فقط انتظار دارم راهنماییم کنین نه چیز دیگه اینجا بیش از ۲۰۰۰۰ کاربر داره پس مطمئنا تو این جامعه بزرگ کسایی هم پیدا میشن که تو این زمینه کار کردن من فقط می خوام از تجاربتون استفاده کنم،نگین که اینجا جای انتقال تجارب نیستBig Grin
لینک مرجع